Argon, waardoor de Zaterdag 1 volgend seizoen opnieuw zal uitko men in de 2de klasse. W essel Colijn werd op de Gouden Ballen avond terecht door voorzitter Ad Westerhof naar voren geroepen om hem te bedanken en succes te wensen bij zijn nieuwe club, HBOK. H ij ver trekt na 8 seizoenen door de voordeur en zal volgend jaar als trainer van de Zaterdag 1 worden opgevolgd door de huidige trainer van de A1, B enno Nihom. Beide trainers wensen wij uiteraard zeer veel succes. Uiteraard waren er bij de jeugd ook dit jaar weer de nodige kampi oenschappen te vieren: 23 in totaa l. De E3 wist naast het kampioen schap tevens de Beker te winnen en werd met het nummer "We are the Champions" op het podium in het clubhuis op een heuse manier in het zonnetje gezet. Grote klasse! Bij de senioren werd de Zondag 11 kampioen en wist het derde promotie naar de Reserve Eerste Klasse te bewerkstelligen via de nacompetitie. In het hoofdstuk Resultaten seizoen 2014-2015 leest u hier meer over. M aar dit was nog niet alles. Dit seizoen deed i m mers het M eisjes- en Vrouwenvoetbal haar intrede bij AFC. En zowaar niet onverdienste lijk. Bij de Meisjes wisten zowel de B1 als de F1 kampioen te worden en zij schreven derhalve geschiedenis. De Vrouwen eindigden in hun eerste seizoen op een zevende plaats. Voor volgend seizoen wordt gepoogd om met een tweede Vrouwenteam aan de competitie deel te nemen. Dit zelfde geldt eveneens voor de Meises B en F. Het Meis jes- en Vrouwenvoetbal is thans de snelst groeiende sport in Neder land. Een ander evenement dat dit seizoen voor het eerst haar intrede deed is "Heerendivisie", een interne vrijdagavondcompetitie, die zeer goed bezocht wordt. W ellicht is de deelname van niet-leden iets te groot, maar daar zal volgend seizoen op gepaste wijze aandacht aan worden besteed. Daar staat tegenover het grote succes van de interne jeugd- competities, waarbij het dit seizoen zelfs voor vijfjarigen mogelijk is gemaakt lid te worden van AFC. In het 120e levensjaar gebeurde natuurlijk nog veel meer. Zo is er een belangrijke stap gemaakt in het Project Zuidas en is er na 18 jaar uiteindelijk overeenstemming bereikt met de Gemeente over een nieuw sportpark. Nadere informatie hierover treft u elders in dit jaar verslag aan. Nu AFC 1 zich heeft weten te handhaven voor de Topklasse kan zij komend seizoen, bij plaatsing bij de eerste zeven, zich plaatsen voor de nieuw te vormen landelijke, Tweede Divisie. Ook hierover treft u verderop in dit jaarverslag nadere berichtgeving. Nadere informatie over het wel en wee en de gebeurtenissen binnen AFC over het afgelopen seizoen treft u onderverdeeld over de hierna genoemde hoofdstukken van dit jaarverslag aan. ver- antel 2. DE ALGEMENE VERGADERING De jaarlijkse Algem ene Vergadering vond plaats op donderdag 26 juni 2014. O p deze vergadering, die traditiegetrouw plaatsvond in de achterzaal van ons clubhuis op Sportpark Goed Genoeg, tekenden ruim 100 werkende leden de presentielijst. De notulen van deze gadering werden verzorgd door aftredend 2e secretaris Ruu in samenwerking met zijn opvolger Ernst-Pieter Knüpfer en werden gepubliceerd in "De Schakel" nummer 1, seizoen 2014 -2015, 93e jaargang van 13 augustus 2014. 3. HET BESTUUR EN DE INTERNE ORGANISATIE Het bestuur was voor het seizoen 2014 - 2015 als volgt samengesteld: Voorzitter: Ad ^Vesterhof (16e jaar in het bestuur, 1e jaar als Voorzitter) Secretaris: Ronald Koster (14), Penningmeester: Benno Honsdrecht (6) Vice-voorzitter en Commissaris Commerciël Ommeren (8) 2e secretaris: Ernst-Piet Knüpfer (1) Com missaris Jeugdzaken: Peter Dekkers (1) TOPam ateurs: Milko Vinke (2) Seniorenvoetbal: Lou Hekster (5) Pe Za N icolaas van issaris J issaris T issaris Seniorenv Pu issaris Pers, issaris Algemene Zaken: Brian S peel man blicatie en Evenementen: Bobby Gehring (1) Z Sp (7) Het bestuur kwam 16 keer officieel in vergadering bijeen en daarnaast vond vrijwel dagelijks onderling overleg tussen de bestuursleden p laats. Het bestuur werd bij de uitvoering van het beleid op het sportpark dagelijks geassisteerd door de verenigingsmanager Henny Kottmann, administrateur Lars Folkertsma en sportparkmedewerker Hassan el Markouchi. Later in het seizoen kwamen daar ook Rinus van Leijen- horst (administratie) en M arriëtte Niënhaus (commercie) bij. Frans Ris, bijgestaan door Joop Kenter, fungeerde ook dit seizoen als pachter van het clubhuis. Marcel Koster begeleidde wederom het arbitrale trio en was tevens wisselfunctionaris bij de thuiswedstrijden van het eerste elftal, Hans Elias redigeerde de Schakel, maakte het programmablad AFC-T huis en was iedere dag actief als webmaster van de meest bezochte website van alle amateurvoetbalclubs van Nederland. Vanzelfsprekend mag niet onvermeld blijven de onder steuning vanuit de vele commissies alsmede de talloze trainers, elftal leiders en andere vrijwilligers, die iedere week tijd vrijmaken om alle wedstrijden en trainingen in goede banen te leiden. 2 - De Algemene Vergadering 4. RESULTATEN SEIZOEN 2014 - 2015 3 - Het bestuur en de interne organisatie 4 - Resultaten seizoen 2014 - 2015 In het seizoen 2014-2015 betraden bij AFC maar li efst 117 teams het 5 - TOPamateurs veld, verdeeld over 25 seniorenteams, 3 veteranenteams, 1 vrouwen- 6 - Zondag senioren team, 22 juniorenteams, 32 pupillenteams, 2 meisjes teams, 12 7 - Zaterdag senioren Champions League teams, 12 ^Vorld Cup teams en 8 Eredivisie 8 - De jonge AFC'ers teams. 9 - De Klassieke Veteranen 10 - De commissie medische zaken In het seizoen 2014-2015 telde AFC maar liefst 19 kampioenen 11 - Pers, Publiciteit en Evenementen 12 - Archiefcommissie Senioren: Zondag 11. 13 - De commissie Commerciële Zaken Junioren: B5, Meisjes B1 en C5, 14 - De Scheidsrechterscommissie Pupillen: Najaarscompetitie: E4, E10, E11 en D8. 15 - De overige commissies Pupillen: Voorjaarscompetitie: B5, E3, E4, E6, E9, E11, E12, E14, 16 - Supportersclub "the Reds" Meisjes F1, F4, F8, F9, F10, F11 en F14 17 - Stichting "Keep Smiling" Zondag 3 is gepromoveerd naar de Reserve Eerste klasse via de na- 18 - Stichting Goed Genoeg en de V.S.G.G. 19 - AFC en de Zuidas co m petitie. 20 - ACC De C1 promoveerde dankzij en derde plaats naar de Eredivisie. Tot 21 - De evenementen slot won de E3 de Districtsbe ker. 22 - 4 mei herdenking 23 - In memoriam 24 - Résu m 5. TOPAMATEURS

Schakels (clubbladen) | 2015 | | pagina 6