Dankzij de wekelijkse inzet van onze eigen clubscheidsrechters Gerrit Altena, Erik Bos, Adriaan Jeukens, Frans Jüch, Till Kolle, Rutger Koopmans, Karel Kuijvenhoven, ^Wim Ringe, Steve Ritfeld, Abel Swaan en George ^Wijnberg was het mogelijk praktisch alle thuiswed strijden van onze zondagteams te laten leiden door eigen scheidsrech ters. Ook konden wij op de medewerking van onze eigen scheidsrech ters rekenen bij het 'Gelukkig Nieuwjaar toernooi1 in de Emergohal en de Be Friends Cup op AFC. U iteraard willen wij, mede namens de spelers, alle scheidsrechters bedanken voor hun enorme inzet. Een initiatief van onze schei issie in het afgelo- AFC. Aan pen seizoen was het organiseren van een spelregelavond op de hand van wedstrijdbeelden en spelsituaties werden door eredivisie scheidsrechter Dennis Higler de spelregels toegelicht. Zoals verwacht leverde dit veel discussie op tussen de aanwezige spelers en scheids rechters. Wel of geen buitenspel? ^Wel of geen gele/rode kaart? Bestuu r In het bestuur is Lou Hekster verantwoordelijk voor het senio renvoet- bal (heren en dames). Samen met hem en de leden van de elftalcom missie C werd veel tot stand gebracht. Vooral bij de organisatie van het Gelukkig Nieu wjaar toernooi en de Be Friends Cup werd er weer goed samengewerkt. Wij bedanken Lou voor zijn ondersteuning en adviezen. Adm inistratie Dankzij de hulp en ondersteuning van Lars Folkertsma, Thea Verhoe ven en Daryl Gerritsen op de administratie werd ons veel werk uit handen genomen en konden we onze aanvoerders en spelers altijd goed informeren over o.a. wijzigingen in het wedstrijdprogramma, het tijdig aanvragen van nieuwe spelerspassen en snipperdagen en open staande contributies. Samen met verenigingsmanager Henny Kott- mann heeft het team weer veel belangrijk werk verricht. Bedankt daarvoor! W edstrijdtafe l Elke zondag werd de wedstrijdtafel op uitstekende wijze bemand door Paul Ravelli en Jan ^Wortel. Prima gastheren voor aanvoerders, leiders en scheidsrechters. In vergelijking met veel andere clubs hebben wij de luxe dat er vier laptops aanwezig zijn waarop het digitale wed strijdformulier kan worden ingevuld. Namens onze aanvoerders en scheidsrechters willen wij Paul en Jan bedanken voor het uitvoeren van deze belangrijke functie. Sportpark De organisatie van de kleedkamers, materialen en velden op ons mooie sportpark "Goed Genoeg" werden door de inzet van Hassan tot volle tevredenheid uitgevoerd. Onze teams worden elke zondag uit stekend opgevangen en begeleid. Door de komst van het vernieuwde kunstgrasveld 3 kunnen er op dit veld ook weer competitiewedstrijden van de senioren worden gespeeld en kan het veld ook weer als trai ningsveld worden gebruikt. Te het doel om het team te versterken met spelers die overkomen uit de zondag A-junioren. Zondag 5 is in de competitie met een zevende plek bovenaan het rechter rijtje geëindigd. Een flinke verbetering in vergelijking met het seizoen daarvoor toen het team op de één na laatste plaats eindigde in de reserve vierde klasse. Met name in het begin van het seizoen wer den er veel overwinningen geboekt. Het team gaat volgend seizoen met dezelfde spelers door en er komen twee of drie nieuwe verster kingen bij. Zondag 6 is dit seizoen in de reserve vierde klasse op een verdienste lijke zevende plaats geëindigd. Naast traditionele hoogtepunten als de 'Be Friends Cup' en het 'Gelukkig Nieuwjaar Toernooi' zorgden de vele trainingen van Kees Bregman ervoor dat het team dit seizoen weer beter is geworden. Vanzelfsprekend was de voltallige selectie ook aanwezig bij het Kienen alwaar de "Miss Kien" een prachtige gesigneerde team foto werd aangeboden. Voor volgend seizoen zijn reeds vijf versterkingen vastgelegd en met deze jongens moet toch echt een gooi naar het kampioenschap gedaan kunnen worden. Zondag 7 is dit seizoen in de reserve vijfde klasse op een verdienste lijke derde plaats geëindigd. Het team speelde mee om het kampioen schap maar dat werd in de laatste wedstrijden helaas teniet gedaan. Ondanks deze teleurstelling is de teamspirit, mede door gezellige teamuitjes, altijd goed gebleven. Volgend seizoen gaat de zondag 7 weer meestrijden bij de bovenste plaatsen en zit er wellicht wel een kampioenschap in. Zondag 8 is in hun eerste seizoen bij AFC in de reserve vijfde klasse op de negende plaats geëindigd. AFC 8 bestaat uit een team vol jonge nieuwsgierige studenten met liefde voor het spelletje. Er werd heel gemotiveerd aan het seizoen begonnen, hopende om hoge ogen te gooien. Maar uiteindelijk verliep het seizoen met ups en downs. Een belangrijke opsteker voor het team waren de goede resultaten tijdens de derde helft in onze mooie sociëteit. Volgend seizoen weet de zon dag 8 wat ze te wachten staat en gaan zij er voor om de prijzenkast te vullen met een kampioensbeker. Zondag 9 is dit seizoen in de reserve zesde klasse in de regio Haar lem op de zevende plaats geëindigd. En ook volgend seizoen zullen ze in de regio Kennemerland actief blijven. Het grote probleem van het team blijft het ontbreken van een vaste keeper. Dit heeft diverse pun ten gekost, waardoor het negende wellicht iets lager is geëindigd en er meer had ingezeten. Ondanks dat zorgde een serie goede overwin ningen na de winterstop ervoor dat de sfeer van het team goed bleef en dat is altijd belangrijk in de aanloop naar het volgende seizoen. Zondag 10 is dit seizoen in de reserve zevende klasse op de negende plaats geëindigd. Helaas houdt het team na dit seizoen op te bestaan. Onder andere door blessures en andere perikelen was aanvoerder Teun Linthorst genoodzaakt deze beslissing te nemen. Gelukkig is voor alle spelers die wel door willen gaan met voetballen onderdak gevonden in diverse andere teams binnen AFC. Zondag 3 is in de competitie als tweede geëindigd met drie punten minder als kampioen Abcoude 2. H et was gedurende het hele seizoen een spannende strijd tussen deze twee teams. Na degradatie, in het vorig seizoen, naar de Reserve Tweede klasse heeft het team dit sei zoen laten zien dat ze wel degelijk in de Reserve Eerste klasse thuis horen. Op het moment van schrijven van deze bijdrage in het jaarver slag speelt de zondag 3 nog nacompetitie. Inmiddels is het team door naar de tweede ronde en zijn ze dus nog in de race om alsnog te pro moveren. (note. EPK).Na een thuiswinst van 5-4 op Zeeburgia 2 en een 3-3 gelijkspel in de spannende uitwedstrijd is de Zondag 3 er in geslaagd de promotie naar de Reserve Eerste klasse te bewerste lligen. Zondag 4 is dit seizoen in de reserve vierde klasse op de vierde plek geëindigd. Een verbetering met het seizoen daarvoor toen het team van trainer/coach Kees Bregman nog in de eindklassering op de acht ste plek stond. Volgend seizoen zal Herman W ieffering starten als nieuwe trainer van het vierde. Omdat er enkele spelers vetrekken is Zondag 11 kan zo langzamerhand wel het tweede vlaggenschip van AFC worden genoemd. Met het derde kampioenschap, binnen enkele jaren, in de reserve zevende klasse hebben Jack Duis en de zijnen een belangrijk aandeel in de goedgevulde prijzenkast van AFC. Dit kam pioenschap werd op 3 mei j.l. op uitbundige wijze in het clubhuis gevierd. Behalve een mooie KNVB kampioensschaal kregen de spe lers ook allemaal een medaille en uiteraard een bos bloemen. Volgend seizoen blijft het team in de reserve zevende klasse spelen. Zondag 12 is dit seizoen in de reserve zevende klasse (regio Hoofd dorp) op de negende plaats geëindigd. Het seizoen werd matig begon nen. Echter in de tweede seizoenshelft draaide het team goed en wer den nagenoeg alle wedstrijden gewonnen. Volgend seizoen gaat het team weer in de regio Amsterdam spelen. En met enkele versterkin gen wil het team weer voor een toppositie gaan strijden. Het seizoen wordt traditioneel afgesloten met de "Gouden Schoen Avond" waar o.a. de winnaar van de Gouden Sch oen wordt bekend gemaakt.

Schakels (clubbladen) | 2015 | | pagina 8