m a Ledenlijst AFC's "Bie"- zonderheden "Een bonte jubileum kienavond?" 12 51 62 U 27 53 66 85 23 58 79 89 ASt: 16 december 2015 94e jaargang nr. 5 Nieuwe leden: 11601 Aviv Evron 11602 Jan Willem Kwant 11603 Sarah Peper 11604 Jose Hernandez 11605 Mendo Hoop 11606 Juliette Voorhoeve Opgezegd: 7760 Camiel Hekster Nieuwe donateur: 100133 John Sijes 100134 Peter de Waal 100135 Daan Elshout Adreswijzigingen: 7010 Hidde Floberg, Nieuwe Keizersgracht 392, 1018 VG Amster dam 8443 Bart Dekkers, Schubertstraat 22, 1077 GT Amsterdam 7587 Maxim Gullit, Heenvlietlaan 390-3, 1083 CR Amsterdam 8658 Coen Jaakke, Boomstraat 96-II, 1015 LD Amsterdam 100130 Edoardo Tasciotti Via Tomaso Rodari 20, 6500 Bellinzona, TI Zwitserland. Torre A apartment 23 8187 Maurtis Janssen, Sophialaan 16, 1075 BR Amsterdam 4963 Geoffrey Galata, Irislaan 41, 1171 WS Badhoevedorp Gedurende de laatste weken waren de resultaten van de gespeelde wedstrijden van ons 1e elftal als volgt. Op 22 november moesten wij voor de Districtsbeker spelen tegen de 4e klasser Hoograven in Utrecht. Ons vlaggenschip won de wedstrijd met 11-0. Ons 2e zon dagelftal speelde op dezelfde dag tegen Waterwijk 1 met als uitslag een 5-0 overwinning. De sportredactie van de Amsterdamse krant Het Parool gaf de volgende dag een verslag en vermeldde dat ons 2e zaterdagelftal voor de beker met 5-0 had gewonnen van Waterwijk. Op nieuw weer een bewijs dat deze van oorsprong Amsterdamse krant totaal geen interesse heeft voor de resultaten van de oudste voetbal club van Amsterdam onze AFC en na Ajax de hoogst spelende voetbalclub in de regio Amsterdam. Ook de verslagen van de compe titie spelende wedstrijden zijn zeer korte verslagen. U doet er toch verstandig over om voor het nieuws van uw club niet een abonnement op deze krant te nemen. Om maar te zwijgen over het onzinverhaal van de jeugdspelers van Zeeburgia en onze AFC in de krant van afgelopen zaterdag. Wiebe Westerhof heeft hierover een goede co lumn geschreven. Ook de sportredactie van de Volkskrant blinkt nog steeds uit als een krant die niet weet dat er ook bij het amateurvoetbal een topklasse bestaat. De sportredactie Van de Telegraaf had gelukkig weer een uitgebreid verslag van de gespeelde wedstrijden van ons vlaggenschip en ons zaterdag elftal. De maandag na de overwinning tegen VVSB werd wederom een uitgebreid verslag met foto in de sportbijlage opgeno men. Op zondag 29 november won ons 1e elftal met 2-0 van VVSB en op zondag 6 december werd de uitwedstrijd tegen Hercules in Utrecht helaas met 2-0 verloren. Zondag jl. ging de reis naar SWZ Sneek in Friesland welke wedstrijd eindigde in een mooie overwin ning met 3-2 na een spannend scoreverloop. Tijdens deze laatste wedstrijd was aanvoerder Magid Jansen zo ongelukkig om bij een botsing zijn neus te breken. Namens de AFC wensen wij hem een spoedig herstel. Zondag a.s. wordt de laatste wedstrijd voor de komende winterstop gespeeld en dat is de thuiswedstrijd tegen HSC '21 uit Haaksbergen. De uitwedstrijd aan het begin van de competitie eindigde in een ge lijkspel. Spelers veel succes gewenst. Ook ons Zaterdag 1-elftal onder leiding van trainer Benno Nihom staat fier aan kop in de 2e klasse. In de op zaterdag PS bijlage van Het Parool is wekelijks een foto met aanvullende tekst opgenomen over een bepaalde familie. In de uitgave van Het Parool was op zaterdag 5 december jl. een verhaal gepubli ceerd over Fadime Demir, journalist en regisseur, moeder van ons jeugdlid Levi van 7 jaar. Levi staat in zijn AFC-shirt op de foto. Zilveren Ploeger Dennis de Wit is al 35 jaar de partner van Mary en heeft een zoon en een dochter. Zij waren niet getrouwd en daar is nu een wijziging in gekomen. Recent zijn zij in het huwelijk getreden en hebben deze heugelijke dag met de kinderen gevierd. Namens de AFC wensen wij het bruidspaar Dennis en Mary de Wit samen met de kinderen veel geluk. Vanaf 6 januari tot 10 januari a.s. verblijft de A-selectie voor een trainingsstage op de Canarische Eilanden als voorbereiding voor het weer hervatten van de competitie waar op zondag 17 januari de wedstrijd tegen de club OJC Rosmalen zal worden gespeeld. Onder getekende zal deze reis niet meemaken. Namens de AFC wensen wij AFC veel succes, en in de uitgave van ons clubblad de Schakel van januari a.s., en op onze website zult u zeker informatie over deze voetbal reis vernemen. Op 27 november jl. werd weer traditioneel het jaardiner van de Sociëteit Olympisch Stadion gehouden onder lei ding van ons lid en Erevoorzitter van de Sociëteit Jan van Galen. Aanwezig waren een groot aantal leden van AFC die ook lid zijn van deze Sociëteit. Het was een zeer geslaagde bijeenkomst waar ik zeer tot mijn spijt niet bij aanwezig kon zijn. Onze ex-voorzitter en Erelid Machiel van der Woude nam op vrijdag 11 december jl. afscheid als directeur van het Instituut As bestslachtoffers (IAS). Als afscheid bood het Bestuur en de Raad van Toezicht Machiel in het gebouw van de Sociaal Economische Raad een compact symposium aan. Een aantal bestuursleden en ereleden hadden het genoegen op deze middag de gast te mogen zijn van de organisatie. Bij zijn afscheid werd hem een stipendium dat zijn naam zal dragen aangeboden Wij wensen Machiel voor de komende jaren nog veel activiteiten. De jeugdcommissie organiseerde op woensdag 16 december weer het traditionele Kerstdiner voor de Junioren C. Ik verwijs u daarvoor naar de komende foto's op de website. Op vrijdag 18 december a.s. zal de jaarlijkse Kienavond worden georganiseerd door het Kienteam bestaande al voor een groot aantal jaren uit de leden Roy van Dijk, Ron van Doesburg, Lou Hekster, Nicky Hekster, Hans Hulst, Ronald Koster. Zie de aankondiging op onze website voor de nodige informatie. Deze column is de laatste voor het jaar 2015. Ik wens alle leden van de AFC een prettig Kerstfeest met hun dierbaren en allen een Ge lukkig en Gezond 2016. Vanzelfsprekend wens ik onze club veel sportieve successen in het Nieuwe jaar. Johan de Bie 1 i 1 l i 3

Schakels (clubbladen) | 2015 | | pagina 5