b, R, Van H ,ed"aktueel Sommige dingen moet je niet willen veranderen.... Afgelopen weekend zijn alle teams weer begonnen met hun competitiewedstrijden en is het weer een komen en gaan van AFC'ers, ouders, bezoekende teams, bussen, auto s, fietsen en scooters. De weg naar Goed Genoeg is weer gevonden. De weken voorafgaand hebben veel teams gespeeld in een poule om de beker, wat de trainers en leiders aangre pen om te zien of bepaalde spelers op bepaalde posi ties functioneren of niet. Ook voor ons als bestuursle den is het weer prettig dat alles is begonnen, wij ook weer vergaderingen kunnen beleggen en de commis sies weer volop aan het werk zijn. Overigens is er voor bestuur en commissies altijd veel werk aan de winkel in het voortraject, maar gezien de ervaring loopt dit meestal prima en kan het seizoen 2014-2015 voor iedereen beginnen. Bestuurlijk zijn er veel zaken die komend seizoen haar beslag gaat krijgen. Hoe gaat het met onze nieuwe bestuursgroep onder leiding van onze kersverse voor zitter Ad ^Vesterhof? Prachtige jaren met Machiel van der Woude als voor zitter die de club op heel veel zaken op een prima manier heeft overgedaan. Ad zal op zijn eigen wijze leiding gaan geven aan de club en de eerste weken zijn veerbelovend. Hoe gaat het met ons sportcomplex? ^Vij zijn met onze commissie Sportpakontwikkeling volop in gesprek met de Zuidas en Gemeente en wij hopen binnenkort met goed nieuws op de proppen te komen en de be kende stip aan de horizon te kunnen 'pakken'. Het is een lange weg die al vanaf 1995 is ingezet, maar het kan zomaar dat wij er de komende maanden uit gaan komen, dat zou geweldig nieuws zijn. Hoe zal de promotie en degradatieregeling gaan wor den in de Topklasse? Een moeilijk vraagstuk waar veel partijen in gesprek zijn om hier de juiste weg te bewandelen. De KNVB, zaterdag- en zondagverenigingen en de CV T opklasse gaan op niet al te lange termijn met voorstellen komen. ^Vij zijn een amateurclub en willen dit graag blijven, maar een sport bedrijven, in dit geval voetbal, doe je om te winnen en wij bewegen ons dus tussen verschillende argumenten om zaken wel of niet in mee te gaan. Dit is niet alleen een AFC vraagstuk, maar gaat de hele amateurtak aan. Ik was zaterdag op AFC en stond op het 'drievelden-dijkje' te genieten van zaterdag 1, zaterdag 2 en de B1H elaas verloor zaterdag 1 tegen het fysiek sterke Monniken dam, wist het 2e met 10 man ruim te winnen van Monnikendam en werd de B1 van Arg on met 4-0 zeker in de 2e helft weggespeeld door onze jeugd. Vanwege andere bezigheden was ik niet aanwezig op zondag in Echt, waar ons eerste elftal aantrad tegen het altijd sterke EVV. Vat is teletekst toch traag als je de uitslag wilt weten. Uiteindelijk werd de uitslag groen en werd de 2e overwinning gevierd nadat wij vorige week in een goede wedstrijd titelkandidaat de Treffers wisten te verslaan. 6 punten uit 4 wedstrijden, het zegt nog niets, maar je ziet nu al dat het zomaar een hele spannende competitie zal gaan worden en OJC Rosmalen dan wel de kop heeft met 4 overwinningen, maar ook dit geen enkele garantie is. En zondag 2, onder leiding van oud eerste elftal spelers Roy T ular en Joey Zebeda, 6 uit 2 en veel jeugdig elan! Ook nog een aantal mooie uitslagen bij de jeugd vielen op. De F1 en E1 wonnen beide van Aj ax met 6-1 en 6-2. De D1 won knap uit bij Den Haag met 1-2, de C1 won en de A1 speelde knap gelijk uit tegen VVV/He lmond Sport. M aar ik neem aan dat u ook op zondagavond alle uitslagen bekijkt op onze website. H et is gewoon heerlijk om op AFC te vertoeven en ook de komende weken is er weer een druk programma. Alle jeugdwedstrijden, geweldig om te zien en komende zon dag om 11 uur AFC 2 tegen JOS/Watergraafs meer 2 en AFC 1 tegen Leonidas. en ere- En woensdag 24 september om 17.00 uur spelen wij om de KNVB beker tege divisieclub Excelsior. Een fantastische wedstrijd waar wij veel publiek verwachten, veel jeugd die ons team zal aanmoedigen. Leuke bijkomstigheid is dat oud AFC'er en regelmatig bezoeker van ons eerste team, Daryl van Mieghem, bij de Rotterdam mers speelt en dat maakt het extra leuk. En voor iedereen gratis entree. En nog meer nieuw? O ja, onze AFC meisjes B1 hebben SDZ met 11-1 van het veld geveegd en de vrou wen 1 hebben gelijk gespeeld tegen Buitenveldert. V ij zijn een club waar traditie hoog is het vaandel staat, maar het vrouwen- en meis jesvoetbal is een verrijking voor AFC. Sommige dingen moet je willen veranderen. AFC'ers, jong en oud, kom naar de club die j e lief hebt. Ronald Koster, secr eta ris AFC >estuursmededeling Contrib utie Het lidm aatsch ap loopt gelijk met het boekjaar van de vereniging. 1 juli tot en met 30 juni. De contributie dient vooraf te worden be- taald. Er worden GEEN acceptg irokaarten verzonden. U ondernemen. oet dus zelf actie De volgende contributiebedragen zijn vastgesteld voor het seizoen 2014-2015: voor 1 oktober na 1 oktober Senioren 380,00 430,00 Senioren 18 tot 23 jaar 335,00 385,00 Senioren boven 60 jaar 222,50 272,50 Jeugdleden 325,00 375,00 Toeslag voor selectieteams jeugd 50,00 50,00 Jeugdleden 5 jarigen 200,00 250,00 Heeren Divisie 155,00 205,00 Donateurs 120,00 120,00 Entree nieuwe leden 50,00 50,00 Overschrijving KNVB 15,00 15,00 Rekeningnummer Lidnummer is evt. op te vragen bij ad m inistratie@ afc.nl Betalingstermijn en sancties Indien u geen gebruik maakt van automatische incasso dient de con- tri b utie vóór 31 augustus te worden overgemaakt. Betalingen na 1 oktober worden verhoogd met 50, - administratie k oste n Het Bestuur houdt zich het recht voor leden die na 1 oktober niet aan de verplichting hebben voldaan uit te sluiten voor trainingen en wed strijden. Nieuwe leden die zijn aangenomen komen pas voor opstelling in aanmerking nadat zij hun contributie en entreegeld voor het eerste seizoen hebben voldaan Geboren op 15 augustus 2014 arte Lu i zoon van Brian en Michelle van Gelder en broertje van Mick en June. V ij feliciteren de trotse ouders en eboren op 18 2014 Het banknummer van de vereniging voor de contributiebetaling is NL52INGB0000241002 t.n.v. AFC. B ij een overboeking graag altijd de voor- en achternaam van de speler en/of indien bekend het lid nummer vermelden. dochter van Marien en Tamara V ij feliciteren de trotse ouders Manoah Villemse

Schakels (clubbladen) | 2014 | | pagina 3