Red-A kteel B. Van H 1 et seizoen is weer volop in beweginc Je competities van alle teams zijn gestart en de eerste wedstrijden zitten er alweer op, heerlijk! Afgelopen donderdag 10 september was de seizoens Kick-off met een "Tour de Horizon van AFC" waar veel leden aanwezig waren. Alle geledingen binnen de club werden belicht en als hoogtepunt werden de eerste exemplaren van de Persmap uitgereikt aan David Endt en Sta nley Menzo, onze succesvolle trai ner die samen met zijn staf afgelopen seizoen het stokje over heeft genomen en uiteindelijk de Reds in de Topklasse wist te behouden. De Persmap is weer een 'rood-zwart' pareltje gewor den met veel wisselende informatie over jong en oud en recreatie en prestatievoetbal met mooie reportages en prachtige verhalen. Een woord van dank aan de makers van dit visitekaartje van de club. Ik wil de heren graag bij naam noemen, bestuurslid Bobby Gehring die, ondanks zijn jonge vaderschap, zich enorm heeft ingezet om de Persmap te produceren. Tevens een groot woord van dank aan, in willekeurige volgorde, André Wij nand, Machiel van der W oude, fotograaf Tom Poederbach en good-old Kees Gehring die de puntjes op de i wist te zetten als het gaat om de uiteindelijke productie. Wat de jeugd betreft, het is eigenlijk een doorlopend jaar voor deze categorie. In de zomermaanden zijn er de voetbalkampen waaraan meer dan 500 kinderen mee hebben gedaan, een feest voor iedereen en een heel groot succes voor de club. Deze maanden zijn nog niet voorbij of de trainingen zijn alweer begonnen, van de 5 jarigen tot de 18 jari gen. Ook op zaterdagochtend zijn de jongens en de meisjes te vinden die tussen de blokken hun partijtje spelen, geweldig om te zien. Wat later komen de Champions League, de ^Vorld Cup, de F jes en de E'tjes aan de beurt. Op welk niveau er ook wordt gevoetbald, het maakt niet uit, plezier is de belangrijk ste vitamine. Toch wil ik wel een paar jeugdteams er even uitlichten. De meisjes B1 die tegen Volendam met 1-0 wisten te winnen, een mooie start van de competitie. Bij de F pupillen lijken nu al bepaalde teams de krachtsverschillen te groot. F1 wint met 10-2 en voornamelijk de F7 t/m de F10 hebben met dubbele cijfers uitgehaald, waar de 18 1 en 18-2 van de F8 en F9 wel erg opvielen. De D1 heeft een geweldige competitie met 14 ploegen, waarvan het eerste team in 3 Jupiler League, 10 in de Eredivisie en 1 amateurclub uitkomen inderdaad! maar dit geldt ook voor alle andere selectieteams en kijk op het programma om op zaterdag en zondag leuke jeugdwedstrijden te komen bekijken. Wat de senioren betreft heeft onze zondag 1 een prima start gemaakt van de competi tie. Met onze nieuwe hoofdtrainer Bart Logchies aan het roer hebben wij na 4 wed strijden 7 punten bij elkaar gevoetbald waarmee wij op de gedeelde 4e plek staan van de Topklasse. Zeker de wedstrijd tegen TEC uit Tiel was reclame voor het amateurvoetbal. In de laatste minuut kun je 2-3 verliezen, maar 30 seconden later stap je met een 3-2 over winning van het veld. Een heerlijke wedstrijd dat smaakt naar meer. Dat je dan afgelopen zondag met 2-0 verliest tegen het fris ogende Kon. HFC werd niet verwacht, maar zo zie je maar, in de Topklasse zijn geen slechte ploegen. Er is iedere week volle inzet en concentratie nodig om de wedstrijden met een goed resul taat af te sluiten. Nog 26 wedstrijden te gaan, dus wie het weet mag het zeggen waar wij eind mei staan. Ik zei net dat wij amateurvoetbal spelen, maar dat is nog steeds een grote vraag. Komend seizoen wordt er een klasse tussen geplaatst waar in ieder geval de beste 7 teams uit de Topklasse zaterdag en zondag in komen te spelen en deze wordt aange vuld met 4 BVO -teams met hun 2e team. Of wij er allemaal blij mee moeten zijn, u mag het zeggen, maar de scheiding tussen professioneel en amateurvoetbal is nauwe lijks meer zichtbaar. Komende zaterdag (!!)19 september spelen wij thuis tegen OJC Rosmalen en 3 dagen later, op dinsdag 22 september voetballen wij om de KNVB beker tegen FC Emmen. W ij hopen op een grote opkomst, de wedstrijden zijn gratis voor onze leden. Er is iedere week veel te genieten op de club. De trainingsavonden zijn vol, de co m- missies verdienen op ieder vlak grote waardering en de weekenden zijn er rond de 30 wedstrijden en dit allemaal met vele vrijwilligers die langs de lijn staan of de wed strijden leiden. Ik weet dit zelf uit eigen ervaring, dit doe je voor je kind, maar ook omdat je het ook zelf leuk vindt en daar steun je de club mee. Ronald Koster secretaris lestu ursmededeling CONTRIBUTIE Het lidmaatschap loopt gelijk met het boekjaar van de vereniging. 1 juni tot en met 31 mei. De contributie dient vooraf te worden betaald. Er worden GEEN acceptgirokaarten verzonden. U moet dus zelf actie onderne men. De volgende contributiebedragen zijn vastgesteld voor het seizoen 2015-2016 Senioren Senioren 18 tot 23 jaar Senioren boven 60 jaar Jeugdleden Jeugdleden selectie (A1 t/m D1 Jeugdleden 5 jarigen (Eredivisie) Heeren Divisie Donateurs voor 1 oktober 385,00 340,00 225,00 330,00 380,00 200,00 157,50 121,00 na 1 oktober 435,00 390,00 275,00 380,00 430,00 250,00 207,50 121,00 altijd de voor- en achternaam van de speler en/of indien bekend het lidnummer vermelden. Lidnummer is evt. op te vragen bij administratie^^ afc.nl BETALINGSTERMIJN EN SANCTIES Indien u geen gebruik maakt van automatische incasso dient de con tributie vóór 1 augustus te worden overgemaakt. Betalingen na 1 oktober worden ver hoogd met 50, - administratie k oste n Het Bestuur houdt zich het recht voor leden die na 1 oktober niet aan de verplichting hebben voldaan uit te sluiten voor trainingen en wed strijden. Nieuwe leden die zijn aangenomen komen pas voor opstelling in aanmerking nadat zij hun contributie en entreegeld voor het eerste seizoen hebben voldaan PENNINGMEESTER De penningmeester van AFC is Benno H onsdrecht. Benno is te berei ken via e-mailadres bennohons13@gmail.com Entrée nieuwe leden Overschrijving KNVB REKENINGNUMMER Het banknummer van de vereni NL52 INGB 0000 241002 t.n.v 50,00 15,00 50,00 15,00 ing voor de contributiebetaling is AFC. Bij een overboeking graag an Geboren op 20 augustus 2015 arte JIMMY ROBERT DUCO

Schakels (clubbladen) | 2015 | | pagina 3