eindigde op het sterk bezette jeugdtoernooi op een knappe derde plaats door in de troostfinale Huil C i ty te verslaan. Voor de B1 van AFC was de toernooiwinst een primeur. Na een ongeslagen reeks in de poulefase werd FC D ordrecht, dat eveneens ongeslagen de eindstrijd bereikte, in de finale met 3-0 verslagen door een ontketend AFC B1. Tevens werd Dean Guezen de spelmaker van de B1 speler v an het toernooi. AFC E4 - Roda '23 E1 (3 apm "WHATS IN THE NAME?" ^Vat kun je herleiden uit de letter E en het nummer 4? hooguit E4, en op zich is dat een nietszeggende combinatie. De meeste mensen van buiten onze club zullen waarschijnlijk zelfs hun neus ophalen voor ieder willekeurig vierde team, dat kan toch niets zijn. Die letters zeggen ook niet zo veel, behalve als je er nog drie hoofdletters voor zet: de A, de F en de C. D an krijg je dus AFC E4. O nze vereniging is zo sterk dat zelfs dit lagere team gevreesd wordt. Dit team beschikt dan ook over een selectie om je vingers bij af te likken en er staat een toptrai ner voor de groep. Deze jongens willen altijd ballen en zijn zo gretig als het maar kan om overwinningen binnen te slepen en het liefst ook nog tegen de grote namen. Recent ging Volendam er nog aan en ook heeft de E4 dit seizoen al twaalf E1's van andere clubs Da •erslagen. Dat zijn natuurlijk cijfers waar de meeste hoofdklassers alleen maar van kunnen dromen! Deze woensdag namen onze "viertjes" het op tegen Roda 23 E1. Roda werd eerder dit seizoen al eens met 2-0 verslagen en onze E2 zette vorige week een identieke uitslag neer tegen de Amstelveners. Roda moest haast wel op Amsterdams bloed uit zijn na twee nederlagen op Deze 11x11 pot werd gespeeld met windkracht acht en AFC moest de eerste 30 minuten vol met de kop in de wind! Het was Roda dat het balbezit had in de eerste helft met de wind in de rug. Daryl liet zijn ploeg toen zeer compact verdedigen om de schade in het eerste bedrijf beperkt te houden en in de tweede helft het verschil te maken.Edward en Milos vormden het hart van de defensie met Floris en Liam als secondanten op de flanken. Dankzij deze geparkeerde bus en de goed storende Niels, J esse en Jelle op het middenveld was er geen doorko men aan voor Roda. D aarachter had Daryl ook nog Tom geposteerd als vervanger voor de zieke Benjamin maar die had een rustige mid dag vanwege het als een blok spelende team. Aa nvallend had AFC zelf ook niet veel in de melk te brokkelen vanwege de brute tegen wind, behoudens een goal van Finn die jammer genoeg werd afge keurd wegens buitenspel. Toch was het uiteindelijk AFC dat met een 0-1 voorsprong kon gaan rusten. Bij de 1e corner mee trok W olf de bal als een raket door de wind voor, en kreeg waar Niels met zijn neusje voor een goal klaar stond om de bal erin te jagen. 1-0 voor met een kopie van de 1-0 van afgelopen zaterdag tegen Abc oude. Toen na 30 seconden, nu vlak voor rust, betere momenten om te scoren kun je haast niet wensen! Na rust sloeg AFC hard toe. Met de wind in de rug waren de Amstei dammers niet af te stoppen en werd Roda op alle vlakken afgetroefd. Het was nu Roda dat werd omsingeld op eigen helft. ^Vo lf zette voor op Finn die voor de verandering eens op linksbuiten was geposteerd, Finn zijn 1e schot ging rakelings langs. Na goed jagen van de van daag superscherpe Jamie kon de vliegensvlugge Finn meteen daarna weer op pad. Oog in oog met de keeper schoot de koelbloedige Finnie met buitenkant rechts zijn ploeg naar de 2-0! Ook back Liam was vandaag in goede doen en zijn afstandsschot werd maar net gestopt door de keeper. Achterin speelde ^Vik een geweldige tweede helft als back, die plek lijkt op zijn lijf geschreven. De man die het meest opviel deze dag was de overal aanwezige Jesse. V at een krachtpatser is dat! Ook ons k wa rtet Jamie, Niels, Mi los en Ed was weer goed voor een zeer ruime voldoende en dit viertal bleek een ware plaag voor de opponenten. Ve zagen een duizend procent goal van ons sluipschuttertje Pirmin afgekeurd worden en dezelfde grensrechter maakte wel meer slippe rtj es. Door het vele fout vlaggen bleef een monsterscore uit. Het grote pluspunt van deze wedstrijd was onze eindelijk weer ongenaakbare defensie want er werd niet eens een halve kans weggegeven. De doelstelling om de nul te houden werd dankzij Floris, Liam, Wik, T om en uiteraard ook Ed en M il os met twee vingers in de neus gehaald. D> drie doelpunten verschil te winnen werd ook verwezenlijkt dankzij een wonderschone treffer van Jaimie! Jamie Rod riquez schoot van grote afstand met laserprecisie in de kruising, of om in de taal van de kleedkamer te spreken, in de kroessoe! Met deze derde treffer zorgde Jamie er dus voor dat de E4 zichzelf op de valreep qua resultaat over trof tegen Roda E1 De E4 liet wederom zien geen katje te zijn om zonder handschoenen aan te pakken. Onze jongens hebben zo ontzettend veel progressie laten zien dit seizoen onder Daryl zijn leiding. Ook ons legioen met gezellige ouders kan niet anders dan constateren dat hun kroost iedere week weer nieuwe dingen bijleert en ik weet zeker dat ik ook namens hen de kampioenmaker Daryl mag bedanken. Ve zijn allemaal erg trots op deze ploeg en ook op de 13e overwinning op een E1Z ondag gaat de ploeg naar een toernooi in Hoofddorp met louter grote namen. Dan wachten Zeeburgia E1 F orti us E1JOS E1Z uidoost Unite d E1 en Overbos E1Wi e weet is de 14e overwinning al in de maak, komt dat zien!!! Onvergetelijk dag voor AFC Zaterdag 8. 11:45u met 20 man sterk aan op Sportpark Hofland van VV Montfoort te Utrecht. Dat hebben wij nog nooit mee gemaakt, een achtste team dat met: de bus komt!" was de eerste reactie van de clubscheidsrechter van VV Montfoort. "Meent u dat nou Da t doen wij elke ngers in de neus gehaald. Doelstelling twee om met minim Nadat wij deze fantastische Kien prijs hadden gewonnen en de datum van, voor de meeste van ons, de allereerste busreis(met een spelersbus) naar een wedstrijd was bepaald, stond de datum van 11 april dikgedrukt in onze AFC Zaterdag 8 agenda. Kosten noch moeite waren gespaard om deze dag van een overgetelijk tintje te voorzien. Voor de heenreis was een breed scala aan broodjes van de beste slagerij van Amsterdan en omstreken, Hergo geregeld. Voor de terugreis was rekening gehouden met twee scenario's. Scenario 1, AFC zaterdag 8 moest het verdriet van een nederlaag wegdrinken. Scenario 2: AFC zaterdag vierde de overwinning op de koploper. Op de heenreis zoals vermeld, veel vermaak. De strijd om de m icrofoon was reeds losgebarste en wij kwamen erachter dat in onze fantastische en gezellige chau ffe ur, Fred, een groot acteur schuilt. Nadat door de m icrofoon gekscherend was geroepen dat F red wel een rondje om mocht rijden om zo langer te kunnen genieten van de heenreis, stopte onze bus na verloop van tijd midden in een Utrechts dorp. Fred was verkeerd gereden, zo zei hij. ^Vij helpen, zoeken, bewoners de weg vragen, om uiteindelijk een half uur later aan te komen op het Sportpark. En Fred maar doen alsof hij echt de weg kwijt was.. Tijdens de wedstrijd werd vrij snel duidelijk dat voor de terugweg scenario 1 in werking kon worden gezet. Een kansloze nederlaag mocht de pret niet drukken. Er is nog nooit zo snel gedoucht na een wedstrijd. Nog geen 15 minuten nadat onze vriendelijke, edoch ietwat partijdige scheidsrechter, voor het eindsignaal had gefloten zaten wij met 21 man sterk in de bus voor de terugreis. De oplettende lezer merkt nu op dat wij 1 extra passagier hadden op de terugweg. Dat

Schakels (clubbladen) | 2015 | | pagina 17