Ledenlijst In Memoriam Walter Plevier AFC's "Bie"- zonderheden In Memoriam k. Ook stellen wij ons voor om gedurende de gehele operatie u via de website op de hoogte te houden. Walter Plevier Dit dossier wordt ook zeker vervolgd! Tot zover de inhoudelijke kant van de zaak. AFC wordt in 2016, over twee weken al, 121 jaar oud. Niet alleen een zeer respectabele leeftijd, maar ook het bewijs dat onze vereniging kans heeft gezien om in drie eeuwen(!) van zich te doen spreken. Daar zijn wij niet weinig trots op! AFC gaat wat ons betreft een schitterend jaar beleven en een fantastische tweede seizoenshelft. Onze meisjes en vrouwenteams liggen op koers, de grote jeugdafdeling van AFC is zonder meer succesvol bezig. Plezier en prestatie gaan hand in hand! Ga daar bijvoorbeeld zaterdag de 16de a.s. in Borchland maar eens kijken. Maar ook alle seniorenteams barsten nog van de ambitie om ook dit seizoen het weer een beetje beter te doen dan voor de winter stop. Voor sommige teams is dat niet of nauwelijks mogelijk en wordt er al stiekem gehoopt op het allerhoogste. Wat dacht je bijvoorbeeld van ons eerste zaterdag team of het tweede zondag elftal. Roy en Benno heel veel succes en vooral lots of fun met z/n allen. Ons vlaggenschip hoopt de positieve lijn van de laatste maanden te kopiëren. Na de oefenstage op Gran Canaria moet het, om te begin nen tegen Rosmalen, allemaal op zijn plaats vallen. Bart en zijn staf wensen wij ook een hele mooie tweede helft van dit seizoen met een plaats bij de eerste 7. Tenslotte wil ik namens het bestuur Henny, Rinus en Daryl heel veel succes wensen met al hun verenigingswerkzaamheden en dat geldt uiteraard ook voor Frans, Joop en de hele Horeca crew. Als jullie zorgen dat er voldoende drank is drinken wij het op. Als laatste maar misschien wel als allerbelangrijkste wil ik namens het bestuur alle vrijwilligers bedanken voor hun tomeloze inzet het afge lopen jaar en AFC rekent ook op hun fantastische bijdrage in 2016. Weet u nog van die receptie waar niemand kwam? Door al die gedreven AFC-ers die elk op hun eigen wijze de club ondersteunen met raad en daad en zich vaak dagelijks inzetten voor AFC en dat al zoveel jaren is onze club uniek in zijn soort en daar AFC-ers zijn wij trots op. Een receptie met heel veel leden geeft zoveel energie en daar zijn wij u allen dankbaar voor! Het is een goede traditie dat op de nieuwjaarsreceptie het clublied met elkaar wordt gezongen. Dus alle ereleden en aanvoerders van een elftal worden uitgenodigd om hier gezamenlijk met mijn medebestuurders het clublied ten geho re te brengen. Ik wens u -namens het bestuur-een gezond en sportief nieuwjaar! Met u allen zien wij 2016 en de toekomst vol vertrouwen tegemoet. Proost!! Bovenstaande Nieuwjaarstoespraak is uitgesproken op zondag avond 3 januari door voorzitter Ad Westerhof Nieuwe leden 11607 Daniel Derkx 11608 Stella Hovers 11609 Joëlle Jansen 11610 Jaimy Koorn Donateurs 100136 David de Jong Adreswijziging 2926 Ron Limburg Stadionkade 19-1, 1177 VK Amsterdam 464Nol Kulkens Wisseloordlaan 71, 1217 DK Hilversum 2878 Fred ten Nijenhuis Cronenburg 32, 1081 GN Amsterdam 3495 Jair Koekoek Prinses Margrietstraat 6, 1077 LA Amsterdam 505Jos Lonnee Het Loo 5, 2665 TL Bleiswijk 8650 Jan Schnitzler Van Woustraat 97-3, 1074 AG Amsterdam 20 januari 2016 94e jaargang nr. 6 Op 20 december jl. overleed plotseling op de leeftijd van 65 jaar ons ondersteunend lid Walter Plevier op de nog jonge leeftijd van 65 jaar. De tweede vader van Walter was ons oud-lid Jaap Disselkoen, broer van onze in het verleden legendarische voetballer, en vader van ons op een te jonge leeftijd overleden oud-voetballer Ton Disselkoen, Dick Disselkoen. Jaap Disselkoen werd later bestuurslid bij onze bevriende vereniging JOS. Walter bleef echter lid van onze AFC mede door zijn contacten met zijn neef Ton. Hij was een trouw be zoeker van de thuiswedstrijden van ons eerste elftal en had vele vrienden in onze vereniging. Namens onze vereniging betuigen wij onze condoleances aan zijn naaste familie. Johan de Bie. In deze eerste column van mij in het nieuwe jaar wil ik u alsnog een gezond en gelukkig 2016 wensen, voor u en uw dierbaren, en tevens onze AFC een Nieuwjaar met meerdere sportieve successen. Op zondag 17 januari werd weer het jaarlijks Herendiner gehouden. Tijdens deze bijeenkomst werd Zilveren Ploeger en secretaris van de Elftalcommissie B Max Flam Lid van Verdienste naar aanleiding van zijn vele activiteiten voor de AFC gedurende een groot aantal jaren. Namens de AFC onze welgemeende gelukwensen. Op deze avond werd de jaarlijkse uitreiking met betrekking tot de Mr. Henne Boskamp Nobelprijs ook weer gehouden. Onze oud-speler en trainer Stanley Menzo werd onderscheiden wegens zijn inzet om ons 1e elftal in het seizoen 20114-2015 te doen handhaven in de Topklas se van het amateurvoetbal na het vertrek van onze vorige trainer Willem Leushuis. Ook aan hem onze gelukwensen namens de AFC. Sedert mijn laatste column heeft ons vlaggenschip op zondag 20 december een competitiewedstrijd gespeeld en wel tegen HSC'21, Het bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 20 december 2015 van sedert een groot aantal jaren ondersteunend lid van onze vereniging. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naas te familie. Ad Westerhof - voorzitter Ruud Mantel - secretaris 6

Schakels (clubbladen) | 2016 | | pagina 8