Trainers/trainingen 15 juni 2016 94e jaargang nr. 11 ''Ons tweede'' De Zondag 2 wist met een jong elftal een tweede plaats af te dwingen in de Reserve Hoofdklasse, slechts de Koninklijke HFC moesten zij boven zich dulden. Met 15 winstpartijen, 4 gelijke spelen en 5 maal verlies behaalde het uit 24 wedstrijden 49 punten. Doelsaldo 81 voor en 36 tegen. Het team van trainer Roy Tular en zijn rechterhand Joey Zebeda wist in de beker door te dringen tot de kwartfinale, waarin het nota bene werd uitgeschakeld door haar grotere broer, de AFC Zondag 1Echter niet nadat eerst een ronde ervoor werd gewonnen van Kon. HFC, iets dat de Zondag 1 dit jaar niet lukte. Al met al een succesvol seizoen in een competitie die wederom een vooraanstaand team zag wegvallen. Na eerder clubs als Argon, Blauw Wit, DWV, Elinkwijk en Hilversum zich uit de Reserve Hoofdklasse terugtrokken, werd halverwege dit jaar Hollandia aan dit rijtje toege voegd. Helaas. Het zou de KNVB sieren de tweede elftallen uit de Reserve Hoofdklasse te laten meespelen in de Tweede Klasse Zon dagamateurs. Het is maar een gedachte. 6. ZONDAG SENIOREN 3 T/M 12 Een bijdrage van Patrick Reddering. Samenstelling B-commissie De B-commissie bestond afgelopen seizoen uit Patrick Reddering, Max Flam en Diederick de Mos. De begeleiding van de zondag 3 t/m 5 was in handen van Patrick Reddering. Max Flam hield zich bezig met de zondag 8, 9, 10 en 12. En Diederick de Mos was verantwoor delijk voor de zondag 6, 7 en 11. De zondag 4 in de huidige samen stelling houdt helaas op te bestaan. En vanwege een vertrek van een aantal spelers uit zowel de zondag 10 als zondag 11 zullen de overge bleven spelers samen een nieuw team gaan vormen. Verder heeft zich een compleet nieuw team aangemeld waardoor er in het nieuwe sei zoen in totaal 11 teams op de zondag in actie komen. De B-commissie zal het nieuwe seizoen in dezelfde samenstelling doorgaan. Het afgelopen seizoen was René de Haan trainer/coach van de zondag 3. Hij werd daarbij geassisteerd door de elftalleider Cocky van Duij- venbode. Het team is als promovendus in de reserve eerste klasse op een mooie zesde plaats in de competitie geëindigd. René en Cocky zullen het komende seizoen weer de begeleiding van de zondag 3 op zich nemen. De begeleiding van de zondag 4 was in handen van trainer Herman Wieffering en elftalleider Gerrit Altena. Het team is op de vierde plaats geëindigd en zal komend seizoen helaas niet meer in de huidige samenstelling verder gaan. Op 18 mei jl. is Gerrit Altena uitgeroepen tot "vrijwilliger van het jaar 2016." Een prachtige en zeer verdiende onderscheiding voor Gerrit, die zich jarenlang als teamleider en club- scheidsrechter inzet voor de club. De training van de overige seniorenteams stond op de woensdag avond onder leiding van Kees Bregman. Hiermee gaat Kees in het nieuwe seizoen door. Daarnaast zal hij weer terugkeren als trai ner/coach van de zondag 4. Dit team is de huidige zondag 6, die door het behalen van het kampioenschap is gepromoveerd naar de reserve derde klasse. Als B-commissie bedanken wij René, Cocky, Herman, Gerrit en Kees voor hun enthousiasme en inzet in het afgelopen seizoen. Scheidsrechters Ook dit seizoen was het door de inzet van onze clubscheidsrechters Gerrit Altena, Erik Bos, Frans Jüch, Till Kolle, Rutger Koopmans, Karel Kuijvenhoven, Ron van Peufflik, Wim Ringe, Steve Ritfeld, Daniel Schröder, Xander Stoffer en Erick van de Wouw weer moge lijk om praktisch alle thuiswedstrijden van onze zondag teams te laten leiden door eigen scheidsrechters. Gezien het volle wedstrijdpro gramma en het wekelijkse aantal beschikbare scheidsrechters is het zeker niet eenvoudig om dit elk weekend te realiseren. Onze scheids- rechterscommissie is daarom altijd op zoek naar AFC'ers die als vrijwilliger jeugd- en/of seniorenwedstrijden willen fluiten. Als u interesse heeft dan kunt u zich melden bij Frans Jüch, de voorzitter van onze scheidsrechterscommissie. Uiteraard willen wij, mede na mens de spelers, alle scheidsrechters bedanken voor hun enorme inzet in het afgelopen seizoen. Bestuur In het bestuur heeft Lou Hekster voor het zesde seizoen het senioren voetbal in zijn portefeuille. Samen met hem en de leden van de elftal commissie C werd veel tot stand gebracht. Vooral bij de organisatie van het Gelukkig Nieuwjaar toernooi werd er weer goed samenge werkt. Wij bedanken Lou voor zijn ondersteuning en adviezen. Administratie Dankzij de hulp en ondersteuning van Daryl Gerritsen op de admi nistratie werd ons weer veel werk uit handen genomen en konden we onze aanvoerders en spelers altijd goed informeren over o.a. nieuwe spelerspassen, aanvragen van snipperdagen, wedstrijdprogramma etc. Gelukkig wordt de digitalisering bij de KNVB ook verder doorge voerd en is er steeds minder 'papierwerk' te doen. Naast de bekende digitale wedstrijdformulieren is nu ook de digitale overschrijving ingevoerd. Dus het invullen van het blauwe papieren overschrijvings formulier behoort gelukkig tot het verleden. De dagelijkse inzet en hulp van onze AFC administratie is uiteraard belangrijk voor het goed functioneren van onze club. Samen met verenigingsmanager Henny Kottmann is er weer veel belangrijk werk verricht. Bedankt daarvoor! Wedstrijdtafel Ook dit seizoen werd de wedstrijdtafel op uitstekende wijze bemand door Paul Ravelli en Jan Wortel. Onze gastheren ontvangen elke zondag de aanvoerders van onze eigen teams en tegenstanders, trai ners, elftalleiders en scheidsrechters. Namens onze aanvoerders en scheidsrechters willen wij Paul en Jan bedanken voor hun betrokken heid met de teams en het uitvoeren van deze belangrijke functie. Sportpark De organisatie van de kleedkamers, materialen en velden op ons mooie sportpark "Goed Genoeg" werden door de inzet van Hassan el Markouchi tot volle tevredenheid uitgevoerd. Onze teams worden elke zondag uitstekend opgevangen en begeleid. In de zomerstop zal worden gestart met de verbouwing van ons sportpark. De grasvelden zes en zeven zullen verdwijnen en hiervoor in de plaats komt er een nieuw kunstgrasveld bijOp dit nieuwe veld kan vanaf de start van het nieuwe seizoen al worden gespeeld en getraind. Teams Zondag 3 is in de competitie als zesde geëindigd. Als promovendus in de reserve eerste klasse, met bijna allemaal tweede elftallen als tegenstander, is dit een mooi resultaat. Zeker als je in beschouwing neemt dat je eigen vaste keeper in de winterstop, vanwege het volgen van een studie, naar het buitenland vertrekt. Leuk om te melden is dat twee spelers af en toe met de zondag 2 hebben meegespeeld. In het nieuwe seizoen zullen er enkele spelers van de zondag 4 aan het team worden toegevoegd. Zondag 4 is dit seizoen in de reserve vierde klasse op de vierde plek geëindigd. Dit is dezelfde eindklassering als het seizoen daarvoor. Natuurlijk was het de bedoeling om mee te doen in de race om het kampioenschap, maar dat is helaas niet gelukt. In de bekercompetitie is het team ver gekomen door o.a. een gedenkwaardige wedstrijd uit tegen Buitenveldert die in de stromende regen met 1-3 werd gewon nen. Het team zal in de huidige samenstelling niet doorgaan. Zondag 5 is in de competitie op een elfde plek geëindigd. Ondanks deze lage eindnotering heeft het team zeker een leuk seizoen gehad. In de competitie waren maar twee ploegen die er echt bovenuit staken en de rest was aan elkaar gewaagd. Leuk om te melden is dat één van de spelers die stopt zijn voetbalcarrière gaat voortzetten in de vetera- 9

Schakels (clubbladen) | 2016 | | pagina 11