M I X E D P I C K L E S 13 augustus 2015 94e jaargang nr. 1 DAG ALLEMAAL Nog maar kort na het behoud van AFC 1 in de topklasse was het even hem totaal sta- en loopvermogen. Waarom valt Pickelaar de lezers hier gekeerd en het er naar uitziet, dat hij als voorheen op Goed Genoeg en Het ligt voor de hand, dat aan hem vanwege zijn leeftijd bij begroetingen een eenvoudiger hier van tevoren hetzelfde verhaal te horen, dat Pickelaar Zijn geraadpleegde arts schreef hem een fikse paracetamol kuur voor: die hem zijn voormalige (beperkte) beweegvermogen zouden doen terugg Maar niettemin bleef Pickelaar vooralsnog veel aan huis gebonden, wa onderhoud van de tuin had hij eerder wel vermoed, maar niet op de juis kwam, maar het had de hinderlijke gewoonte om het werk aan te vatten het voorzichtig te zeggen nog niet echt aanspreekbaar. Het is gelukkig dag in en ontbijt, al kranten lezend, om een uur of tien. Het leven lijkt w Weliswaar was hij ook enige tijd in beeld bij de cardioloog, die contr worden. Dat was niet het geval en Pickelaar hoefde niet meer terug te ko ingelegd door Willem (Pim) Adriaansz (sinds 1976 nr. 388) w.adriaansz@ziggo.nl mis met Pickelaars welzijn. Van de ene dag op de andere dag ontbrak lastig met zijn conditie? Wel, simpelweg omdat die weer ten goede is ver daarbuiten - al dan niet hinderlijk - regelmatig aanwezig zal zijn. veel gevraagd zal worden naar zijn gezondheid. Dan is het voor ieder- r hier bovendien slechts eenmaal behoeft te vertellen. geen pijn meer en daardoor automatisch hergebruik van alle rugspieren, even. En halleluja: het werkte als door de huisarts werd verwacht. nt enig achterstallig aannemers- en schilderswerk aan het woonhuis en e waarde geschat. Geen kwaad woord van al het volk, dat over de vloer tussen - welja - half acht en acht uur 's morgens en dan is Pickelaar om allemaal achter de rug. Als voorheen dribbelt Pickelaar voorzichtig de eer de moeite waard. oleerde of er eventueel een pacemaker (hartstimulator) geplaatst moest men. Prima, toch? CITAAT "Zonder gezelschap is geluk onmogelijk". (Lucius Annaeus SE NECA, Romeins dichter en wijsgeer, 4 jaar voor Chr. - 65 jaar na Chr.). TRADITIES Ook al is dit de eerste MP-aflevering van het nieuwe seizoen., Pickela; sluimerende onderwerpen waren, waarop al dan niet nog dient te worde gers, waaraan hij voortzetting van het Pickelaarschap afweegt. Maar op ageerd. Pickelaar meent - met alle respect - dat het gevoel voor AFC- clubhistorie. Zonder prekerige woorden zou hij in kort bestek soms best Waar hijzelf echter nog niet van repte is het voorgenomen KNVB-plan het allemaal richting betaald voetbal. Het was Pickelaar bekend, dat Rob eerste plaats aan bestuurs- en ereleden heeft voorgelegd. Pickelaar heeft Pickelaar het met hem eens was. In beginsel is dat juist, maar Pickelaar dat commerciële competitiestelsel na enige jaren waarschijnlijk niet zal Hetgeen niet wegneemt, dat hij hier zijn zegje toch heeft gezegd. HUISVREDEBREUK Was er nog tijd voor sport? Ja, wat dat betreft kwam Pickelaar niet te daar kan nog wel wat bij. In zijn jongenskamer op de eerste etage hee: ongestoord sportuitzendingen kan volgen. Daarvóór staat zijn chaise-longue (zeg maar een soort psychiatersofa). stoel, die Pickelaar persoonlijk in elkaar schroefde en daarvóór op en gewenst languit comfortabel tot TV kijken en leidt soms zelfs tot een klei: Toen de buitenschilder aan de beurt was had hij rondom een steiger gepl; zo 'n tukmoment, waarop Pickelaar wakker werd en zich rot schrok. Ma; en daar ging hij na toestemming dus naar de wc. TV-SPORT Pickelaar is naar waarheid een matige beeldbuiskijker, maar hij is wel afgelopen maanden welhaast overweldigend. Hoewel hijzelf nimmer Roland Garos en Wimbledon (enkelspel mannen en vrouwen) en dan ke< of anderhalf per dag. Verrassend vond hij - jawel - beachvolleybal op 4 aangelegde stadsloc ligt Pickelaar niet (meer) wakker. Hij ergerde zich verschrikkelijk aan de Nederlandse partituren, die onder zijn arm door, op de achtergrond spele Internationaal voelbal (onder 17 jaar) en vrouwenvoetbal kwamen wat voetbal. In het algemeen hebben de dames wel een trap in de benen, m Hij is verzot op snooker. Waar ook ter wereld toernooien: spelers uit Pickelaar noemt het spel voor zichzelf schaakbiljart. In Nederland kent van de voorzitter bij ledenvergaderingen afgedekt wordt gebruikt als bes En dan, uiteraard, de Tour de France, waaraan Pickelaar per etappe het de dagelijkse hoge eindstreep. Zijn grote ergernis was aanvankelijk het die Pickelaar (sorry, hij kan het niet anders verwoorden) plat lulde. gië één met rustig, terzake doend commentaar. Binnenkort hoopt en verwacht hij persoonlijke aanwezig te zijn bij AFC ar kijkt toch altijd even terug naar zijn vorige pickles-inleg of daar nog en ingegaan. Als gebruikelijk kreeg hij ruim respons van kritische vol- vallend is, dat op zijn tekstopeningen richting bestuur nooit wordt gere- radities niet voldoende gesteund wordt door feitelijke kennis van onze wel eens aanvullende wetenschap kunnen aanreiken. tot rigoureuze wijziging van het competitiestelsel. Stap voor stap gaat Duis daar, wat AFC betreft, kanttekeningen heeft geplaatst en die in de hem zijn mening kenbaar gemaakt, waarop Rob Duis concludeerde, dat - toch met beide benen op de grond - meent, dat hij de voltooiing van meebeleven. ort. Ach, hiervóór was hij al redelijk vertrouwelijk over zijn leven, dus ft hij behalve zijn computer ook een televisietoestel staan, waarop hij maar dan wat eenvoudiger van snit: van opzij gezien een verende Ikea- nige afstand een kunststof Blokker-krukje voor de voeten. Dat rust des- in tukje. aatst, van waaruit hij één hoog achter Pickelaars kamer binnenstapte op ar de beschaafde schilder vroeg alleen of hij even naar het toilet mocht geïnteresseerd in sportbeelden en wat dat betreft was het aanbod in de een racket in zijn handen heeft gehad volgde hij de tennistoernooien ek hij ondanks zijn keuzebeperking toch ongemerkt al gauw een uurtje ities. Toch topsport in dat mulle zand; en van die mooie vrouwenlijven verse TV-sportjournalist Jeroen Stomphorst met prietpraat over de nd, onbesproken bleven. Dan moet je het wel hoog in de bol hebben. beperkter voorbij. Pickelaar heeft niets tegen vrouwen/dames/meisjes aar de techniek van balaanname en balbehoud schiet vooralsnog tekort. Groot Brittannië zijn superieur op de grote biljarttafel met 8 gaten. hij één zo 'n tafel: bij de honk- en softbalclub Quick, die in het kantoor tuurstafel. Erevoorzitter Pickelaar moet zich daar wel eens laten zien. laatste uur besteedde. Hij vond die Tour minder interessant met veelal gesproken commentaar. Wellicht ook van die eerder vermelde Jeroen S. Maar dat probleem was eenvoudig oplosbaar: dezelfde beelden bij Bel- competitievoetbal. Aldaar tot ziens. 23

Schakels (clubbladen) | 2015 | | pagina 25