V*JL 12 juni 2014 92e jaargang nr. 10 dam wijzigen in het Handelsregister van de Kamer van Koophandel te Amsterdam. Artikel 23 lid 7: wijzigen: het verenigingenregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Amsterdam-Haarlem te Amster dam wijzigen in het Handelsregister van de Kamer van Koophandel te Amsterdam. Artikel 23 lid 9: wijzigen: tien jaren wijzigen in zeven jaren. Huishoudelijk Reglement Artikel 2 lid 1toevoegen: na d. senior leden toevoegen e. leden vrijdagavondcompetitie Artikel 2 lid 1: toevoegen: na k.-pupillen toevoegen pupillen World Cup m. Pupillen Champions League n. pupillen Eredivisie Artikel 2 lid 2: toevoegen: e. Leden vrijdagavondcompetitie zijn zij die deelnemen aan de interne vrijdagavondcompetitie (Heeren Divisie). I. Pupillen World Cup zijn zij, die op 1 augustus de leeftijd van 7 jaar, doch niet de leeftijd van 8 jaar hebben bereikt en het voetbal spel beoefenen door deel te nemen aan de interne World Cup compe titie. m. Pupillen Champions League zijn zij, die op 1 augustus de leeftijd van 6 jaar, doch niet de leeftijd van 7 jaar hebben bereikt en het voetbalspel beoefenen door deel te nemen aan de interne Champions League competitie. n. Pupillen Eredivisie zijn zij die op 1 augustus de leeftijd van 5 jaar, doch niet de leeftijd van 6 jaar hebben bereikt en die het voetbalspel beoefenen door deel te nemen aan de interne Eredivisie competitie. Opmerking: in verband met toevoeging sub e (leden vrijdag avondcompetitie) worden in artikel 2 lid 1 en lid 2 vanaf sub f alle subnummers doorgeschoven (sub f wordt sub g etc.) Artikel 3 lid 6: wijzigen: per aangetekend schrijven wijzigen in schriftelijk. Artikel 5 lid 7: wijzigen: 2e secretaris wijzigen in Administratie. Artikel 6 lid 4d: wijzigen: twee stemmen wijzigen in één stem. Artikel 8 lid 3, 5, 6, 7, 8, 9, 12 en 15: toevoegen: na hij/hem/zjin toevoegen of zij/haar. Artikel 8 lid 6: schrappen: De 2de secretaris heeft het ledenbestand van de vereniging onder zijn beheer. Hij publiceert de mutaties op het ledenbestand in het cluborgaan en aan het begin van het nieuwe seizoen zal door hem een nieuwe versie van de ledenlijst worden gemaakt en gedistribueerd aan bestuurs- en commissieleden en ove rige functionarissen. Artikel 8 lid 10: schrappen: met uitzondering van aanstelling en functioneren van de jeugdtrainers. Artikel 9 lid 6: wijzigen: Elftalcommissie A wijzigen in Commissie TOPamateurs. Commissie van Pers en Publiciteit wijzigen in Com missie van Pers, Publiciteit en Evenementen. Veteranencommissie wijzigen in Klassieke Veteranencommissie. Artikel 9 lid 6: schrappen: Technische commissie. Artikel 9 lid 6: toevoegen: Commissie D Artikel 9 lid 6: toevoegen: Commissie meisjes- en vrouwenvoetbal Artikel 9 lid 6: toevoegen: Commerciële Zaken, Commissie Sociale Zaken, Scheidsrechterscommissie en Commissie van Materiaal. Artikel 9 lid 6a: wijzigen: Elftalcommissie A wijzigen in commissie TOPamateurs. Elftalcommissie B wijzigen in commissie B. Elftal commissie C wijzigen in commissie C. Technische Zaken wijzigen in TOPamateurs. Artikel 9 lid 6a: toevoegen: De commissie D is belast met de coördi natie van de interne vrijdagavond-competitie en tevens met de samen stelling en begeleiding van de teams die aan deze competitie deelne men. Artikel 9 lid 6b: toevoegen: De commissie meisjes- en vrouwenvoet bal is belast met de samenstelling en begeleiding van alle meisjes- en vrouwenteams. De commissie heeft regelmatig overleg met de Jeugd commissie en de commissies B en C. Artikel 9 lid 6c: wijzigen: veteranencommissie wijzigen in klassieke veteranencommissie. Artikel 9 lid 6d: toevoegen: na zijn toevoegen of haar. Artikel 9 lid 6j: schrappen. Artikel 9 lid 6j: toevoegen: De Commissie Commerciële Zaken heeft als taak het werven van sponsors in de breedste zin des woords. Tevens onderhoudt de commissie de contacten met de sponsors, waaronder mede wordt verstaan het organiseren van evenementen en bijeenkomsten. Artikel 9 lid 61: toevoegen: De Commissie Sociale Zaken is belast met het onderhouden van sociale contacten met leden en donateurs en hun naaste familie. Artikel 9 lid 6m: toevoegen: De Scheidsrechterscommissie draagt zorg voor het werven en opleiden van eigen scheidsrechters, en het leveren van scheidsrechters aan de thuiswedstrijden. Artikel 9 lid 6n: toevoegen: De Commissie van Materiaal is belast met de zorg voor de distributie en inname van de kleding voor de selectieteams. Opmerking: in verband met toevoeging lid 6b (commissie meisjes- en vrouwenvoetbal) worden vanaf lid 6c alle leden doorgeschoven (lid 6c wordt lid 6d etc.) Artikel 9 lid 8: toevoegen: na hem toevoegen of haar. Artikel 9 lid 9: wijzigen: de bonden wijzigen in de KNVB. Artikel 10 lid 5: wijzigen: elftalcommissie A wijzigen in elftalcom missie A TOPamateurs. Artikel 10 lid 6: toevoegen: na hij toevoegen of zij Artikel 15 lid 2a: wijzigen: jonger dan 16 jaar wijzigen in jonger dan 18 jaar. Artikel 15 lid 2b: schrappen 10

Schakels (clubbladen) | 2014 | | pagina 10