K C MacKien 2014 onder leiding van Stanley Menzo een bekend gezicht binnen AFC. ^Vij zijn Stanley erkentelijk dat hij ons wil helpen om de resultaten weer op orde te krijgen en wensen hem daarbij veel succes en bovenal veel plezier! Er valt nog zoveel te vertellen over het afgelopen jaar en nog meer over onze ambitie om 2015 tot alweer een bijzonder jaar voor AFC te maken. Het Borchland toernooi, als gezegd de winterstage niet alleen van het eerste maar er zijn meer elftallen die serieus of puur voor de lol een bijzondere voorbereiding op de tweede seizoenshelft georganiseerd hebben en de viering van ons 120 jarig bestaan! En over de Zuidas hebben we onlangs nog gesproken en dat gaat nog steeds de goede kant op. rood/zwarte clublogo zijn nu al het collectors item van 2015! Happ Holidays! Verslag van Robine van Sch ravendijk en foto s van Ron van Peuflik Voor foto s zie ons AFC F otoalbum o f klik hier groot succes In een tot aan de ingang toe gevulde AFC sociëteit voltrok zich op vrijdag 19 december jl. wederom het traditionele Kienen, dat reeds sinds de jaren 20 bij AFC gespeeld wordt. Onder leiding van het Kiendrea mteam werd het weer een vrolijke snipperavond, waarbij tal van prachtprijzen te verdienen waren. Maar ik voel dat het tijd wordt voor een glas en een behoorlijke toast o p 2015N iet echter nadat wij met elkaar ons clublied hebben gezon gen. Dus alle ereleden worden zo meteen graag uitgenodigd om hier samen met mijn medebestuursleden en de aanwezige aanvoerders vooraan mee te zingen. Tenslotte wens ik u namens het voltallige bestuur- een ge- zond,sportief maar vooral een AFC waardig 2015 erstdiner junioren Kerstdiner C-junioren 17 december wederom een groot succes! Bij onze club, die bol staat van tradities, worden de leden stap voor stap tot volle wasdom begeleid! Gisteren werd daarvoor het clubhuis weer overgenomen door de C_junioren voor het jaarlijkse kerstdiner. Het is fantastisch om te zien hoe spelers die hier op veld 3 als 6 jarige broekies een paar jaar terug met voetbal begonnen zijn, nu in avond kleding strijden om "the best dressed man" award. De tijd vliegt! Nu AFC si nds dit seizoen verrijkt is met een eigen dames C was er deze avond voor het eerst in de rijke clubgeschiedenis ook een meisjes equipe om mee te dingen naar de prijs voor "the best dressed girl" trouwens. Na het openingswoord van onze jeugdvoorzitter en presentator Peter ging het eerste onderdeel van start. De met veel "James Bond" looka- likes gevulde zaal moest de identiteit van een "mystery guest" achter halen. Vanwege het karakteristieke stemgeluid van deze voetbalcory fee werd er middels Remco ter maskering een "voice over" ingezet want anders hadden onze geheim agenten(es) deze zaak zeker sneller opgelost. Na de vraag "Bent u een tweeling" kwam niemand minder dan oud-international Ronald de Boer uit de coulissen, waarvoor dank! Mystery solved, case closed! Het was trouwens geen James Bond van MI- 5 die "de mol" ontmaskerde maar een zekere "Lara Croft" uit de C-M1 aarna was het tijd om de parate voetbalkennis van onze aanstormen' oop en zijn clubhuiscrew schotelden onze hongerige leeuwen daarna een heerlijke rijsttafel voor in het door Joop en de dames prachtig Dat liet eenieder zich goed smaken! versierde clubhuis. Ter afsluiting van zo'n topavond mag een "goodie bag" dan niet o ntbre ken. Tot grote hilariteit van de hele zaal werd de nieuwe AFC ondergoed lijn gepresenteerd. Kunnen we dit "onderbroekenlol" Vo D de talenten te testen. Vroeger gebeurde dit met "petje op, petje af', dit jaar mogen de C-tjes zich even Björn Kuiper wanen door gele, of rode kaarten uit te delen. De jury kwam zoals altijd ogen te kort om de anders altijd sportieve AFC -ers te controleren en Quizmaster Emiel heeft nooit eerder zoveel prenten gepresenteerd gekregenen de winnaar was?. Yardena Marcuszower! Toen was het tijd voor "the best dressed" awards. Huisstylist Bela deed Roy Donders verbleken met zijn fashion tips en "do's don'ts". De winnaar bij de heren legde nog maar eens duidelijk uit dat zijn Cumberband (dit is een soort brede ceintuur om het middel, onderdeel uitmakend van de avondkleding en bedoeld om de smoking tegen kruimels te beschermen) een noodzakelijk kwaad was om zijn gigan tische six-pack te verhullen voor the ladies! J oor de negentiende keer stond het K iendreamteam garant voor een cabareteske kienavond, die dit keer in het teken stond van Schotland. De placemats hintten al in die richting. MacKien 2014. De entree van de kienmasters was wederom spectaculair, dit keer werd e.e.a. inge leid door Ste ven the Bagpiper met in zijn kielzog de in kilts met sporran geklede kienmasters. Fantastische prijzen waren er weer te verdienen, variërend van (maat)kleding, espressomachine, designlamp, een AFC parkeersleutel, parfumerie, Schotse zalm, een whiskyproeverij, diamant, VIP arran gement Aj ax- ADO en een door Edwin van der Sar gesigneerd Aj ax /Z iggoshirt, horloges tot reis, allemaal dankzij (een hoog AFC- vriendelijk bedrijfsgehalte onder) de gulle gevers. Ook waren er abonnementen op de Elle en Quote te vergeven, evenals overnachting met ontbijt in het American Hotel en eetarrangementen van restau rants Bagels Beans, De Joffers, VANDAM, La Brochette, Bellini, Bar Select en Sama S ebo. Hele teams, met aanhang, deden er mee, uiteraard het eerste elftal, Zondag 6 (dat ook een speciale foto voor de later te benoemen Miss Kien ter beschikking stelde, hulde!), Zondag 4, Zaterdag 7, Z ondag 10, Vetera nen 1, enz., enz Het team van Vrouwen 1 was voor het eerst in de kiengeschiedenis van AFC aanwezig en werd door middel van een doorgestoken kien in het zonnetje gezet. De D oos met het Vraagteken zorgde weer vol veel twijfel en hilariteit altijd een prijs met een dubbele bodem. En in ronde 4 en 5 ging het traditioneel om een volle kaart en geen rijtje. Eerst was een 20 punts ^Vesselton SI diamant aan de beurt, Het was uiteindelijk de sedert jaren met veel mazzel kienende clan Kahn die deze hoofdprijs van ronde 4 in ontvangst mocht nemen. Overigens wonnen zij in 2011 en 2013 de "reisprijs"! De hoofdprijs van ronde 5 viel ten deel aan de vriendin van Bobby Gehring. Bobby zelf had even tevoren al de fiets in ronde 2 "gescoord". Opmerkelijk was de benoeming van Miss Perla, vriendin van Gianni Termaaten (captain Kien, dit keer de charmante Zondag 4). noemen Ne want de herenboxers en damesslips et ons

Schakels (clubbladen) | 2015 | | pagina 7