V B. hoger is er niet" en de A1 gepror ook al zo indrukwekkend. Tel daarbij de prachtige eindklassering van een indrukwekkende hoeveelheid teams en je kunt je werkelijk afvragen wat er nog beter zou kunnen. Zelfs de histo risch hoge klassering van de Veteranen zaterdag 2 is een all time high en nauwelijks nog te matchen het komende seizoen, laat staan te verbeteren. De uitdaging op het sportieve vlak is groot voor spelers,trainers en begeleiders Op het sportief/prestatieve vlak zitten we wat mij betreft in the fast lane" H ouden zo M et het tweede seizoen van de Heeren-Divisie competitie na een j aartj e try-out en de aftrap van het Vrouwen/meisjesvoetbal is een nieuwe stap gezet. Dat laatste zal best even wennen zijn voor sommigen van ons. Desalniettemin verwachten wij dat deze initiatieven het clubleven ten goede komen en AFC zullen verrijken. De voortekenen zijn in iedere geval gunstig. AFC is in beweging en dat is ook in de zomer nogal merkbaar. Van de sportieve- en organisatorische voetbalvoorbereiding tot de Horeca en van de administratie tot alle sportparkmedewerkers, iedereen is actief. Het lijkt wel een bedrijfEn dat is het dus niet. AFC heeft weliswaar veel trekjes van een bedrijf, maar het is en blijft een voetbalvereniging. Met de nadruk op vereni ging. Waar het goed verkeren is, waar je vrienden hebt en nieuwe vrienden maakt en waar je lief en leed kan delen als je dat wilt De verwachtingen voor het nieuwe seizoen zijn torenhoog Een akkoord met de Gemeente over ons nieuwe sportpark. Een vernieuwd kunstgrasveld links van de ingang. Een reeks aan kampioenschappen, promoties en fraaie overwinningen. Commissies die nog meer het cement van ons AFC gebouw zullen zijn. Een grote publieke belangstelling bij alle wedstrijden en in het bijzonder bij ons vlaggenschip. Een positieve berichtgeving over AFC i n de media. S In an de brug af gezien de zaterdagafdeling waren de successen AFC Het is een goede traditie dat de voorzitter aan het begin van het seizoen vooruit kijkt en met alle clubge noten stilstaat bij wat gaat komen. Hoewel het inmiddels bijna een eeuw geleden is dat dit gebruik werd ingesteld is het voor mij, als nieuwbakken voorzitter, de allereerste keer. In het 120 jarig bestaansjaar van onze club geeft dat een bijzonder gevoel. Hetzelfde mooie gevoel dat ik heb ervaren toen ik de voorzittershamer in juni jl. van onze, inmiddels oud-voorzitter, Machiel van der W ou de overnam. Bij die gelegenheid werd Machiel terecht lovend toegesproken en werd kort stilgestaan bij zijn vele positieve bijdragen voor onze club Eerder werd Machiel, tijdens het jaardiner op 18 j anu- ari 2013, benoemd tot Erelid voor zijn vele verdien sten voor AFC. H et zal niet eenvoudig zijn om deze actieve oud-voorzitter goed op te volgen. Met steun echter van het vernieuwde bestuur, de commissies en de positieve inbreng van de leden moeten we naar mijn mening een heel eind komen. Het vernieuwde bestuur heeft al een keer oriënterend vergaderd. Met Peter Dekkers op jeugdzaken, Bobby Gehring als commissaris pers- en publiciteit, Ernst Pieter Knupfer als tweede secretaris en Brian Speel man, die zich met een aantal specifieke taken zal gaan bezig houden (waarover later meer) is het bestuur er wat mij betreft helemaal klaar voor. Tijdens de leden vergadering heb ik al kort uitgelegd dat er niet heel veel zal veranderen. Alles wat goed gaat (en dat is heel veel) blijft zo. Op sommige gebieden zullen er aanpassingen plaats vin den om blijvend aan te kunnen sluiten bij de actuali teit. De sportieve prestaties kunnen nauwelijks beter; het Eerste elftal kampioen van de Topklasse zondag, het tweede elftal kampioen van de reserve Hoofdklasse - uccessen die gedeeld kunnen worden die de dubbel winnen et alle clubgenoten en tenslotte, de biljarters Uiteraard gaat het heus niet allemaal uitkomen natuurlijk nooit Maar tenslotte is het wel zo dat je moet starten om Vandaar onze vliegende start. We hebben er zin in! D. e biljarters winnen die dubbel te kunnen finishen. Ad W, esterhof, voorzitte r AFC lestuursmededeling Contrib utie Het lidmaatschap loopt gelijk met het boekjaar van de vereniging: 1 juli tot en met 30 juni. De contributie dient vooraf te worden be taald. Er worden GEEN acceptgirokaarten verzonden. U moet dus zelf actie ondernemen. De volgende contributiebedragen zijn vastgesteld voor het seizoen 2014-2015: Senioren Senioren 18 tot 23 jaar Senioren boven 60 jaar Jeugdleden Toeslag voor selectieteams jeugd Jeugdleden 5 jarigen Heeren Divisie Donateurs voor 1 oktober 380,00 335,00 222,50 325,00 50,00 200,00 155,00 120,00 na 1 oktober 430,00 385,00 272,50 375,00 50,00 250,00 205,00 120,00 Betalingstermijn en sancties Indien u geen gebruik maakt van automatische incasso dient de con tributie vóór 31 augustus te worden overgemaakt. Betalingen na 1 oktober worden verhoogd met 50, - administratie k oste n Het Bestuur houdt zich het recht voor leden die na 1 oktober niet aan de verplichting hebben voldaan uit te sluiten voor trainingen en wed strijden. Nieuwe leden die zijn aangenomen komen pas voor opstelling in aanmerking nadat zij hun contributie en entreegeld voor het eerste seizoen hebben voldaan Automatische incasso contributie seizoen 2013-2014 De penningmeester van AFC maakt bekend dat bij de leden, die de machtiging automatische incasso van de contributie seizoen 2014 2015 hebben afgegeven, deze eind augustus zal worden geïncasseerd. W ij hopen hiermede de leden en donateurs naar behoren te hebben geïnformeerd. Namens de penningmeester, Henny Kottmann, verenigingsmanage r AFC. Entree nieuwe leden Overschrijving KNVB 50,00 15,00 50,00 15,00 Rekeningnum mer Het banknummer van de vereniging voor de contributiebetaling is NL52INGB0000241002 t.n.v. AFC. B ij een overboeking graag altijd de voor- en achternaam van de speler en/of indien bekend het lid nummer vermelden. Lidnummer is evt. op te vragen bij ad ministratie^^ afc.nl Nederlands Ml athematisch Instituut AFC Vri endelijke Bedrijf nieuw Onlangs onde rtekenden het NMI (Nederlands M athem atisch Insti tuut) en AFC een overeenkomst die het NMI de status van AFC Vriendelijk Bedrijf verleent vanaf seizoen 2014-15. Het NMI richt zich op het versterken van de reken- en wiskunde vaardigheden van leerlingen. Op het gebied van rekenen hebben zij unieke en zeer succesvolle cursussen ontwikkeld voor leerlingen van

Schakels (clubbladen) | 2014 | | pagina 3