13 augustus 2015 94e jaargang nr. 1 13.Verkiezing Elftalcommissie C. Zitting hebben Roy van Dijk (voorzitter), Sebo Woldringh (secreta ris), Jack Huiman en Emiel Neter. Allen zijn herkiesbaar. 14.Verkiezing Elftalcommissie D (Heeren Divisie). Zitting hebben Derek van der Vlugt en Jochen Blaffert. Beiden zijn herkiesbaar en het bestuur stelt voor deze commissie uit te breiden en te benoemen Hans Veldkamp. 15.Elftalcommissie Meisjes- en Vrouwenvoetbal. Zitting heeft Michael Parsser. Michael Parsser is niet herkiesbaar Het bestuur stelt voor te benoemen John Parsser, Judith Schulp en Sonja de Bruin. 16.Verkiezing Jeugdcommissie. Zitting hebben Peter Dekkers (voorzitter), Michiel Middendorf (se cretaris), en leden Paul Ravelli, Frank Mol, Remco Post, Hans Veld kamp, Alphons Peters en Emiel Neter en Laurens Samsom. Paul Ravelli, Dennis Bijlsma en Laurens Samsom zijn niet herkies baar. Het bestuur stelt voor te benoemen Wiebe Westerhof en Jan Jan de Bruijne. Ter ondersteuning wordt toegevoegd Carlos Benvindo. 17.Verkiezing Commissie Commerciële zaken. Zitting hebben Nicolaas van Ommeren (voorzitter), René van Schajik en Roy van Dijk. Henny Kottmann ondersteunt de commissie. Roy van Dijk is niet herkiesbaar. 18.Verkiezing Commissie Medische Zaken. Zitting hebben Wim Crouwel (voorzitter), Michael Oliveira, Lex Swaan en Ko Grosze Nipper. Allen zijn herkiesbaar. 19.Verkiezing Strafcommissie. Zitting hebben Mr. Lex Oosterling, Mr. Jeroen Walker en Mr. Ken Watanabe en plaatsvervangend lid Mr Quintus Abeln. Allen zijn herkiesbaar. 20.Verkiezing Commissie van Beroep. Zitting hebben Roy van Dijk (voorzitter), Wiebe Westerhof, Patrick Reddering en Hans Veldkamp. Allen zijn herkiesbaar. 21.Verkiezing Kascommissie. Zitting hebben Edwin Geluk, Seth van Straten en Maarten Blokland. Plaatsvervangend lid is Maxim Lassally. Edwin Geluk is statutair niet herkiesbaar en zijn plaats zal worden ingenomen door Maxim Lassal- ly. Als nieuw plaatsvervangend lid wordt benoemd Wim Ringe. 22.Verkiezing Kennismakingscommissie. Zitting hebben Ger van Caspel, Michiel Middendorf (met ondersteu ning van de jeugdcommissie), Patrick Reddering, Sebo-Jan Wol- dringh, Ruud Mantel en David Westerhof. Allen zijn herkiesbaar. 23.Verkiezing Commissie Pers, Publiciteit en Evenementen Zitting hebben Bobby Gehring (voorzitter), Hans Elias, Laurens Bianchi, Laurens Samsom en Thomas Rijsman. Thomas Rijsman en Laurens Samsom zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor te benoemen Arjan Anderiesen, André Wijnand en Loraine Parsser. 24.Verkiezing Archiefcommissie. Zitting hebben Rik de Boer (voorzitter), Hans de Wijs en Wim Ringe. Allen zijn herkiesbaar en het bestuur stelt voor deze commissie uit te breiden en te benoemen Edwin Geluk. 25.Verkiezing Klassieke Veteranencommissie. Zitting hebben Wim Husers, Maarten Oldenhof en Pieter Scholten. Wim Husers is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor te benoemen Lennard Parlevliet. 26.Verkiezing Commissie Sociale Zaken. Zitting hebben Ger van Caspel en Edwin Geluk. Na goed overleg en suggestie van de commissie stelt het bestuur voor de werkzaamheden van deze commissie onder te brengen bij het bestuur, waarin vertegenwoordigd Ronald Koster (voorzitter), Ad Westerhof, Lou Hekster (senioren), Peter Dekkers (jeugd) en onder steund door Johan de Bie, Ger van Caspel en Edwin Geluk. 27.Verkiezing Scheidsrechterscommissie. Zitting hebben Frans Jüch (voorzitter), Eric Bos, Seth van Straten en Karel Kuijvenhoven. Allen zijn herkiesbaar. 28.Verkiezing Commissie van Materiaal. Zitting hebben Fred ten Nijenhuis en Remco Post. Beiden zijn her kiesbaar. 29.Rondvraag. Ingekomen stuk van Lars Folkertsma, waarin hij zich afmeldt voor het bijwonen van de vergadering. Voorzitter AW meldt dat Lars gestopt is met zijn werkzaamheden voor AFC en een andere werkge ver heeft gevonden. Het bestuur dankt Lars voor zijn werkzaamheden en de vergadering ondersteunt dit door een applaus. Via AFC- Vriendelijk bedrijf Gassan zal Lars op een later tijdstip een af scheidscadeau overhandigd krijgen Rob Duis maakt de opmerking richting de penningmeester of een "Tweededivisiebal" in het leven geroepen gaat worden wanneer AFC 1 zich gaat plaatsen bij de eerst zeven in de Topklasse het aanstaande seizoen, zoals in het verleden met de "Hoofdklassebal" het geval was. Max Flam heeft het afgelopen seizoen 2014-2015 de 120 jubileum activiteiten gemist. Wat is daarvan de reden? RK: dat klopt, het bestuur richt zich op de viering van het 125-jarig jubileum AW: het bestuur wilde ook niet voor alle evenementen het getal 120 voorzetten alsof het jubileum activiteiten zouden zijn. Max Flam vraagt waarom de clubagenda van de website weer is verdwenen? AW: Deze moet weer terugkeren. Gaan wij aandacht aan besteden. Jos van Mieghem vraagt om meer aandacht van het bestuur voor de ontvangst op zaterdag met name bij de zaterdag 1 AW: AFC is een zondagclub en de ontvangst zoals op zondag zal niet op de zaterdag plaatsvinden. Daarbij lopen er op zaterdag genoeg bestuursleden rond die ook een rol kunnen spelen bij de representa tie. Hans Elias vraagt aandacht en analyse van de in zijn ogen vele op zeggingen bij de bovenbouw van niet geselecteerde bovenbouw. Hij vindt dat opvallend. AW: het hoort ook bij de beleving de jeugd. De jeugd krijgt de kans om vanaf hun 6/7 te gaan voetballen en op latere jeugdleeftijd wor den ook andere zaken belangrijk(er) dan voetbal. De piramide in het jeugdvoetbal is altijd al geweest en zal ook zo blijven. Rob Duis: deze jeugdspelers vertrekken bij AFC omdat ze niet bij AFC in het eerste komen en bij andere clubs een centje kunnen ver dienen. Wim Ringe vraagt of er in het nieuwe clubhuis een "Hall of Fame kan worden opgericht. Daarnaast plaatst hij de opmerking dat de archiefcommissie moeite heeft om alles wat gepubliceerd wordt vast te leggen in het archief. Veel gaat via de website en de social media. Hoe komt deze digitale info bij de onze commissie terecht? AW: wellicht dat dit in samenwerking met de commissie P.P. en E. al een beetje opgelost kan worden. Jos van Mieghem biedt AFC ,namens het Amsterdamsche Voetbal ,toegang aan tot al hun archieven Peter van den Dungen Jr. Vraagt of de bestaande nieuwsbrief (hij noemt het woord "App niet 1 of 2 keer per week uit kan komen. 7

Schakels (clubbladen) | 2015 | | pagina 9