AFC's "Bie"- zonderheden dair, Noortje Reith, David Rademaker, Lucas van Batenburg, Olaf Enter, Max van Maren, Adil Aitali, Olivier Struben, Bart Bril, Sem Elzas, Omar Ahmed, Nino Helenklaken, Thijs Jonker, Oscar Hak kaart, Lea van Wechem, Abel Abraha, Paco Santulli, Kyan Lever, Daniel Mathu, Pieter Scheij, Jozeph Arik, Thibaut Gockel, Pim Wis- brun, Morris Witte, Michau van Ophuizen, Raphael ben Yosseph, Fabrice Reiziger, Jesse te Vrede, Rene Meershoek, Shelley Jennes- kens, Mariah Wiering, Rens van Batenburg, Anant Lal, Mehdi el Bazi, Reyza Brannellec, Luca Moretti, Joost Hommenga, Rosa van Dijk, Matteo Willemse, Koen Raats, Roy de Looze, Alex Sloep, Osker Boonstra, Samuel Simon, Thomas Brouwer, Keljenn Wielkens, Samuel Wakkie, Zoé Zeelenberg, Jack Helfferich, Santi Groenteman, Bastiaan Kwik, Caedric Houben, Sebastiaan van den Blink, Johannes van Zandwijk, Kenzo de Haan, Senna Bianchi, Maurits van Schoone- veld, Rivano Stacie, Silvan van der Knaap, Owen Schaedel, Nathan Eindhoven, Sven Stroomberg, Rayan Arfaoui, Jesse van der Schans, Teun Reerink, Danyel Sikkens, Aiden Zurel, Thayla Oedit, Frida Nodelijk, Xamm Flemming, Thije Scholvinck, Olivier van der Heij den, Zinedine Rietveld, Thomas Hoksbergen, Emma de Gans, Tho mas Schaap, Matt Heslenfeld, Aaron Misehouy, Tibbe Brancart, Mik van Triest, Floris van Lelyveld, Vincent Weggemans, Wessel Spanjer, Mack Chevalier, Yael Grunwald, Joshua Pinto, Yul Bornshtain, Yassin el Hafed, Sjaak van Bemmelen, Morris van Gool, Yuriel de Jong. Opzeggingen: Annelein van Reijen, Rosa Pinto, Jorge Deville, Kyvon Leidsman, Sophie van Vlijmen, Yasmine Daafi, Leon Moonen, Stuart Roeg, Ikrame el Farissi, Yasin Mumcugil, Romell Blankenzee, Julian van Leeuwen, Iris van Maldeghem, Million Manhoef, Iker de Glas, Beau Zuijdwijk, Victor Roell, Robbert Driessen, Jonathan Haloni, Matthijs van Basten, Guido Bouw, Cengiz Gunduz, Anna Sanders, Kalin Stefanov, Yves Gijrath, Roos Postmus, Amina Baghal, Justin Bohus, Joeri Assink, Kevin Regelink, Lester Louwelier, Tommy Nohlman, Thomas de Haas, Ameen Abdelrahman, Cees Kersten, Sander Reg- tuijt, Daniel Sandler, Adriaan Smalbraak, Thomas Markus, Yaid Marhoum, Koen Knip, Willem van der Wal, Lode van Hattum, Mi- chiel Reddering, Folkert Mijnster, Jermano Huwae, Max de Bruijne, Menno van Lacum, Jesse Habets, Kay Tejan, Peter van der Linden, Oussama el Mandili, Vincent Somsen, David Beker, Luc Beaujean, Harley Colle, Daniël Lam, Michael Cleintuar, Rene van Dijk, Chantal Miserus, Dailey Groenewegen, Kevin Tenthof van Noorden, Pieter Scholten, Joet Scholten, Midas van der Baan, Sammy Botter, Yosha op het Veld, Max Borensztajn, Milan Muller, Bjorn Zwennicker, Joey Antonioli, Riad en Barjij, Jadian Zwennicker, Thijs Prins, Koen Dupon, Bas de Vos, Daan Rijks, Alae Eabdenbitsen, Ole van Gelder, Anne Stehouwer, Mauro Zijlstra, Noah van Geenen, Daan de Noord, Samir Oukar, Loraine Parsser, Damian Stiemer, Michel Jonkers, Tjarko Erdtsieck, Shanairo Ramsaroep, Harley Colle, Danilio Ruperti, Bies Vermeulen, Joel Nabarro, Patrick Engelmoer, Niels Janssen, Vieri Hilster, Tycho Smit, Willem Smaal, Beer Oldenhof, Brent Braaksma, Dorus Smaal, Sidney Edelenbos, Enes Tekin, Berend Edelenbos, Emirhan Tekin, Hugo van Reeken, Raoul Bohne, Mal colm de Koning, Felix Cunningham, Nick Verschut, Olivier van Tets, William Jackman, Hidde Stradmeijer, Oskar Nielsen, Timur Stassen, Milan Engelander, Joep Hesseling, Paul Huizinga, Mats de Mooij, Justus Darley, Jasper Luycks, Martijn den Bakker, Tijn van der Kolk, Arnon Spanjaard, Esmee Voorn, Danique Cörvers, Ethan Spanjaard, Ben Guediche, Quint Piris, Maurits de Vries, Bas Middelkoop, Hein van Es, Mees Zwagerman, Keanu Deira, Nissim Sharabani, Damian Wijndal, Daniel Allick, Misha Wallagh, Bjarne Zaal, Alex Lamberts, Arjen Kloosterman, Robijn van Houts, Luca Vaglica, Hidde Floberg, Matt Blasman, Simon Cohen, Flint van Hattum, Tom Blasman, Tamar van Gulik, Arjo Thielemans, Oscar Robert, Daan Post, Ava van Waes, John Gutierrez, Teun Gijselhart, Jair Mongen, Janneke van der Valk, Mihai dos Santos, Demis Mongen, Sean Constantine, Deyon Smit, Ben Tarlavski, Yannick Aink, Emir Biberoglu, Gijs Klaassens, Dries Asserti, Jesse Loef, Jesse Teijsse, Gerwin Willemsen, Rik Ravelli, Randolf Nijsse, Amine Aissaoui, Thomas Petitjean, Niels Lely, Sal van der Put, Gillis de Wit, Abel Sanders, Ouafae Benyachou, Rayen Oaf, Thijs de Graaf, Simon Smulders, Ismael Oaf, Ephraim Adri- aansz, Nadim Lachkar, Robert van Keimpema, Wim Ostendorf, Pim 15 juni 2016 94e jaargang nr. 11 Damen, Daniel Goedemoed, Arthur Soons, Myron van Brederode, Ronald Bekius, Sophie Mattijsen, Alexander Admiraal, Ryan van de Pavert, Rayan Kaydouh, Justus Hillen, Lisa le Grand, Matthijs Olie man, Naoufal Abdelwajid, Misha Goudsmit, Jelle van der Kolk, Wieger Raven, David Stegenga, Sam Baarspul, Maarten van der Wolf, Justin Stoke, Julian Wijn, Abraham Misehouy, Dihailey Darn- ley, Hans de Wit, Kay Verdonck, Cem Biberoglu, Jan-Maurits Duparc, Rogier Heijligers, Jordan Leembruggen, Ravi Chin, Levi Blouw-Espinosa, Zack Koster, Fredrick Prakoso, Niels Dekker, Mi chael Sonneborn, Jessica van de Bunt, Ouail el Merabet, Jesse Bollen, Jop Cohen, Derk Schendstok, Daan van der Wind, Santo Bakker, Ruben Gerth, Martijn van Hees, Ilias Houda, Nick Froon, Storm de Quay, Vincent Vierhout, Dionycio Gambier, Lars Raaijen, Rae Hale, Ozair Dahi, Jim Dukker, Fatima el Amraoui, Soulayman Allouch, Onno van Grondelle, Gianni Termaaten, Haji Adoma, Nitin Pabbi, Wietse van het Hek, Ben Reisman, Daniel Timmer, Boah Graves, Bobby Vervoort, Jente Koot, Gideon Davidson, Billy Taveres, Leo pold Keurvers, Berka Musa, Koen van het Hart Door problemen met mijn computer was ik niet in staat in de vorige uitgave van ons clubblad de Schakel een column te plaatsen. Er be staat dus een mogelijkheid dat u informatie van mij in deze rubriek al op de email hebt kunnen lezen waarvoor dan bij voorbaat mijn ver ontschuldigingen. De promotie van ons eerste elftal naar de nieuw door de KNVB geformeerde 2e divisie is inmiddels een feit waardoor wij in het komende seizoen 2016 - 2017 met onze club zullen spelen tegen de reeds bekende tegenstanders de Treffers, FC Lienden, Kon. HFC, TEC, UNA en VVSB. Voorts de voormalige clubs uit de Topklasse Zaterdag Barendrecht, Excelsior Maassluis, GVVV, HHC Har- denberg, Katwijk, Kozakken Boys en Spakenburg. Verder de belofteteams van Jong AZ, Jong Twente, Jong Sparta en Jong Vitesse. Door de KNVB zijn de speeldagen vastgesteld op de zater dag en de zondag. De sportbijlage van De Telegraaf besteedde het afgelopen voetbal seizoen uitvoerig aandacht aan de wedstrijden van ons 1e elftal en ook de sportredactie van Het Parool vermeldde, hoewel niet zo uitvoerig, nieuws van de wedstrijden in de Topklasse Zondag. De Volkskrant is wat betreft de resultaten een grote flop. Hoewel al meerdere keren verzocht, niet eens de uitslagen. Wel van het buitenlands voetbal de uitslagen van de Turkse eredivisie. Niet dat ik daarin niet geïnteres seerd ben maar je zou toch kunnen verwachten dat deze ochtendkrant met overal een eigen mening over, in ieder geval iets over de wed strijden in de top van het amateurvoetbal zou publiceren. Ook ons Zaterdag 1-elftal is zoals bekend gepromoveerd naar een hogere klasse en speelt dus het seizoen 2016-2017 in de eerste klasse en zal waarschijnlijk veel wedstrijden gaan spelen buiten de regio van Amsterdam, daar concurrent AMVJ er niet in is geslaagd zich voor promotie in de nacompetitie te plaatsen. Voor de verslagen van de festiviteiten verwijs ik u naar de vorige Schakel en de website van AFC. In de sportbijdrage van de Telegraaf d.d. 17 mei jl. was op de voorpagina een foto opgenomen waarop onze coach van Zaterdag 1 Benno Nihom, die door zijn medespelers na het behalen van het kampioenschap omhoog wordt gegooid. In de recente uitgave van de Topklasse krant is een uitgebreid artikel opgenomen waarin onze spelers Guido Moelee en Koen Bosma aan het woord worden gelaten. Beiden vertellen over hun genoegen om te spelen bij onze AFC. AFC- ridder Cees Bouwens bereikt op 16 juli a.s. de leeftijd van 90 jaar. Cees was in het verleden jarenlang de aanvoerder van ons 1e 22

Schakels (clubbladen) | 2016 | | pagina 24