Gelukkig Nieuwjaar Zaalvoetbaltoernooi Vlnr: Alain Léons, Bas Couturier, Tim Niehe, Ernst van Maar- schalkerwaart, David Westerhof, Jonathan Tugendhaft, Philippe Hes, Marlon Sarra 20 januari 2016 94e jaargang nr. 6 team en de ijzersterke rushes van B Junioren speler Michael Mol. Extra leuk was de deelname en toernooiwinst van oud AFC 1 speler Jos Kemna. Met soevereine balbeheersing hield hij zich knap staande tussen het aanstormende talent. Beste speler Lang leek dit een keuze tussen Wessel Westerhof en Kay Bottse te worden maar uiteindelijk werd gekozen voor Joost van Dolen uit de veteranen, die met zijn sterke spel deed denken aan Jaap Stam in zijn beste jaren. Mooiste goal Voor de organisatie een erg lastige keuze: de streep van Guy Bijlsma, de aanval over zes schijven met Emiel Neter in de hoofdrol of toch de lob van Daniel Schröder? Uiteindelijk werd gekozen voor de goal van Sebo Woldringh, met name door het curieuze kluts-karakter. De Winnaars De mannen van Gibraltar waren de terechte kampioenen. Hun dyna mische en technische spel was een lust voor het oog en uiteindelijk wonnen daardoor Benno Honsdrecht, Wilan Westerhof, Dennis Schröder, Jos Kemna, Wessel Westerhof, Emiel Neter en Michael Mol de eeuwige roem van de Sixes 2016. Al met al weer een geslaagde editie van deze ontzettend leuke AFC traditie. Dank aan Lou en Max voor de organisatie en aan Frans Ris en Joop Kenter voor de appelflappen, oliebollen en de warme choco mel met slagroom. En natuurlijk applaus voor de deelnemers die zich gisteren allen van hun beste kant lieten zien. Alvast een aanrader voor de twijfelaars: Noteer Sixes 1 januari 2017 vast in je agenda. Je bent verzekerd van een topmiddag. Gelukkig Nieuwjaar! Bobby Gehring Het winnende team Gibraltar: Vlnr Wilan Westerhof, Michael Mol, Benno Honsdrecht met zijn dochter Nikki, Emiel Neter, Dennis Schröder en Wessel Westerhof. Jos Kemna ontbreekt op de foto. Op zondag 3 januari werd in de Emergohal in Amstelveen het Geluk kig Nieuw Jaar Zaalvoetbaltoernooi gespeeld voor de recreatieve senioren. Gezien het grote aantal deelnemende teams - en 2 velden - worden de wedstrijden al jaren verdeeld in een ochtendprogramma en een middagprogramma. Ondanks het onderlinge karakter van het toernooi werd er fanatiek (maar fair) gestreden voor de winst. Het leverde fraaie en spannende potjes op. Het werd een leuke dag, mede dankzij de goede organisatie van de leden van de B&C Commissie Dank gaat ook uit naar de scheidsrechters Frans Juch, Gerrit van Altena en Sjors Wijnberg voor hun uitstekende leiding, en natuurlijk ook naar Jan Wortel en Marian Jansen voor hun inzet bij de wed- strijdtafel. Last but not least, dank aan de fysio Jurgen Boerleider Ochtend Awards: Winnaars: De combi tussen Zaterdag 6 7. Zij legden het fraaiste en sterkste spel op de Emergo mat. Runners Up: Zondag 5 Bronzen medaille: Zaterdag 5 Beste Speler: Jonathan Tugendhaft Zaterdag 6/7 Beste Keeper(s): Abel Swaan, Zaterdag 5 Rene Nieda, Vet. 2 Mooiste goal: Alfred Venhuizen, Zaterdag 9 Middag Awards: Winnaars: AFC zaterdag 2. Hun brede bank leek de doorslag te geven in de Finale. Staand vlnr: Bobby Gehring, Kay Bottse, Mendel Witsenhausen, Harro Kras, Fred ten Nijenhuis. Zittend vlnr: Benjamin Pinto, Hans Geerlings, Ken Watanabe, Jair Koekoek, Yama Hashemi Runners Up: Zondag 6 Bronzen medaille: Zondag 12 Beste Speler: Mendel Witzenhausen Beste Keeper: Stefan Cornelissen Aanmoedigingsprijs: Maarten Blokland Mooiste Goal: Jan Schnitzler, Zaterdag 3 13

Schakels (clubbladen) | 2016 | | pagina 15