Ledenlijst Oude Ridders te voet en aan de bal Bijeenkomst Zilveren Ploeg Persmap 206-2017 KG MvdW 0653797881 0651545490 21 september 2016 95e jaargang nr. 2 Vervolg van voorgaande pagina Maar AFC hecht ook zeer aan tradities en daar is 'de Schakel' een prominent voorbeeld van. En bovendien, de overeenkomsten met de adverteerders lopen tot en met 31 december 2016, dus tot die tijd moet AFC haar verplichtingen nakomen. Vandaar dat voorzitter Ad Westerhof en ondergetekenden hebben aangeboden (tijdelijk) de productie van de Schakel van Hans Elias over te nemen. De vraag blijft echter overeind, stoppen of doorgaan? Misschien is er of zijn er AFC'ers die het leuk vinden om met nieuw elan deze taak voor hun rekening te nemen? Zo ja, neem dan svp contact op met (1 van de) ondergetekenden of met een AFC-bestuurslid (zie colofon op pagina 2) want dan zou dat een reden kunnen zijn om in ieder geval (voorlopig) met ons befaam de clubblad door te gaan. Zo nee, dan moeten wij wellicht en helaas met elkaar tot de conclusie komen dat aan alles in het leven een einde komt, zo ook per 31 de cember 2016 aan dat van onze stokoude 'Schakel'. Nieuwe Leden Ton Post, Daan Oort, Djero Tjon, Robin van Boxtel, Jules Theeboom, Gijs Zonneveld, Andrew Reep, Sanna Coppens, Lisa Bakker, Nicolas Sala, Charlotte Stepanian, Leon Evers, Rogier Groen, Guido van Ingen, Adriaan ten Bosch, Tomas Klerks, Thomas Brouwer, Julius Roos, Erwin Bosma, Ferhat Iz, Oscar Hakkaart, Zeger Weijer, Joshua Pinto, Claudia Besali, Hans de Raaij, Massimo Wisler, David Wil- lemsen, Nico Hanssen, Smadaem Isidora, Emiel van Triest, Wim Deetman, Eduardo Baltensberger V.l.n.r.: Tim Timmerman, Paul Gehring, CeesBouwens, Ben, Wegter, Frans van den Bor, Dop Polak, Hans Honsdrecht, Arthur Reddering, Ron van Doesburg, Bas Rachman, Paul Koster, Herman Fritzsche, Willem Vos, Max de Bruin, Ab Landman, Frank Reddering, Edwin Geluk en Ad Westerhof. 5 September 2016 stond vast in de agenda alsof het al 5 december was. Feestje voor de golvende Ridders van AFC. In de hele grote voetbalclub van AFC (2000 leden) zijn er circa 80 leden die meer dan 50 jaar lid van die mooie club zijn. Het oudste lid in clubjaren heeft zelfs al 82 seizoenen meegemaakt! Naast het feit dat deze groep eenmaal per jaar bijeenkomt voor de befaamde Ridderlunch werd in 2014 vastgesteld dat er nog genoeg actieve golfers zijn om een wedstrijd te organiseren. Zo'n 25 spelende golfers telt de groep van wie er op 5 september een 20 tal bijeenkwamen op de Amsterdamse Golf Club om te strijden om de bokaal. Ridder Ab Landman was gastheer op de baan terwijl Voorzitter Ad Westerhof als ere-gastheer (sponsor Troostwijk) aanwezig was om het start schot te geven. De jongste Ridders zaten zo rond de AOW leeftijd, maar de oudste golfende Ridder was niemand minder dan oud AFC aanvoerder en ex Vice Voorzitter van de club Cees Bouwens, 90 jaar jong! Voorts nog wat mannen rond de 80 en jonge 70-ers. Zowel de baan als het weer waren schitterend. Wij hadden veel plezier en toen tegen 18.- uur een ieder terug was en het terras gevuld was met al deze sportieve jonge ouderlingen, werden de verhalen over vroeger steeds sterker onder het genot van een ge koelde Korenwijn en lichte Havanna. Winnaar van de dag werd Ron van Doesburg met Bas Rachman en Hans Honsdrecht resp. 2 en 3. De leiding was sterk, maar ook soepel en in vertrouwde handen van Frank Reddering en Edwin Geluk. Onder het motto "al word ik oud, mijn geest blijft fit - omdat ik AFC bezit." kijken wij nu al uit naar volgend jaar. Observer Vrijdag 4 november 2016 vindt de traditionele bijeenkomst van de Zilveren Ploeg plaats in ons clubhuis. De leden ontvangen over circa twee weken de uitnodiging. Leden/donateurs, die in 1991 lid/donateur zijn geworden en dat 25 jaar zijn gebleven, ontvangen eveneens een uitnodiging. Leden/donateurs, die langer dan 25 jaar lid/donateur zijn en nog geen lid van de Zilveren Ploeg zijn, maar dit jaar willen toetreden, kunnen zich melden bij Edwin Geluk, Tel.0651585908 of email edwingeluk252@gmail.com Het nieuwe voetbalseizoen ging in het voorbije weekend voor alle teams van start en in dat kader werd op 11 september jl, - traditiege trouw- het eerste exemplaar van de nieuwste Persmap uitgereikt. Onder toeziend oog van vele genodigden werd door voorzitter Ad Westerhof dit eerste exemplaar uitgereikt aan het oudste 'AFC Vrien delijke Bedrijf Meeus Adviesgroep! Dit mooie bedrijf is al 28 jaar verbonden aan AFC. Peter van der Hengst van Meeus Adviesgroep dankte alle aanwezigen en sprak de wens uit om de samenwerking met AFC nog graag met 28 jaar te verlengen! Deze AFC presentatiegids van 2016-2017 is tot stand gekomen onder redactie van ons bestuurslid Bobby Gehring, met steun van diverse AFC vrijwilligers, die ook in het verleden al veel voor de club hebben

Schakels (clubbladen) | 2016 | | pagina 5