24 augustus 2016 95e jaargang nr. transparant en de penningmeester zegt toe dit volgend jaar anders te zullen administreren. - Max Flam vraagt naar marge AFC Vriendelijke Bedrijven. Ad Westerhof merkt op dat dit komt door kosten reclame borden en banners, dit zijn echter eenmalige uitgaven. - Meindert Huisman merkt op dat de kosten van Reclame borden hem erg hoog lijken. De voorzitter onderbreekt de vergadering met het treurige bericht dat ons lid van Verdienste Rik de Boer zojuist is overleden. Hij vraagt de Vergadering uit eerbied een minuut stilte in acht te nemen en schorst vervolgens de Vergadering met een kwartier zodat een ieder de gele genheid geboden wordt op zijn eigen manier bij dit schokkende be richt stil te staan. Na deze onderbreking wordt de Vergadering voortgezet. - Ad Westerhof geeft toelichting op de vraag van Meindert Huisman: door de storm zijn banners en vlaggenmasten vernield. Dit was niet verzekerd waardoor de kosten hoger zijn uitgevallen. - Meindert Huisman vraagt naar de overschrijding van de post 'KledingDeze wordt onder andere veroorzaakt door hogere kosten bij de Jeugd en extra kleding voor de medi sche staf. - Meindert Huisman merkt op dat er wel 'Rentebetaald wordt, maar dat er geen 'Leningop de Balans staat. Dit betreft de rente op de lening voor de Portocabine. De Le ning staat echter bij de Stichting. Dit zal derhalve volgend jaar recht getrokken worden. 7. Verslag van de kascommissie De secretaris leest de verklaring van de kascommissie voor. De kas commissie verklaart de administratie over het boekjaar 2015-2016 steekproefsgewijs te hebben gecontroleerd. De kascommissie stelt vast dat het overzicht van baten en lasten een correcte weergave is van de financiële situatie van AFC. De leden van de kascommissie danken de penningmeester en de verenigingsmanager voor de des kundige en nauwkeurige beantwoording van en de uitvoerige toelich ting op de gestelde vragen. De kascommissie stelt de Vergadering voor het bestuur te déchargeren voor het gevoerde beleid. Volgt applaus. 8. Verkiezing van het bestuur Het bestuur bestond het afgelopen seizoen uit de volgende leden: Ad Westerhof (voorzitter), Ronald Koster (secretaris), Benno Honsdrecht (penningmeester), Ernst-Pieter Knüpfer (2de secretaris), Lou Hekster (commissaris seniorenvoetbal), Milko Vinke (commissaris TOPama- teurs), Nicolaas van Ommeren (vicevoorzitter en commissaris Com merciële Zaken), Peter Dekkers (commissaris Jeugdvoetbal), Bobby Gehring (comissaris P.P.& E.) en Brian Speelman (commissaris Algemene Zaken). Benno Honsdrecht, Milko Vinke en Brian Speelman zijn niet her kiesbaar. Het bestuur stelt voor te benoemen: Ruud Mantel (secretaris), Bob Duis (commissaris TOPamateurs) en Remco Post (commissaris Mate riaal). Door het tussentijdse aftreden van Benno Honsdrecht en Milko Vinke hebben enige verschuivingen binnen het bestuur plaats gehad. Nico- laas van Ommeren is doorgeschoven naar de post van penningmeester en Ronald Koster naar die van vicevoorzitter en commissaris Com merciële Zaken. Deze aanstellingen dienen door de Vergadering te worden bekrachtigd. Meindert Huisman zet vraagtekens bij de benoeming van Bob Duis in het bestuur. De voorzitter geeft een korte toelichting waarom wel. Hierna volgt desgevraagd een stemming en worden alle voorstellen onder luid applaus goedgekeurd. Hierna neemt de voorzitter het woord en richt zicht tot de uitgetreden bestuursleden, te beginnen bij Benno Honsdrecht. De voorzitter ty peert Benno Honsdrecht als een strenge penningmeester onder wie de club goede resultaten heeft behaald. Hij roemt Benno Honsdrecht voor zijn grote inzet en de prettige samenwerking in het bestuur. Tot slot meldt Ad Westerhof dat Benno Honsdrecht niet voor de vereni ging verloren gaat. Dan richt Ad Westerhof het woord tot Milko Vinke. De voorzitter typeert Milko Vinke als buitengewoon eerlijk en rechtlijnig. Hij bedankt Milko Vinke voor zijn bijdrage in het bestuur en stelt dat Milko Vinke meer aanzien verdient. Ook Milko Vinke wordt bedankt voor zijn inzet en het op de weg omhoog helpen van het eerste elftal. Vervolgens richt de voorzitter het woord tot Brian Speelman. Hij is 6 jaar voorzitter geweest van de Jeugdcommissie en heeft overal zijn invloed gebruikt om onze club beter te laten worden. Ad Westerhof vermeldt dat Brian Speelman enorm goed kan delegeren en dat hij een duidelijk stempel heeft gedrukt op het dagelijks beleid. Hij compli menteert Brian Speelman voor diens grote betrokkenheid bij de orga nisatie van de voetbalkampen en bedankt ook hem voor zijn grote inzet. De voorzitter vervolgt zijn toespraken en richt zich tot Henk Bijlsma. Hij heeft na het tussentijds uittreden van Milko Vinke diens positie als commissaris TOPamateurs op interimbasis overgenomen. Hij wordt geroemd voor zijn belangeloze inzet voor de club, iemand waar altijd een beroep op kan worden gedaan, een groot AFC'er. Tot slot richt de voorzitter het woord tot Bob Neseker, die na 25 jaar penningmeesterschap van de Stichting Goed Genoeg uit het bestuur van deze Stichting treedt. De voorzitter meldt dat Bob Neseker gro tendeels eigenhandig ervoor gezorgd heeft dat de club gezond is. Hij bedankt hem voor zijn grote inzet en betrokkenheid, hetgeen moge blijken uit het lijstje dat hij van Bob Neseker heeft gekregen met daarop wat er allemaal nog moet gebeuren. Een fantastische AFC'er. Volgt luid applaus. Alvorens tot vaststelling van de contributies voor het seizoen 2016 2017 wordt overgegaan, dient eerst nog de Begroting 2016-2017 te worden behandeld. De penningmeester neemt de posten van de inkomsten- en lastenkant van de begroting in grote lijnen door en geeft hier en daar een korte toelichting. Naar aanleiding hiervan worden de volgende vragen gesteld en opmerkingen geplaatst: - Hans Honsdrecht vraagt naar de stijging van de lasten bij de post 'JeugdtrainersDe penningmeester meldt dat een aantal jeugdtrainers de Opleiding techniek training aan de Wiel Coerver school gaat volgen. - Max Flam vraagt naar de onderverdeling van de post 'Re presentatie Bestuur en Commissies'. De penningmeester meldt dat de kosten van de Zaterdag 1, incl. van de trainer, onder de Topamateurs vallen. - Meindert Huisman vraagt naar de kosten van de trainer. De begroting was al opgesteld voordat het vertrek van Bart Logchies bekend werd. - Benno Honsdrecht maakt een opmerking over het nieuwe kunstgrasveld met uitzicht op de studentenwoningen. - Alphons Peters merkt op dat bedrukkingen van shirts erg kostbaar is. Remco Post gaat hierover. Hierna wordt de begroting goedgekeurd. 9. Contributies seizoen 2016-2017 Het bestuur stelt voor de contributies voor het seizoen 2016-2017 als volgt vast te stellen: Seizoen Senioren Senioren 18-23 jaar Senioren boven 60 jaar 2016-2017 387,- 342,- 226,- 2015-2016 385,- 340,- 225,- 7

Schakels (clubbladen) | 2016 | | pagina 9