Vanaf 1 november minder parkeerplaatsen i-K :v PH- u t-J |L' 1 _Joft- R 1 V EE LI r 7 december 2016 95e jaargang nr. 4 Bob Duis meldt dat jongere generaties totaal geen probleem hebben met de locatie op de Zuidas. Dat heeft zelfs hun voorkeur. Martijn de Wit meldt dat hakken in 't zand vertraging oplevert. Hij is echter wel blij met de kritiek. De voorzitter meldt dat als we met de Gemeente een discussie krijgen, dat er dan wel een contractuele inspanningsverplichting aan de zijde van de Gemeente is. Hij stelt dat zolang hij voorzitter is, wij wat hem betreft, niet met onze voetbalclub gaan "pokeren over de toekomst". Wij willen vastgelegd hebben wat we inmiddels hebben bereikt. De toekomst is daarmee bekend en dat is goed voor de continuïteit. Johan de Bie spreekt als oudste erelid een dankwoord uit aan Martijn de Wit en de dames van de Gemeente voor de presentatie en de gege ven informatie. Hij bedankt tevens de betreffende bestuursleden, Ad Westerhof, Nicolaas van Ommeren, Bob Duis, Ronald Koster en ereleden Kees Gehring, Machiel van der Woude en Bob Neseker voor al hun inspanningen ten aanzien van dit Project en wenst hen allen succes met de verdere plannen. Tot slot vraagt de voorzitter aan de ledenvergadering of het bestuur haar goedkeuring krijgt om op de ingeslagen weg door te gaan. Jack van Gelder vindt dat we serieus moeten overwegen om bij de burgemeester te gaan protesteren. Hij wenst genotuleerd te hebben dat AFC niet akkoord moet gaan met de voorgestelde locatie. Hij waarschuwt nogmaals voor de mogelijke problemen in de toekomst en wil dit vastleggen voor de toekomstige generaties. Voorts meldt hij dat hij niet tegen het plan is, maar wel zijn beden kingen heeft omtrent de locatie. De voorzitter stelt vast dat een hele grote meerderheid in de ledenver gadering haar goedkeuring geeft aan het bestuur om door te gaan. Sluiting Met dankzegging aan alle leden voor de discussie en de bijdrage van een ieder, in het bijzonder Martijn de Wit en de dames van PMS, sluit de voorzitter om 23:30 de Vergadering. E.P. Knüpfer tui 1 I iZ Parkeerterrein P15 ligt aan de kruising Beethovenstraat De Boelelaan. De komende jaren worden de parkeerplaatsen gefa seerd opgeheven om ruimte te maken voor de verdere groei van de Zuidas. Door de start van de werkzaamheden ten behoeve van de bouw van 'de Valley' - een complex van 60.000 m2 op het P15 terrein - kan dit terrein niet meer gebruikt worden als parkeerterrein. Dit houdt in dat er 301 van in de totaal 413 parkeerplaatsen aan de noordkant van P15 verdwijnen. AFC'ers zullen vooral in het weekend hier hinder van kunnen ondervinden. Als alternatieve parkeerplaats kan er gebruik gemaakt worden van het parkeerterrein aan de achterkant van de de Kindercampus Zuidas (IKC). Dit terrein is gelegen naast ons nieuwe veld 6. Het sportpark kan daar betreden worden via de 'oude ingang'. Dit parkeerterrein is te bereiken via de De Boelelaan en de Antonio Vivaldistraat. Verder adviseren wij om auto's in de parkeervakken te parkeren, daar Stadstoezicht regelmatig controleert en boetes uitschrijft voor fout geparkeerde auto's. Uiteindelijk zal er op ons sportpark een ondergrondse parkeergarage ontwikkeld worden. Lees ook "AFC krijgt nieuw sportpark in Zuidas" van 6 september op onze website. Te vinden onder 'Sport- parknieuws' Bijeenkomst Zilveren Ploeg Door op 6 november 2016 om 13.40 Vrijdagavond 4 november vond zoals gebruikelijk op de eerste vrij dag van deze maand de bijeenkomst van de Zilveren Ploeg plaats, de leden die 25 jaar of langer lid zijn van AFC. Oudste aanwezige was George Horn - 74 jaar lid!!- en met hem wa ren 93 ploegers aanwezig van de 110, die zich aanvankelijk hadden opgegeven. Totaal telt de Zilveren Ploeg 234 leden, die gezamenlijk goed zijn voor bijna 10.000 jaar lidmaatschap. Frank Reddering, voorzitter van de Zilveren Ploeg, memoreerde, dat December 1958 de eerste bijeenkomst plaatsvond in café Schiller en dat dit de 59ste editie van deze zeer traditionele avond was. Voorzitter van AFC Ad Westerhof sprak het gezelschap toe en infor meerde hen over alle ontwikkelingen, die er rond AFC gaande zijn. Na het hoofdgerecht werden 2 nieuwe leden geïntroduceerd: Remco Verbruggen en Seth van Straten. In hun speeches benadrukten zij de belangrijke plek, die AFC in hun leven inneemt en dat AFC een prachtige club is. Een luid applaus viel hen ten deel. Het diner werd zoals gebruikelijk afgesloten met het zingen van het clublied, waarna het rond de bar nog lang gezellig bleef. Het was al met al een zeer geslaagde avond met een uitstekend ver zorgd 5-gangen diner. Dank aan de organisatoren Frank Reddering, Hans Honsdrecht en Edwin Geluk. Links Remco Verbruggen en rechts Seth van Straten 9

Schakels (clubbladen) | 2016 | | pagina 11