AFC AMSTERDAM INTER50CK5 Stad i o U. Orzes Polpet 13 augustus 2015 94e jaargang nr. 1 treffers tussen die ook door alleskunner Hans van Rossum (lees: zelf benoemd kop- en keeperspecialist) met veel enthousiasme werden ontvangen. De training werd in een kring afgesloten, waarin iedereen 'en groupe' moest vertellen wat de reden is dat ze voetballen, waarom ze dit bij AFC doen en tot slot iets persoonlijks wat de groep moest weten. Er werd openhartig, eerlijk en met gevoel voor humor gespro ken. Zeer positief voor het groepsgevoel dat de spelers beschikken over intrinsieke motivatie en waar nodig hun hart durven te luchten bij de rest van de groep! Na de succesvolle trainingssessie kon iedereen de kamers opzoeken om zich klaar te maken voor het avondprogramma. Met de bus ver trokken we naar Belluno, een leuk stadje in de buurt van ons verblijf. Daar kregen wij onder meer heerlijke bruschetta en verschillende soorten pasta geserveerd. Na het uitgebreide diner was er nog tijd om de sfeer in het gezellige Belluno te proeven. Niet al te laat werd de terugreis alweer ingezet. Morgen staat immers de enige wedstrijd van het trainingskamp op het programma. De tegenstander zal FC Belluno zijn, een sparringpartner waar wij vorig jaar ook al tegen speelden. De wedstrijd zal starten om 18:00. Guido Moelee Dag 2 V» r. I fl nflfiÜii L I .IP i. P 31 LUGUO ore 1B.00 IffBWWLS ffl IfiT WUSTHW B 3H1D Fl&E V*MV Tt MJ7W3H - Na de lange dag van gisteren en een goede nachtrust verscheen ieder een vanmorgen fris bij het ontbijt. Tijdens het ontbijt werd al snel duidelijk dat er een jarige in ons midden was, namelijk Frank Ab- bring. Nadat hij luid werd toegezongen door de hele groep werd er ontbeten en werd het programma van de dag doorgenomen.Na de lange dag van gisteren en een goede nachtrust verscheen iedereen vanmorgen fris bij het ontbijt. Tijdens het ontbijt werd al snel duide lijk dat er een jarige in ons midden was, namelijk Frank Abbring. Nadat hij luid werd toegezongen door de hele groep werd er ontbeten en werd het programma van de dag doorgenomen. Toen iedereen was uitgegeten was het tijd voor een groepsactiviteit, die in het teken stond van de normen en waarden van onze club. Deze activiteit werd buiten gehouden aangezien het prachtig weer was. De gehele groep werd onderverdeeld in groepen van vijf jongens en onderling werd gebrainstormd over de normen en waarden binnen AFC. Nadat elke groep dit had gedaan presenteerde iedereen zijn eigen ideeën en onderstond er een top 10 van de belangrijkste waar den binnen AFC. Enkele belangrijke waarden waren respect, uitstra ling, organisatie en tradities. Uiteindelijk bleek dat er overeenstem ming was over de verschillende waarden en bleek dat al vroeg in het seizoen alle neuzen dezelfde richting op wijzen. Nadat de groepsactiviteit in de brandende Italiaanse zon was afgerond was het tijd voor de lunch. Na heerlijke risotto, kip en aardappeltjes was het tijd om onze kamer op te zoeken en onze rust te pakken voor de wedstrijd die om 18:00 uur op het programma stond. De enige wedstrijd dit trainingskamp tegen Belluno. Om 15:00 werden de puntjes op de i gezet' tijdens de voorbespreking en om 16:00 uur stapten wij met zijn allen in de bus richting het complex van Belluno. Na ongeveer drie kwartier rijden waren wij aangekomen bij het com plex van Belluno. Na het veld en het en het prachtige uitzicht bekeken te hebben was het tijd voor de warming-up en de start van de wed strijd. Wij begonnen de wedstrijd wat ongelukkig en al snel kwamen de eerste kansen voor Belluno, door het toedoen van onze eigen fouten. Na ongeveer 20 minuten spelen kwam de thuisploeg op een 1 - 0 voorsprong. Hierna werden wij zorgvuldiger en dit resulteerde in een aantal goede kansen. Helaas wisten we deze kansen niet om te zetten in doelpunten. Na rust werd al snel duidelijk dat wij verder gingen waar wij voor rust mee waren geëindigd maar toch kwam de thuisploeg op 2-0. Na een aantal minuten kwamen wij tot 2-1 en kregen wij nog een aantal goede kansen op 2-2. In de laatste minuten van de wedstrijd beslisten de Italianen de wedstrijd door de 3-1 te maken en dit was tevens de einduitslag. Na de wedstrijd gingen wij samen met onze Italiaanse tegenstander bij de plaatselijke pizzeria eten en werd de wedstrijd onder het genot van een drankje en heerlijk eten nog eens nabesproken. Aan het einde van de avond reden wij weer richting ons hotel en werd het program ma van de zaterdag besproken. Eenmaal aangekomen bij hotel zocht iedereen zijn kamer op aangezien er morgen weer een druk program ma op de planning staat. Frank Abbring Dag 3 Vandaag, zaterdag, stonden we om 09.00 weer 'fris en fruitig' aan het ontbijt, waar iedereen van genoot met een broodje en een croissantje. Het ontbijt moest dit keer iets sneller naar binnen gewerkt worden dan normaal, want om 09.45 stonden we al weer klaar om te vertrekken naar het trainingsveld. Na de korte wandeling naar het trainingsveld trok (bijna) iedereen zijn voetbalschoenen aan en betrad het veld. Na de felle, maar leerzame wedstrijd tegen Belluno, waar sommige spe lers toch best vermoeid uit kwamen, stond er een uitlooptraining op het programma. Hierin lag de nadruk op de lange warming-up, maar werd er daarna ook een klein positiespel gespeeld waar de glimlach op vele gezichten terug te vinden was. Eenmaal terug aangekomen in het hotel werd er natuurlijk direct even gedoucht, maar ook de kamers moesten alweer opgeruimd worden, aangezien we later in de middag de bergen verlieten voor het strand. Om 12.00 stond de goedverzorgde lunch op het programma, waar iedereen opnieuw genoot van een vol bord spaghetti en daarna nog, alsof het nog niet genoeg was, een stuk kip of schnitzel. Tijdens de lunch werd de wedstrijd tegen Belluno nog even besproken en heeft voorzitter Ad Westerhof ons toegesproken. In deze toespraak bedank te onze voorzitter Dé voor het fantastisch georganiseerde trainings kamp. Nogmaals onze dank daarvoor! De ene na de andere traditie volgde, want na de lunch werd er door de gehele groep uit volle borst het clublied van AFC gezongen. 14.00 werden alle spullen de bus ingeladen en vertrokken we naar Jesolo. Tijdens de lange rit werden er wat kaartspelletjes gespeeld, films gekeken, muziek geluisterd, maar vooral veel gelachen. Na aankomst in het nieuwe hotel, dat tevens tegen het strand aan ligt, werden alle koffers in de kamers gezet en kreeg iedereen de vrijheid om zijn eigen tijd zelf in te vullen. Een aantal zochten het strand op, alleen de zon ontbrak helaas in tegenstelling tot de vorige dagen. 19

Schakels (clubbladen) | 2015 | | pagina 21