voetbalshop.nl Ledenlijst AFC voor 4 jaar in zee met Voetbalshop.nl 24 augustus 2016 95e jaargang nr. 27. Verkiezing Scheidsrechterscommissie. Deze commissie bestaat uit Frans Jüch (voorzitter), Eric Bos, Seth van Straten en Karel Kuijvenhoven. Seth van Straten is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor te benoemen Gerrit van Altena. De vergadering gaat hiermee akkoord. 28. Commissie van Materiaal. Deze commissie bestaat uit Fred ten Nijenhuis en Remco Post. Bei den zijn herkiesbaar. 29. Rondvraag De volgende mensen melden zich aan voor de rondvraag: Max de Bruin Sr., Jan Wortel, Wim Ringe, Michiel Middendorf, Max Flam, Hans Honsdrecht, Paul Ravelli en Machiel van der Woude. Max de Bruin Sr. zegt dat hij niets gehoord heeft over de Tweede Divisie en vraagt zich af of het moeten hebben van spelerscontracten wel verenigbaar is met de statuten van AFC, waarin vermeld staat de woorden "anders dan als beroep". Op de vraag hoe AFC daarmee omgaat antwoordt de voorzitter dat Marjan Olfers, hoogleraar sport en recht aan de Vrije Universiteit, de KNVB heeft laten weten dat zij haar leden niet iets kan laten doen dat in strijd is met de statuten van een vereniging. De voorzitter meldt vervolgens dat de KNVB het eerste seizoen geen sancties zal opleg gen als verenigingen niet aan de gestelde vereisten zal voldoen. Jan Wortel vraagt of de 'volgende' Vergadering nadat de eerste Ver gadering is gesloten omdat er te weinig stemgerechtigde leden aanwe zig zijn, niet beter om 20:10 kan beginnen in plaats van 20:30? Wim Ringe vraagt of er bij de inrichting van het nieuwe clubhuis rekening wordt gehouden met een 'wall of fame' in plaats van een 'hall of fame', zoals vermeld staat in de notulen van vorig jaar. Michiel Middendorf vraagt om loyaliteit vanuit het bestuur naar de jeugd. Er is geen interne scouting of beleid om te zorgen dat de jeugd in het eerste elftal komt. Hij vraagt zich af waarom er een oproep is gedaan om spelers van buitenaf aan te trekken voor het belofteteam. De voorzitter meldt dat spelers van de Zat. 1 allemaal een AFC- historie hebben. De Zon. 2 heeft spelers die afkomstig zijn uit de A- jeugd, die gewend zijn per spelersbus naar uitwedstrijden te gaan en voor veel publiek te spelen. De goede spelers zijn al lang weg, spelers krijgen geen vergoedingen. De doorstroming van niet-prestatieve teams naar de senioren vormt een probleem. De voorzitter stelt dat er wel beleid en aandacht voor is, zo is er ook een ledenstop. Brian Speelman werpt tegen dat het niet zo gemakkelijk is als de voorzitter het schetst: er moet uitzicht zijn voor de jeugd. De voorzit ter stelt dat we het niet bewust laten liggen, er wordt gelobbyd bij de KNVB, soms lukt het, soms lukt het niet. Max Flam meldt naar aanleiding van het vertrek van de Zon. A1 naar RAP dat hij blij is te horen dat we dit probleem breed gaan aanpak ken. Max Flam vraag vervolgens naar de clubagenda en de Schakel. De clubagenda is al aanwezig op de website, over de Schakel is al wel nagedacht, dit wordt opgepakt door de Commissie P.P.& E. Hans Honsdrecht vraagt of er ook met de Gemeente gesproken wordt over ruimte voor de biljartclub. Voorts vraagt hij of het wel handig is dat Nicolaas van Ommeren penningmeester wordt van de Stichting Goed Genoeg. De voorzitter meldt dat dit wel handig is omdat de penningmeester ook de onder handelingen doet met de Gemeente. Paul Ravelli vraagt aandacht voor de jeugdscheidsrechters op zondag. Tot slot bedankt de voorzitter zijn medebestuursleden en geeft hij het slotwoord aan ons Erelid Machiel van der Woude, die zijn dank uitspreekt voor de prettige vergadering. Hij stelt dat het goed was dat de voorzitter de Vergadering even heeft onderbroken. Hij memoreert dat Ad Westerhof begon met een opsomming van allerlei traditierijke evenementen en dat het eigenlijk ongelooflijk is dat er zoveel vrijwilligers zijn die hun tijd beschikbaar stellen aan AFC. Hij stelt dat het een heel end is waar we zijn gekomen met de Zuidas en dat hier door Ad Westerhof, Nicolaas van Ommeren en ook Bob Duis heel veel tijd in is gestoken. Hij wenst de voorzitter en de bestuursleden veel succes en bedankt het (oude) bestuur voor alles wat zij het afgelopen jaar voor de club heeft gedaan en wat het (nieuwe) bestuur komend jaar weer gaat doen. Tot slot meldt Machiel van der Woude dat we gelukkig kunnen zijn met de staat van de club en hij hoopt dat de Vergadering dat kan onderschrijven met een applaus. Volgt een groot applaus. 30. Sluiting door de voorzitter. Om 23:15 sluit de voorzitter de Vergadering. Nieuwe leden: Daan Oort, Djero Tjon, Robin van Boxtel Afmeldingen: Alexander Blomjous, Friso Jiskoot Joey Shabi, Tjarko Hazewinkel Emsal Altundal Nieuwe donateur: Jules Theeboom In de laatste Schakel van vorig seizoen hebben alle mutaties gestaan. Ad Westerhof, voorzitter en met penningmeester Nick van Omme ren, verantwoordelijk voor de onderhandelingen, zijn blij met de overeenkomst. "We wilden een nieuwe aanpak voor de distributie van onze Nike teamwear en AFC-merchandising. Badge, moederbedrijf van Voetbalshop.nl en premium supplier voor Nike, kon ons een totaalpakket bieden. Zo krijgt AFC een eigen "shop in shop" op voetbalshop.nl waar 24/7 de AFC-producten besteld kunnen worden. Bovendien kunnen onze leden zo'n 5.000 verschillende voetbal gere- AFC heeft voor de distributie van alle AFC teamwear merchandi sing een contract getekend met Voetbalshop.nl. Voetbalshop.nl is met 10 miljoen bezoekers en meer dan een half miljoen leveringen per jaar de grootste webshop voor voetballen in de Benelux. AFC en Voetbalshop.nl hebben opnieuw gekozen voor het A-merk Nike. 4*» IWfnmr vn W 11

Schakels (clubbladen) | 2016 | | pagina 13