R, B N e stuursmededeiing S, ieuw Sportpark op Zuidas Buitengewone A igemene Vergadering ved_aktueei Op naar de 100 jaar op de Zuidas... Het zal u de laatste dagen in de pers en op de website wellicht niet ontgaan zijn dat AFC op hoofdlijnen een overeenkomst heeft gesloten met de gemeente Am sterdam voor een nieuw sportpark en clubgebouw op de Zuidas. Afgel open dinsdag 11 november, nadat mijn kinderen Sint Maarten hadden gevierd en met zakken vol snoep thuis kwamen, was het tijd voor de Buitengewone Algemene Vergadering van zoen en kan uw aller support goed gebruiken. Nog vier wedstrijden resten voor de winterstop. Een aantal geblesseerden is weer terug op het veld en een paar komen eraan, dus goede hoop op meer punten. Tijdens de winterstop wordt een train ingssta- ge gehouden in Malaga, waar de batterij voor de tweede competitie helft weer zal worden opgeladen. Het Tweede Roy T ul van Roy lular, draait bovenin mee en het Derde Timisela voert zelfs de ranglijst aan. Zaterdag 1 heeft gelukkig overwinningen weer te pakken en staat in de middenmoot. net trainer Michael ook de smaak van AFC. Een zaal vol belangstellende clubleden luisterden naar voorzitter Ad ^Vesterhof, vice voorzitter Nicolaas van Ommeren en Bob D uis samen betrokken bij de sport parkontwikkeling, die een fantastische presentatie hielden. De lange weg vanaf 1998 naar de overeen' komst, mooie plaatjes van de toekomst tot en met 2018 en onder andere het financiële aspect werden uitvoerig belicht. Uit de zaal kwamen zinvolle vragen en opmerkingen, welke zo goed mogelijk werden beantwoord. Tenslotte volgde aan het einde van de avond de stemming. Unaniem gingen de leden akkoord met de plannen en gaven op deze wijze hun goedkeuring aan het Be stuur om de volgende fase in te gaan. Zie op de vol gende pagina de notulen van deze Buitengewone Algemene Vergadering. Het is nu zaak om alle details verder in te vullen in een definitieve overeenkomst. Daarna volgt een periode van vier jaar waarin gefaseerd vijf nieuwe state of the art kunstgras velden, een nieuw clubgebouw en een ondergrondse parkeergelegenheid zullen worden gerealiseerd. Maar voor het zover is zal nog veel werk verricht moeten worden, waarbij de hulp en inzet van deskundige clubleden zal worden gevraagd. Verschil' lende commissies zullen worden gevormd met specia listen die AFC verder kunnen helpen. U zult vanaf deze plek en via de website van de ontwikkelingen op de hoogte worden gehouden. Hoe gaat het op de velden? Ons Eerste zit in een lasti' ge periode na het kampioenschap van afgelopen sei- Bij de jeugd loopt het over het algemeen gesmeerd en dat heeft wederom geleid tot het predicaat beste jeugdopleiding van Nederland Op onze website hebben wij de volledige ranglijst opgenomen en in deze Sch akel het eerste deel. Elk weekend is het een feest om op de club te zijn. Zaterdagochtend vanaf half 9 begint het met de vijfjarigen die op een afgeschermd veld 3 tegen 3 spelen, gevolgd door de alom bekende Champions League en ^Vorld Cup. Daarna is het de hele dag een komen en gaan van honderden voetballers van de F~jes tot en met de mannen van de A1O p zondag spelen de oudere recreatieve jeugd en onze Vrouwen 1 hun wed strijden. Het valt mij op dat er veel vrijwillige jonge AFC scheidsrechters rondlopen die al deze wedstrijden in goede banen leiden, om daarvoor of daarna hun eigen wedstrijd te spelen. Grote klasse en een compliment voor de jeugdcommissie en iedereen die daarbij mee helpt. Je bent penningmeester of je bent het niet, dus hierbij maak ik graag van de gelegen' heid gebruik om 95% van de leden te complimenteren met de keurige betaal moraal. Helaas is er nog een kleine groep spelende leden die de contributie nog niet heeft Ik wil deze leden nogmaals verzoeken aan hun verplichting te voldoen. U nden onder Clubinfo Contributie. voldaan kunt alle info natie op de website Over de website gesproken, ik wil u wijzen op het nieuwe initiatief van de commissie PP&E. O nder dezelfde knop Clubinfo kunt u wekelijks columns vinden van niemand minder dan Erelid Pim Adriaansz, oud keeper van AFC 1 Andre Wij nand, aanvoerder van AFC 1, j ournalist en documentairemaker Laurens Samsom, sportjournalist en steunpilaar van zaterdag 1 T homas Rijsman, moeder van twee spelende zonen en journaliste Fiona Harmsen en last but not least AFC Bestu urslid Bobby Gehring. Tot slot zijn wij altijd opzoek naar vrijwilligers en sponsoren om de club op alle fronten van jong tot oud op dit hoge niveau te kunnen laten functioneren. Schroom niet om de club een handje te helpen, mocht u informatie willen neem dan gerust He contact op m 1 enny Kottmann onze verenigingsmanager. Hon sd recht. Notulen Buitengewone de Zuidas AV 11 no i ber 2014 - AFC T oekor Na jaren van onderhandelingen hebben gemeente Amsterdam/d ienst Zuidas en het bestuur van AFC op hoofdlijnen overeenstemming bereikt over de inpassing van een nieuw gemeentelijk sportpark in Zuidas. De afspraken zullen verder worden uitgewerkt in een overeenkomst. Het college van B&^V is op 4 november akkoord gegaan met de afspraken, vervolgens heeft de ledenvergadering van AFC op 11 november met deze afspraken ingestemd. Het nieuwe sportpark Goed Genoeg zal uit 5 kunstgrasvelden bestaan en een nieuw clubgebouw. De gemeente wordt verantwoordelijk voor de ontwikkeling en realisatie van het sportpark. AFC wordt eigenaar van het clubgebouw en huurder van de velden. De planning is er op gericht dat het nieuwe sportpark in de Zuidas in 2018 gereed zal zijn. De voorzitter, Ad ^Vesterhof, opent om 20:00 uur de vergaderin sluit deze meteen weer omdat het minim rechtigden niet aanwezig is. g en vereiste aantal stemge' Zie interview met Zie Persbericht Gt AFC voorz itter Ad Weste rhof op neente Amsterda m kiik hier RTV N-H: Om 20:15 uur opent de voorzitter wederom de vergadering en heet de aanwezige Ereleden, leden van Verdienste, overige leden en dona teurs van harte welkom. Hij vermeldt bericht van verhindering te hebben ontvangen van Hans de Bie, Hans V oudstra, Vim Ri nge, Kees Gehring en Paul Ravelli. De voorzitter meldt dat de convocatie 13 dagen voorafgaand aan deze vergadering is gepubliceerd in plaats van de statutair vereiste 14 dagen. Hij vraagt aan de ledenvergadering of hier bezwaar tegen is, mocht het tot een stemming komen. De vergadering geeft aan hierte gen geen bezwaar te hebben. Alvorens de voorzitter het woord geeft aan Nicolaas van Ommeren voor een kort historisch overzicht roemt Ad ^Vesterhof twee oud voorzitters en Ereleden Jan van Dijk en Dick van der Klaauw die aan de wieg hebben gestaan van wat nu is bereikt. Vervolgens schetst Nicolaas wat er sinds het jaar 2000 aan diverse alternatieve locaties is besproken, waaronder het Amsterdamse Bos en 't Loopveld. Alle genoemde locaties blijken echter niet haalbaar. AFC blijft uiteindelijk verankerd in de Zuidas en zal 5 "state of the art" kunstgrasvelden krijgen 2000 m2. et een nieuw clubhuis (in eigendom

Schakels (clubbladen) | 2014 | | pagina 3