M H W H W M Bert W Bert W Afm eldingen 7451 M art Wagen aar 7428 Lorenzo Mancinelli 8488 M itc h Kuijper 7836 N oah Holscher 8036 N iels van der Harst 11058 S arah van Seenus 10650N abil Hiyani net Klaasjan Hug o in de Buitenhof in Buitenveldert en hebben toen emoriam ugo alker Het bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 27 maart 2015 op de leeftijd van 81 jaar van Hugo Wal ker Lid van de AFC si nds 1977 alsmede lid van de Zilveren Ploeg en vader van ons lid Jeroen. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naas te familie. Ad Westerhof - voorzitter Ronald Koster - secretaris ugo alker Op 27 laart jl. overleed op de leeftijd van 81 jaar ons Hugo Wa ker. Ik ontmoette Hugo aan het eind van de vijftiger jaren in de honkbal wereld. Hugo was een fantastische honkballer er speelde bij de ver eniging Ajax, welke vereniging toen nog een honkbalafdeling had. Ik werkte bij de Holland Afri ka lijn op het Spui en tijdens de lunch pauze wandelde een aantal sportvrienden met o.a. Hugo's beste vriend, onze oud-voorzitter Dick van der Klaauw toen een topscheids- rechter bij het honkballen, en de overleden ACC -cricketer Rob D uk' ker door de Kalverstraat naar de Dam. Tijdens deze wandeltocht werden de wedstrijden van het afgelopen weekend uitgebreid bespro ken. Hierdoor ontstond een vriendschap en dat was dan ook de reden dat ik als toenmalig bestuurslid van de ABC (A msterdamsche Base ball Club) Hugo overhaalde om bij ons te komen spelen. Jarenlang heeft Hugo de functie van eerste honkman, toen deze honkbalclub in de Hoofdklasse speelde, vervuld. Hugo was een voortreffelijk speler en speelde ook vele wedstrijden in het Nederlandse Honkbalnegental. In 1960 trouwde Hugo met zijn Truus en werd in 1977 ook lid van de AFC. Hij was een trouw bezoeker samen met zijn Truus bij de wed' strijden waar zijn zoons Rob en Jeroen (deze is nog steeds actief als voetballer en Lid van de Strafcommissie) uitkwamen. Toen ik Truus voor het eerst ontmoette maakte ik ook kennis met Hugo zijn vriend Bert W itteveen, die tevens lid van AFC werd en van wie wij recent ook afscheid moesten nemen. Ook grote bekendheid kreeg Hugo toen hij als verslaggever bij het toenmalige Studio Sport wedstrijden van zijn commentaar mocht voorzien. Met zijn bekende gezegde "Komt dat schot" werd toen door de huidige sportverslaggever van Radio TV N oord-Holland Klaasjan Bos een fanclub opgericht. Twee maanden geleden bezocht ik samen oude herinneringen opgehaald. De media hebben na het overlijden van Hugo veel aandacht aan diens overlijden besteed en dat bevestigt dat Hugo's naam niet vergeten zal worden. Namens de AFC betuigen wij Truus, Mark en Jeroen, part Je ners en kleinkinderen onze deelneming en wensen hen alle sterkte or zijn overlijden een plek te geven. Johan de Bie. emoriam itteveen Het Bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 16 maart 2015 op de leeftijd van 86 jaar van Bert Witteveen Lid van onze vereniging (49 jaar!) alsmede lid van de Zilveren Ploeg. Na I amens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naas te familie. Ad Westerhof - voorzitter Ronald Koster - secretaris itte veen Ondanks een gezegende leeftijd van Bert komt zijn overlijden als een klap. Ouder worden is mooi zeggen veel mensen,Bert dacht daar heel anders over. Het zelfstandige leven vond hij het mooiste. Vrijheid stond hoog in zijn vaandel. Daarom, en ik denk niet alleen aan mijzelf, hebben wij verschrikkelijk veel plezier met Bert gehad, Een maand lang naar Mallorca (last m in ute) voor 400 gulden, hotel'eten en mooi weer. Alleen maar afleiding, details zal ik u besparen De zaterdag na het voetballen en de maandagavond na clubavond op A.F.C., meestal was de route Eylders 'Bamboo bar en/of Blue Note. Bert was vaak de hoofdpersoon, bovendien konden we altijd bij hem terecht al was het midden in de nacht. Wat me altijd is bijgebleven is dat Bert een prachtige baan kon krij gen. Ik meen in de keukenbranche,Vele, vele guldens opslag,hij deed het niet omdat hij liever met zijn vrienden naar het strand kon gaan en zo zijn vrije leven kon behouden. Cas Tromp,Martin Duinker, Bert en ik maakten een foto in Stock holm, hoog op een tvtoren, Drie van mijn vrienden ben ik nu kwijt. Mocht het bij mij zover zijn dan weet ik dat ze op mij wachten en wij onmiddellijk gaan klaverjassen. Waaro m was Bert zo een goede vriend Ik denk wanneer wij aan het voetballen waren altijd wat op elkaar aan te merken hadden. Na afloop pils en goede woorden, dan ben je goede vrienden Jammer dat hij het ridderschap net niet gehaald heeft,dat was een grote wens van hem. Rust zacht Bert Bob van den Bergh

Schakels (clubbladen) | 2015 | | pagina 4