24 augustus 2016 95e jaargang nr. 1 Jeugdleden 332,- 330,- Jeugdleden selectie (A1 t/m D1) 382,- 380,- Jeugdleden Eredivisie 201,- 200,- Heeren Divisie 158,- 157,50 Donateurs worden verzocht minimaal 122,- te betalen. Toeslag voor betalen na 1 oktober 50,- Entreegeld nieuwe leden 50,-. Nieuwe leden zijn eerst speelgerechtigd na betaling vóór 1 augustus 2016 van de verschuldigde contributie en indien van toepassing en treegeld en overschrijvingskosten. De inning van de contributiegelden zal vanaf dit seizoen verlopen via ClubCollect. Nadere informatie zal via de website, nieuwsbrief en email aan alle leden en donateurs worden gestuurd. De contributieverhoging wordt door de Vergadering goedgekeurd. 10. Bekrachtiging Lidmaatschap van Verdienste Max Flam Tijdens het Jaardiner werd Max Flam benoemd tot Lid van Verdien ste. Deze wordt onder groot applaus van de aanwezige leden door de Vergadering bekrachtigd. Hierna houdt Max Flam een korte toespraak, waarin hij op eigen wijze het bestuur en de leden van AFC bedankt voor alle overweldi gende reacties op zijn benoeming. Hij biedt ter gelegenheid van zijn Lidmaatschap van Verdienste het bestuur de programmabladen van AFC van de jaren 1950, 1960 en 1970 aan. Deze heeft hij uit de nalatenschap van sportverslaggever Max Adrianus weten te bemach tigen. Tevens biedt hij een oud wedstrijd-aankondigingsbordje aan dat ten tijde van de Zuidelijke Wandelweg bij de entree hing. Volgt groot applaus. 11. Verkiezing Elftalcommissie A TOPamateurs Deze commissie bestaat uit Milko Vinke (voorzitter), Hans Hulst, Henk Bijlsma en Ron van Es. Milko Vinke, Hans Hulst en Ron van Es zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor te benoemen Bob Duis (voorzitter), Geoffrey Galata, Robert Gehring, Jack Huiman en Frank Keijzer. De vergade ring gaat hiermee akkoord. 12. Verkiezing Elftalcommissie B. Deze commissie bestaat uit Patrick Reddering (voorzitter), Max Flam (secretaris) en Diederick de Mos. Allen zijn herkiesbaar. 13. Verkiezing Elftalcommissie C. Deze commissie bestaat uit Roy van Dijk (voorzitter), Sebo Wol- dringh (secretaris), Jack Huiman en Emiel Neter. Allen zijn herkies baar. 14. Verkiezing nieuwe Elftalcommissie D (Heeren Divisie). Deze commissie bestaat uit Derek van der Vlugt en Jochen Blaffert. Ten onrechte stond vorig jaar vermeld dat Hans Veldkamp ook com missielid was, dit bleek echter niet het geval te zijn. Derek van der Vlugt en Jochen Blaffert zijn beiden herkiesbaar. 15. Elftalcommissie Meisjes- en Vrouwenvoetbal. Deze commissie bestaat uit John Parsser, Judith Schulp en Sonja de Bruin. Allen zijn niet herkiesbaar en het bestuur stelt voor deze com missie op te heffen en de afdeling meisjesvoetbal onder te brengen bij de Jeugdcommissie. Rob Duis stelt vraag inzake status Vrouwenvoetbal. De voorzitter legt uit dat het Vrouwenteam is opgehouden te bestaan doordat er enkele speelsters zijn afgehaakt. Voor wat betreft de A, B, C, D, E, F en Champions League is er momenteel een aanwas van meer dan 100 speelsters. Rob Duis stelt een hypothetische vraag over aannamebeleid. De voorzitter legt uit dat er voor bepaalde categorieën een ledenstop bestaat. We maken daarbij geen onderscheid naar geslacht. 16. Verkiezing Jeugdcommissie. Deze commissie bestaat uit Peter Dekkers (voorzitter), Michiel Mid- dendorf (secretaris) en leden Frank Mol, Remco Post, Hans Veld kamp, Alphons Peters, Emiel Neter, Wiebe Westerhof en Jan Jan de Bruijne. Remco Post en Jan Jan de Bruijne zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor deze commissie uit te breiden met de afdeling meisjesvoetbal en stelt voor te benoemen Nick Mills en Kirsten Slis- ser. De vergadering gaat hiermee akkoord. 17. Verkiezing Commerciële Zaken. Deze commissie bestaat uit Nicolaas van Ommeren (voorzitter) en René van Schajik. Henny Kottmann ondersteunt de commissie. Nicolaas van Ommeren en René van Schajik zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor te benoemen Ronald Koster (voorzitter), Joost van Dolen, Peter van Leeuwen en Dick Rijna. De vergadering gaat hiermee akkoord. 18. Verkiezing Commissie Medische Zaken. Deze commissie bestaat uit Wim Crouwel (voorzitter), Michael Oli- veira, Lex Swaan en Ko Grosze Nipper. Allen zijn herkiesbaar. Het bestuur stelt voor te benoemen Bas Pijnenburg. De vergadering gaat hiermee akkoord 19. Verkiezing Strafcommissie. Deze commissie bestaat uit Mr. Lex Oosterling, Mr. Jeroen Walker en Mr. Ken Watanabe en plaatsvervangend lid Mr. Quintus Abeln. Allen zijn herkiesbaar. 20. Verkiezing Commissie van Beroep. Deze commissie bestaat uit Roy van Dijk (voorzitter), Wiebe Wester hof, Patrick Reddering en Hans Veldkamp. Allen zijn herkiesbaar. 21. Verkiezing Kascommissie. Deze commissie bestaat uit Seth van Straten, Maarten Blokland en Maxim Lassally. Plaatsvervangend lid is Wim Ringe. Seth van Straten is statutair niet herkiesbaar en zijn plaats zaal wor den ingenomen door Wim Ringe. Ter vergadering melden Peter van den Dungen jr. en Edwin Geluk zich aan als plaatsvervangend lid. De vergadering gaat hiermee akkoord. 22. Verkiezing Kennismakingscommissie. Deze commissie bestaat uit Ger van Caspel, Michiel Middendorf, Patrick Reddering, Sebo Woldringh, Ruud Mantel en David Wester hof. Allen zijn herkiesbaar. Het bestuur stelt voor Ronald Koster te benoemen. De vergadering gaat hiermee akkoord. 23. Verkiezing Commissie Pers, Publiciteit en Evenementen. Deze commissie bestaat uit Bobby Gehring (voorzitter), Hans Elias, Laurens Bianchi, Laurens Samsom, Arjan Andriesen en Loraine Parsser. Laurens Samsom en Loraine Parsser zijn niet herkiesbaar. Hans Elias stopt als redacteur/producent van de Schakel, hij blijft wel de website en programmablad AFC-Thuis doen. Volgt applaus. 24. Verkiezing Archiefcommissie. Deze commissie bestaat uit Rik de Boer (voorzitter), Hans de Wijs, Wim Ringe en Edwin Geluk. Rik de Boer is niet herkiesbaar. De voorzitter geeft aan dat het bestuur hier nader invulling aan zal geven. 25. Verkiezing Klassieke Veteranencommissie. Deze commissie bestaat uit Maarten Oldenhof, Pieter Scholten en Lennard Parlevliet. Pieter Scholten is niet herkiesbaar. 26. Verkiezing Commissie Sociale Zaken. Deze commissie valt onder de verantwoordelijkheid van het bestuur en wordt ondersteund door Johan de Bie, Ger van Caspel en Edwin Geluk. Allen zijn herkiesbaar. 9

Schakels (clubbladen) | 2016 | | pagina 11