B M Jos R Eddie Meijer en John Parsser (ook vanavond aanwezig) en oud top- scheidsrechter Bep Thomas die de jeugd begeleidt. Samen met de inspanningen van de jeugdcommissie is het goed op de rit. Daarnaast, ook nog maar een jaar actief, kent AFC een interne senio ren recreatiecompetitie de zogenaamde Heeren Competitie die op vrijdagavond haar wedstrijden speelt. Onder leiding van Jochen Blaf- fert en Derek van der Vlugt (ook hier aanwezig) groeit dit nieuwe vrijdagavondvoetbal gestaag. Beste clubgenoten! Onze club kent een bloeiende jeugdafdeling. Al heel lange tijd onwaarschijnlijk succesvol. Zelfs een aantal jaren in successie uitgeroepen tot de beste jeugd van Nederland in het ama teurvoetbal. Een prestatie van formaat .Eenzame klasse Appl aus. Met vereende krachten hebben vele generaties een stevig fundament gelegd voor dit unieke AFC jeugdbolwerk. U hoort het goed, wij spreken over jeugdvoetbal en niet over jeugdop leiding. Tenslotte leiden we namelijk helemaal niet op of het zou voor onze eigen veteranen moeten zijn Elke zaterdagmorgen ziet ons sportpark er buitengewoon vrolijk uit. Met afstand het drukste en gezelligste sportpark van Amsterdam en omgeving. Ga eens kijken. Je weet niet wat je ziet! En ga vooral morgen kijken, wanneer de jongste jeugd op Borchland het Superstar evenement gaat beleven. Heel bijzonder en veel leuker dan de meubelboulevard of de wekelijkse boodschappen. Dank aan alle AFC vrijwilligers die dit spektakel mogelijk maken! Ook onze grote recreatie afdeling, mannen en ook vrouwen tegen" woordig, bloeit als nooit tevoren. Het aantal aanmeldingen voor het seizoen 201 4/201 5 was exceptio neel hoog. Voor zo'n 900 spelers, jeugd en senioren, was helaas geen plaats. Het ligt voor de hand dat ook in de komende jaren dit het beeld zal zijn. En dan wordt een groot dilemma voor AFC ineens heel zichtbaar. Moeten wij groeien met het ledental tot de grenzen, ook van het nieuwe sportpark, echt bereikt zijn? Of zien wij een ander soort AFC voor ons waar het allemaal wat overzichtelijker wordt en de menselijke maat dichterbij blijft. Vragen waarover het bestuur zich de komende jaren moet buigen, waarvoor beleid moet worden gemaakt. Om dat soort beslissingen te kunnen nemen is betrokkenheid van de club nodig. Om die reden is het bestuur voornemens een adviesraad in te stellen. Daarvoor wil het bestuur AFC -ers benaderen die sterk geworteld zijn in de club en die speciale kennis dragen en ervaring hebben met die zaken waarover het bestuur wil klankborden. De omvang van de club, op welk niveau hoort ons eerste elftal te spelen,hoe zien de financiën en het jeugdbeleid er op langere termijn uit, hoe moet het nieuwe sportpark worden enz. enz. Allemaal zaken die de komende jaren zeker aan de orde zullen komen en waar wij een serieus beleid voor moeten ontwikkelen. Vanaf deze plaats spreek ik mijn dank en waardering uit voor de inzet van al mijn collega bestuursleden, die elk op hun eigen wijze,zich inzetten voor ons aller AFC. Zij zorgen er met alle commissieleden en alle vrijwilligers voor dat de club dag in dag uit zich van haar beste kant kan laten zien. Dit alles uiteraard ondersteund door een professionele staf aangestuurd door onze verenigingsmanager Henny Kottmann. Beste AFC-ers, De club is altijd in beweging. Met de gemeente hebben wij afspraken gemaakt over een nieuw sportpark aan de Zuidas. Het ziet er prima uit maar...het moet nog wel even gebeuren. Volgens planning gaat er deze zomer al het een en ander veranderen. Voorbereidingen op de velden 6 en 7 en kabels en leidingen in de directe omgeving worden omgeleid. Wij hebben er alle vertrouwen in dat het straks een AFC waardige locatie wordt. Tenslotte nog enkele opmerkingen over onze commerciële activitei ten Om onze ambities te kunnen waarmaken is een grote daadkracht, een berg energie, een goeie samenwerking en bovendien voldoende finan ciële armslag nodig. Naar onze mening kan dat laatste alleen als wij de zaken gestructureerd aanpakken. De komende maanden zult u hier een aantal voorbeelden van zien in een mail, op de website en in ons clubhuis. Op velen van u zal een beroep worden gedaan ons te helpen en ons met raad en daad ter zijde te staan. Door de groep van financiële ondersteuners te vergroten willen wij juist de continuïteit verder waarborgen. Zonder de financiële bijdrage van onze AFC-Vriendelijke Bedrijven en overige sponsors zou de contributie zeer fors verhoogd moeten worden om het huidige niveau te kunnen handhaven. Daarom is AFC haar sponsors heel dankbaar en laten wij hen dat duidelijk weten op een dag als vandaag. Appl aus! Waarde AFC -ers, Een bijeenkomst als deze, het jaardiner, is absoluut uniek. Vele jaren alweer is de organisatie in handen van erelid Edwin Geluk gesteund door Henny Kottmann Evenals vorig jaar en ook deel van de organisatie ,is Tom Egbers vanavond onze zeer gewaardeerde tafelpraeses. Voor deze mannen en voor hen die hand en spandien- sten leverden een groot Ap p la s! Dan Tenslotte. Wij genieten van de locatie en van elkaar, maar bovenal van ons aller AFC. H otto van FC B arcelona is mes que un club. D at is C ata laans. Voor AFC geldt zeker hetzelfde AFC, meer dan een club!! Dat vertellen wij elkaar door alle verhalen heen. Dat is de boodschap. Samen worden wij oud, generatie na generatie. Ik heb u lief mijn AFC Dank u we l. lub. Dat is Ca estuursmededeling Sta nley Me nzo keert tijdelijk terug op h et oude nest Het bestuur van AFC maakt bekend dat Stanley Menzo, een ver trouwd gezicht binnen de club, bereid is gevonden om, in principe dit seizoen als hoofdtrainer af te maken. Menzo is, na zijn tijd bij AFC, bezig met een mooie carriere in het betaald voetbal als trainer in Nederland en België, maar is door zijn vertrek bij Lierse SK eerder dit seizoen, nu in de gelegenheid om tijdelijk de helpende hand te bieden. Hoewel zijn ambitie nog steeds in het betaalde voetbal ligt en hij dus alvast uitkijkt naar zijn volgende klus als trainer in het betaalde voet bal in binnen of buitenland, was Menzo wel meteen bereid om zijn huidige vrije tijd op te offeren en de club te helpen waar hij altijd lid/donateur van is gebleven. Stanley Menzo begint per direct en is zodoende ook aanwezig bij de trainingsstage van 8 tot en met 11 januari in Zuid -S panje. AFC heeft er alle vertrouwen in dat met deze toptrainer aan het roer de weg omhoog zal worden ingezet en wenst Sta nley daarbij heel veel succes. 21 december 2014 n emoriam ömers Hel timifU Hui/signaal Monk vtel Ie rrrxy;. Volledig onverwacht hebben v»jj afscheid moeten nemen van mijn lieve man. /org/amc vader en trotse opa Jos Romers echtgenoot van Truus Romers - C'remers "ti llrmoml, 20 juli 1950 t Maastricht. 31 december 2014 Stein Tnws I 'rmood: Simone en Gerhard Familie Romers Familie C'remers

Schakels (clubbladen) | 2015 | | pagina 4