Machiel is een warm en integer mens, een persoon om van te houden, iemand die zich altijd als boegbeeld van onze vereniging heeft gedra gen, een 'totaal voorzitter'. Hij is, naast dat hij geliefd is binnen onze vereniging, ook zeer geliefd bij andere verenigingen, de KNVB, de gemeente en allerlei organisa ties waar Machiel als voorzitter van AFC soms harde noten moest kraken, maar wel altijd met open vizier en altijd met het AFC hart op de eerste plaats. Als AFC er beter van wordt is het prima, maar kom niet aan zijn cluppie, daar wordt hij chagrijnig van! Machiel is een teamplayer en heeft de commissies altijd de vrijheid gegeven om te opereren. In het bestuur was hij altijd één van ons allen en wilde in gesprek om problemen op te lossen met de personen die de portefeuilles bestuurden. Ik heb het over de bestuursleden waar Machiel bestuurlijk mee heeft samengewerkt en laat ik ze toch nog even noemen vanaf 2003 tot heden, oftewel de periode dat Machiel voorzitter is geweest: Kees Gehring, Bob Neseker, Ad Westerhof, Johan de Bie, Edwin Geluk, Amel Vroege, Nicolaas van Ommeren, Rinus van Leijenhorst, Fred ten Nijenhuis, Henk Bijlsma, Ruud Mantel, Bob Duis, Brian Speelman, Benno Honsdrecht, Lou Hekster, Milko Vinke en onderge tekende, die 14 jaar met Machiel in het bestuur heeft gezeten. Naast het bestuur heeft Machiel ook jaren als voorzitter leiding gege ven aan de Stic hting Goed Genoeg en ook dat heeft hij altijd met veel passie gedaan. Ik kan nog uren doorgaan om te vertellen wat Machiel allemaal heeft betekend voor onze club, alle speeches voor AFC evenementen, alle verslagen of stukken die hij heeft geschreven, leuk of minder leuk, hij deed het, hij stond er. Machiel heeft aangegeven nog steeds beschikbaar te zijn voor de club waar hij van houdt en het bestuur zal natuurlijk waar nodig een be roep op hem doen. Toeslag voor betalen na 1 oktober 50,- Entreegeld nieuwe leden 50,-. De contributieverhoging wordt na korte discussie over de verhoging aanvaard. 11.V aststelling begroting seizoen 2014-2015 De Penni ngmeester neemt de posten van de inkomsten- en lastenkant van de begroting in grote lijnen door en geeft hier en daar een korte toelichting. Nadat hij de laatste vragen heeft beantwoord, wordt de begroting goedgekeurd. 12.Ver kiezing Elftalcom missie A TOP amateurs Deze commissie bestaat uit Milko Vinke (voorzitter), Hans Hulst en Henk Bijlsma. Het bestuur stelt voor de commissie uit te breiden met de benoeming van Ron van Es als nieuw lid. De vergadering gaat hiermee akkoord. 13.Ver kiezing Elftalcommissie B. Deze commissie bestaat uit Patrick Reddering (voorzitter), Max Flam (secretaris) en Seth van Straten. Laatstgenoemde is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor nieuw te benoemen Diederick de Mos, hetgeen door de vergadering wordt goedgekeurd. 14.Verki C. iezing Elftalcommissie Deze commissie bestaat ut Roy van Dijk (voorzitter Sebo W olde- ringh (secretaris) en Jack Huiman. Emiel Neter is tijdens het seizoen 2013-2014 toegevoegd aan de commissie, maar nog niet officieel benoemd. Het bestuur stelt voor nieuw te benoemen Emiel Neter, hetgeen door de vergadering wordt goedgekeurd. 15.Ver kiezing nieuwe Elftalcommissie D (H eeren Divisie). Het bestuur stelt voor om in deze commissie te benoemen Derek van der Vlugt en Jochen Blaffert. De vergadering gaat hiermee akkoord. Geachte aanwezigen, Aan ieder tijdperk komt een einde en helaas ook aan het Machiel van der W oude tijdperk als voorzitter van AFC. H ij neemt afscheid als voorzitter van een gezonde club in bloei, met bijna 2000 leden, met goedlopende commissies en een eerste dat Nederlands kampioen is geworden van de zondag Topklasse, nog nooit eerder vertoond. Machiel schreef vaak in zijn speeches als hij een AFC -er wilde be danken, 'applaus!!', ik wil u nu vragen te gaan staan en een heel groot applaus te willen geven voor uw lid van verdienste, uw erelid en uw oud-voorzitter Machiel van der W oude. Beste Machiel, W ij willen jou iets aanbieden namens de ereleden en bestuursleden van AFC. W ij willen jouw gezin bedanken, jouw vrouw Judith en je zonen, Ruben, David en Simon, voor de tijd die ook zij hebben gedeeld met AFC en jouw tijd die je hebt gestoken in onze mooie vereniging. Daarom deze bloemen...maarwat moet je een fie tsende voorzitter geven als cadeau? Inderdaadeen fiets! Machiel, nogmaals, veel dank! PAUZE. 10.C ontributies seizoen 2014-2015 Het bestuur stelt voor de contributies voor het seizoen 2014-2015 als volgt vast te stellen: Seizoen 2014-2015 2013-2014 Senioren 380,- 375,- Senioren 18-23 jaar 335,- 330,- Senioren boven 60 jaar 222,50 220,- Jeugdleden 325,- 320,- Extra contributie voor selectie teams jeugd 50,- 16.El _lftalcom missie M eisjes- en Vr ouwen voetbal. Het bestuur stelt voor om in deze nieuwe commissie te benoemen Michael Parsser. De vergadering gaat hiermee akkoord. 17. Verkiezing J eugdcom missie. Deze commissie bestaat uit Brian Speelman (voorzitter), Peggy de Hond, Floor Wel lens, Peter Dekkers, Dennis Bijlsma en Michael M iddendorf. Anjo Vorstenbosch ondersteunt de com missie. Brian Speelman, Peggy de Hond, Floor ^Vellens en Anjo Vorsten- bosch zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor nieuw te benoemen naast de reeds zittende Peter Dekkers (voorzitter), Michael Middendorf (secretaris) en Den nis Bijls ma, de nieuwe leden Paul Ravelli, Frank Mol, Remco Post, Hans Veldkamp, Alphons Peters en Emiel Neter en als technisch adviseur Laurens Samsom. De Vrouw He Di 155,- e vergadering gaat hiermee akkoord. 18.Ver kiezing Com merciële Zaken. Deze commissie bestaat uit Nicolaas van Ommeren (voorzitter), Erik Braun, René van Schajik en Roy van Dijk. H enny Kottmann onder steunt de commissie. Erik Braun is niet herkiesbaar en wordt niet vervangen. 19. Ver kiezing Commissie M edische Zaken. Deze commissie bestaat uit ^Vim C ouwel, M Swaan en Ko Grosze Nipper. De samenstellii blijft ongewijzigd. ichael Olivieira, Lex van deze commissie 20.Ver kiezing Str afcom missie. Deze commissie bestaat uit Mr. Lex O osterling, Mr. J eroen Va lker en Mr. Ken Vata nabe. De samenstelling van deze commissie blijft on gewijzigd. 21.Ver kiezing Commissie van Beroep. Deze commissie bestaat uit Roy van Dijk (voorzitter Vybe V ester hof en Patrick Reddering. De commissie wordt uitgebreid met Hans Veldkamp. 22.Verkiezing K ascom missie. donateurs worden verzocht l 120,- te betale

Schakels (clubbladen) | 2014 | | pagina 9