In Memoriam Van Harte Bestuursmededeling Contributie Notulen Algemene Vergadering Het bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 30 juni 2016 op de leeftijd van 72 jaar van Rik de Boer Lid van Verdienste (1990), AFC-Ridder (2007), AFC Nobelprijswin naar (2012) en Lid van de Zilveren Ploeg. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naas te familie. Ad Westerhof - voorzitter Ruud Mantel - secretaris 24 augustus 2016 95e jaargang nr. 1 Op de Boelelaan oost zal tussen de Europaboulevard en de Beetho- venstraat een nieuw wegprofiel worden aangelegd. Om deze werkzaamheden uit te kunnen voeren, zal in het weekend van vrijdag 2 september 20.00 uur t/m maandag 5 september 6.00 uur de De Boelelaan in oostelijke richting tussen de Beethoven- straat en de Europaboulevard worden afgesloten voor gemotori seerd verkeer. In omgekeerde richting blijft er in deze periode één rijstrook beschikbaar. Langzaam verkeer en nood- en hulpdiensten kunnen altijd in twee richtingen doorrijden. Verkeer wordt omgeleid via de van Leijenberglaan en van Nijenro- deweg. Vanaf maandag 5 september 6.00 uur is de De Boelelaan weer in beide richtingen beschikbaar. In westelijke richting is er één rijstrook, in oostelijke richting zijn er twee rijstroken aanwezig. Leden worden met 1 a 2 weken benaderd door ClubCollect voor de contributie-inning Nieuwe wijze van contributie inning De club is op vele fronten volop in beweging. Er wordt een aantal slagen gemaakt om de club nog beter te stroomlijnen en efficiënter te besturen. Eén van deze slagen betreft de inning van de contributie. We willen het inningsproces efficiënter en meer service gericht ma ken. In het verleden kostte het veel inspanning om alle contributies tijdig te innen. Dat willen we graag verbeteren. Daarom zal vanaf seizoen 2016-2017 de inning worden uitbesteed aan ClubCollect, een organisatie die ruime ervaring heeft met het innen van contributies. Voor alle duidelijkheid: ClubCollect is geen incassobureau. Dit sa menwerkingsverband levert zowel de leden als de club voordelen op. Het voordeel voor de leden is het grote gebruiksgemak waarmee de betalingen voldaan kunnen worden en de mogelijkheid om gespreid te betalen (voor gespreid betalen wordt een klein bedrag in rekening gebracht). Wat betekent dit samenwerkingsverband concreet? ClubCollect neemt de administratieve verwerking van de contributie inningen over. ClubCollect zal via SMS en e-mail contact opnemen met alle leden (zorg er daarom voor dat de ledenadministrateur re cente en juiste gegevens van u heeft). De betaalverzoeken worden verstuurd via SMS en e-mail. Door op een link te klikken komt u op uw persoonlijke betaalpagina van ClubCollect en hier kunt u uw factuur inzien, downloaden en betalen. Hier kunt u ook kiezen om uw contributie in één keer te betalen of in termijnen. De betalingen verlopen via automatische incasso of via iDEAL en zijn daarom 100% veilig. Een deel van uw persoonsgegevens (naam, adres, e-mailadres en telefoonnummer) zal hiervoor worden verstrekt aan ClubCollect en zullen alleen zichtbaar zijn voor de penningmeester, voor ClubCollect en u als clublid. Deze verwerking is noodzakelijk ter uitvoering van het lidmaatschap van de vereniging, meer specifiek de verwerking van betalingsgegevens voor de verenigingscontributie. Deze verwerking zal plaatsvinden geheel conform de vereisten onder de Wet Bescher ming Persoonsgegevens (artikel 8 onder b Wbp). U als clublid kunt erop vertrouwen dat uw gegevens veilig worden opgeslagen, niet voor andere doeleinden dan de contributiebetaling worden gebruikt en nooit aan derden worden verstrekt voor commerciële doeleinden. Meer informatie over de behandeling van persoonsgegevens door ClubCollect kunt u vinden op https://clubcollect.com/legal/privacy- statement.html. Wanneer u vragen heeft over bovenstaande neemt u dan contact op met de penningmeester Nick van Ommeren. Voor meer informatie over ClubCollect verwijs ik u graag naar de website www. clubcollect. com Notulen van de Algemene Vergadering van de Amsterdamsche Foot ball Club, gehouden op 30 juni 2016 in het clubhuis, gelegen aan de De Boelelaan 50 te Amsterdam. Aanwezig: 75 werkende leden hebben de presentielijst ondertekend. Opening door de voorzitter Om 20.00 uur opent voorzitter Ad Westerhof de Algemene Vergade ring (de Vergadering). Nadat hij geconstateerd heeft dat er niet vol doende stemgerechtigden aanwezig zijn, sluit hij de Vergadering en deelt mede dat de volgende Vergadering op dezelfde datum zal plaatsvinden om 20.30 uur. Om 20.30 uur opent de voorzitter de vergadering met een hartelijk woord van welkom aan de aanwezigen, in het bijzonder de ereleden Ger van Caspel, Rob Duis, Edwin Geluk, Marcel Koster, Bob Neseker en Machiel van der Woude, de Leden van Verdienste, de winnaars van de Mr. Henne Boskamp Nobelprijs, de AFC-Ridders en de commissieleden. Hij spreekt de wens uit dat deze vergadering op een vruchtbare en aangename manier zal verlopen. 2. Ingekomen stukken Secretaris Ruud Mantel deelt mee dat hij de volgende stukken heeft ontvangen: a) Berichten van verhindering ontvangen van Hans Elias, Ab Springer, Dennis de Wit, Co Grosze Nipper, Wim Crouwel, Hans de Bie, Johan de Bie, Johan Dol, Remco Post, Hans Veldkamp, Kees Gehring, Hans Loonstijn, Karel Kuijven- hoven, Fred ten Nijenhuis, Pim Adriaansz, Rick de Boer en Peter Dekkers. b) Een verklaring van de Kascommissie die behandeld zal wor den bij agendapunt 7. Geboren Op 6 juli 2016 Joël Jacob van Leijenhorst zoon van Joey en Melanie van Leijenhorst Namens de AFC onze hartelijke gelukwensen aan de trotse ouders en grootouders. Noa Westerhof dochter van David Westerhof en Caroline van der Zee. Namens de AFC onze hartelijke gelukwensen aan de trotse ouders en grootouders.

Schakels (clubbladen) | 2016 | | pagina 5