P,
Z.
A
Z
B
Z
C
De blessuretijd was reeds begonnen toen Chefrino Eind toch nog zijn
doelpunt kreeg. Hij draaide zich knap vrij en met een hard schot liet
hij A bdellaoui kansloos.
Eind stan d 1-2.
Resumé EVV speelde een goede eerste helft, verzuimde te scoren en
kreeg in de 2e helft het deksel op de neus. Vorige week tegen EDO
kreeg men misschien wel twee punten te veel. Vandaag was een
gelijkspel zeker mogelijk geweest.
der Meulen, Michiel Reddering, Patrick Reddering, Dennis Regelink,
Sander Regtuijt, Kay Stefels, Eddy van Uffelen, Gijs Veerhoek,
Tarmo Vesterbohm en Elbert ^Va ller.
AFC 6
Aarts, Sj ors Bakker, Roeland Bavinck, Ronald Bekius, T hijs
oris Cammelbeek, Thijs G eesink, Jan van Gils, Rog ier H eij-
Thom
Blok,
l igers, W outer Kool, Mathijs van Meer,Diederick de
pelaars, Nic Roex, Guido van Rooy, Lucas Smit, Ol
Mark von Wei ler.
Niek P
ier van
op-
Tets en
rogramma Z ondag
AFC 1
Zondag 21 september. 14.30 uur AFC - Leonidas
Scheidsrechter: T. de Gast
Assistent scheidrechters: T. Balta en J.J. V ermeer
4e Official: J. A kkerman
Zondag 28 se pte mber 14.30 uur FC Lienden - AFC
Scheidsrechter: C. Rupert
Assistent scheidrechters: B.M. V ervoorn en A. N ie meijer
4e Official: S.E.V. C airo
Zondag 5 oktober 14.30 uur AFC - UNA
Zondag 12 oktober 14.00 uur VVSB - AFC
AFC 2
Zondag 21 september 11.00 uur JOS/W'meer 2 - AFC 2
Scheidsrechter: G. de Boer
Zondag 28 september 11.00 uur Kon. HFC 2 - AFC 2
Scheidsrechter: W. van der Geest
ondag
AFC 7
Koen Bos, Ste ven Bos, Arend Jelmer Boukers, Sammy C ommandeur,
Jimmy Eskens, Jasper de Groot, Jordi Klein, Rory L i gth art, Flip
Nieuwenhuys, Christiaan Roos, Roy, Sm eets, Simon S mulders, Seth
van Straten, Marijn Trip, K eoma Veldhuis, Bart de Vito, Matthijs
Vermeulen, Sjaak Wi llems en Jaap Zijlstra
AFC 8
N
Conijn, J o
Da
colaas Conijn, Joey Davelaar, Thomas D ieben, Willem Eisinga,
Tom G riffioen, Derk van der G rijp, J asper Ham, K ees Hunink, Mau-
rits Kuiper, Pieter Lijzen, Constantijn van der Meer, Kourosh Noshad
Sharifi, Martijn Pasman, Stefan Peinemann, Samuel Pluis, Nando
Reneerkens, Koos van Rooij, Nanne Statema, Alex Stokhuyzen,
Victor Swaab en Julius W eise
AFC 9
Maurice Altena, Joeri Assink, Matthijs van Basten, David Beker,
Adnan Beuqi, Jeroen Gerritsen, Onno van Grondelle, Said Hal ouchi,
Jasper Jager, Rutger Jager, Lars Konings, Paul van Kuilenburg, Al
M'Charek, Teun Van Lier, Marcel Schouten en Gerwin Willemsen.
Di
Wil
AFC 10
Oastiaan
A
rno van
d nk, Ni
els van der
Ha
H
eester-
Contactpersonen
AFC 3: trainer Michael Timisela tel. 06-14193772 en leider Cocky
van Duivenbode tel. 06-10310096
AFC 4: trainer Kees Bregman tel. 06-22146418 en leider Gerrit Alte
na tel. 06-12744583
AFC 5: G ijs Veerhoek tel. 06-38743872 en P atrick Reddering tel. 06
47806481
AFC 6: D iederick de M os tel. 06-83532885
AFC 7: Koen Bos tel. 06-44436002
AFC 8: Victor Swaab tel. 06-27656234
AFC 9: J asper Jager tel. 06-20101652 en Rutger Jager 06-15398111
AFC 10: Teun L i nth o rst
AFC 11: Jack Duis tel. 06-53662520
AFC 12: L een Meijaard tel. 06-55753030
beek, Joris Heijnen, Michiel in 't Hout, Michel Jonkers, Frits Keus
terman, Tjerk Klompmaker, Teun Linthorst, Ted M aros, M artij n
Meijer, Kinson Michel, Etienne Quaedvlieg, Jean Philip Syl veste,
Victor Roell, Mark Thomas, Elvis Tuber As amoah en Arjan Visker.
AFC 11
Dennis Bijlsma, Niels Dekker, Rene van Dijk, J ack Duis,Freek van
Essen, Chun Keun g Lam, Tim M aas, Arun Maljaars, Mike Mulck-
huyse, Frank Nieuwdorp, Jan Roedema, Michiel Roedema, Kalin
Stefanov, Chi ^Vai Tang, Jeroen Wal ker, Jasper Weg man, Arno Wij-
nands, Ka Man W ong en Hoa Lan Yiu.
AFC 12
Philip Bruning, Frans Dankaart, Marc van Dooren, Maarten van
Driest, Haralt Eding, Marcel Eggenkamp, Max Flam, Eric Heideman,
Dennis ten Harkel, Michel de Hond, D ouwe Koopmans, Leen Meij-
aard, Thomas Meijaard, Julien Rappy, Ben Reisman, Daniel Reisman,
Jaron Reisman, Jony Reisman, Jan Peter Strij ker en Luciano Zoon.
Voorlopige selecties
AFC 3
Mathijs Blokland, Nick Blokzijl, Youri Bolsius, Bram Bossink, Dani
el Breitwieser, David C aeiro, Dylan van Dam, D aan van Dijk, D aniel
Dekhuijzen, Tjarko Hazewinkel, Jeroen Immink, Floris Kloes, Mick
Luijcx, Thomas Markus, Davey Mell, Gabriel Molenkamp, Oskar
Nielsen, Julian Piket, Mees Snijder, Bas Stolwijk, Christof Tenkink,
Avital Trustfull, Gino ^Ve ijtboer en Jasper W ildenberg.
Samenstelling B-commissie
Patrick Reddering (06-47806481): coördinatie AFC 3 t/m AFC 5
Diederick de Mos (06-83532885): coördinatie AFC 6, AFC 10 en
AFC 11
Max Flam (06-25425231): coördinatie AFC 7, AFC 8, AFC 9 en AFC
12
AFC 4
Alexander Altena, Martijn van Broekhuizen, Meric Dalkarian, Max
Dekker, Nando Duikersloot, Daniel Lam, Y ves Lasally, Anfernee
Leemans, Dennis Mensink, Rudi Merkin, Leon Moonen, Casper van
der Poll, Andre Pool, M arc P ullens, Jeroen Ruyter, Gianni Termaaten,
Yarden Vork, Alexander van Wij nen, Guus de W ilde en Shaquielle
Wisch.
AFC 5
K
asper van Beek, Pieter H ermsen, Jan- Wille
Houten, Arjen Jansen, Julian van Leeuwen, J
oltkamp, R olf van
eroen Margy, Guy van
aterdag
Samenstelling C-cie
De C -cie zal het seizoen 2014-2015 bestaan uit de onderstaande
commissieleden.
- Voorzitter: Roy van Dijk (06-53288696 en roy.vandijk @bonnit.nl)
Contactpersoon voor zaterdag 1.
- Secretaris: Sebo W oldringh (06-14672961 en
s.woldring h@troostwij k.nl)
Contactpersoon voor zaterdag 2, 4, 10, VE1 en VE2.