AFC op 1 in top 200 8 februari 2017 95e jaargang nr. 5 Vlak voor 24.00 uur werd de avond afgesloten met het zingen door alle aanwezigen van het AFC-clublied. Tenslotte werd Hans Elias verrast met zijn volkomen terechte be noeming tot Erelid voor met name de laatste 17 jaar zijn dagelijkse werkzaamheden als Webmaster, Schakelredacteur en samensteller programmablad AFC-Thuis. Later werden Magid Jansen, Daan Sutotius en Guido Moelee in het zonnetje gezet vanwege meer dan 100 wedstrijden in AFC 1 en Ma- gid zelfs meer dan 200. Als laatste spreker was aanvoerder Magid Jansen aan het woord die een terugblik en vooruitblik op het lopende seizoen gaf. Hoe denkt men aan de top te blijven? We vroegen het Commissaris jeugdzaken Peter Dekkers: "Het is voor onze club een hele eer en mooie prestatie dat we op de eerste plaats in de ranglijst staan. Daar doen veel AFC'ers hun best voor dus dat is een mooie waardering. Echter, wij vinden het juist ook heel erg be langrijk dat onze jeugd plezier heeft in het spel. Natuurlijk spelen alle Daarna mochten vervolgens eerst Patrick Reddering (voorzitter B- com.) en daarna Nick van Ommeren (penningmeester) naar voren komen om hun benoeming tot Lid van Verdienste in ontvangst te nemen. Beiden werden op deze wijze geëerd en bedankt voor hun jarenlange werkzaamheden voor onze club. Kortom, het was een prima avond met vele leuke speeches en een uitstekend diner. Nog dank aan bestuurslid Bob Duis voor het maken van de foto's. Deze zijn opgenomen in ons AFC Fotoalbum, te zien op onze websi te. Ronald Koster Henny Kottmann Het vakblad De Voetbaltrainer publiceert ieder jaar de Top 200 van de beste amateurclubs van Nederland. AFC staat voor de vierde opeenvolgende keer op nummer 1 en daar mag de club ontzettend trots op zijn. In de laatste week van december kwamen de redacteurs van de Voet baltrainer naar Goed Genoeg om voor deze keer de Award persoonlijk uit te reiken. Ook spraken zij met Peter Dekkers, de voorzitter van de jeugdcommissie. Lees hieronder het leuke stuk: Er kan maar één de winnaar zijn en dat is net als de voorgaande seizoenen AFC geworden. Met nog steeds een relatief grote voor sprong op de nummer 2 (Be Quick 1887 uit Groningen) en nummer 3 (Koninklijke HFC uit Haarlem) eindigde de Amsterdamse club met 110 punten bovenaan. De Voetbaltrainer reisde dit jaar af naar de hoofdstad om de bijbehorende trofee te overhandigen. Na vier keer winnen vonden we dat weleens tijd worden. Bij de win nende club ligt nu natuurlijk het gevaar van de wet van de remmende voorsprong op de loer.

Schakels (clubbladen) | 2017 | | pagina 15