f AFC' JAAR DINER 2014 AFC Superstars Vrienden Biljart Club FQ izo 18 december 2013 92e jaargang nr. 5 Er is een ochtenddeel en een middagdeel. Het toernooi start in de ochtend om 10.00 uur en zal duren tot ca. 13.15 uur; in de middag om 14.00 uur en zal duren tot ca. 17.15 uur. Aanwezig in de ochtend om 09.30 uur in sporthal Emergo en in de middag om 13.30 uur. Nadere info volgt op de website welk team in welk dagdeel is inge deeld. Ook dit jaar wordt er zowel in de ochtend als middag weer om een bijzondere prijs gespeeld. Er wordt gespeeld met vijf tegen vijf, inclusief keeper. Geef uiterlijk 19 december a.s. aan de B commissie (zondag teams) en C commissie (zaterdag teams) door of je team meedoet. AFC is een voetbalclub met een lange geschiedenis en rijke tradities. Op 18 januari 2014 is het weer zover: AFC viert dan al weer de 119e verjaardag van de club. Een verjaardag die als sinds de oprichting gevierd wordt met het Herendiner en sinds 1974 met het AFC Dames- JaarDiner. En dit jaar is het extra bijzonder om dat het Damesdiner maar liefst haar veertigjarige lustrum viert!!! Wegens voetbalactivitei ten is besloten de viering van beide diners een dag te vervroegen. Het feest zal daarom dit jaar op vrijdag 17 januari 2014 plaatsvinden in het Amsterdamse Hilton Hotel aan de Apollolaan 138. We proos ten om 18.30 uur in de lobby van het Hilton. Het diner zal aansluitend om 19.45 aanvangen en er kan volop gedanst worden op de muziek van de DJ. Voor alle AFC-dames, kom samen met de moeders of vriendinnen met wie je altijd langs de lijn staat en vorm een tafel! (8-10 personen). Het thema voor dit jaar is 'Saturday Night Fever'. De mooiste 'Night Fever'-outfit of grappigste vondst kan rekenen op een mooie attentie en op een groot applaus! De kosten voor dit alles, een viergangendiner inclusief een welkomst drankje zijn 65,- per persoon. De organiserende dames, Cilia, Chris tine, Annette of Cecile willen je graag meer vertellen over de organi satie en hoe je je ook als groep kunt aanmelden voor een tafel; je kunt ons hierover bellen of e-mailen. We kijken er naar uit om je vrijdag 17 januari 2014 te mogen begroe ten! Met hartelijke groet, Cilia Bruin, 06 - 06 242 260 22 Christine d'Engelbronner, 06 - 553 904 92 Annette Kouwenhoven, 06-212 353 20 Cecile Smits van Oyen, 06 - 222 435 43 e-mail: afc.dames jaardiner® gmail.com Mede mogelijk gemaakt door AFC en Hilton Amsterdam AFC Superstars op Borchland op zaterdag 18 januari 2014 voor Champions League World Cup, F- en E-pupillen Locatie: Amstelborgh Borchland, Borchlandweg 6-12, 1099 CT Amsterdam/Duivendrecht Op zaterdag 18 januari 2014 wordt alweer voor de twaalfde keer AFC Superstars op Borchland georganiseerd: een grootse sportdag voor de Champions League World Cup, F- en E-pupillen op het complex Amstelborgh/Borchland vlak bij de Amsterdam ArenA (ingang naast De Toekomst). Het belooft weer een heel bijzondere dag te worden met een swingen de warming-up! Natuurlijk gaan wij zaalvoetballen, maar we gaan ook technische vaardigheden oefenen. Bovendien gaan we bowlen, midgetgolfen en allerlei andere leuke dingen om te laten zien hoe goed wij technisch met een voetbal kunnen omgaan. De kosten voor deze dag bedragen 7,50 per kind inclusief het lunchpakket, dat bestaat uit een energiedrankje, 2 belegde broodjes en iets lekkers. De begeleiders van de teams op deze dag krijgen van AFC het lunchpakket aangeboden. Het programma luidt als volgt: 9.30 uur: Ontvangst en aanvang programma v.a. 12.00 uur: Lunch in 3 groepen 15.00 uur: Afsluiting De kleding: AFC tenue Gymschoenen voor binnen Als je kleding uitdoet, zorg dat er een naam in staat anders heb je kans datje spullen niet terug te vinden zijn! De sporten: Zaalvoetbal toernooi Bowlen Midgetgolf Technische Vaardigheden En nog veel meer. Aangezien we van tevoren moeten weten hoeveel jeugdleden er mee doen verzoeken wij jullie vriendelijk om je voor donderdag 10 januari 2014 bij de leider van je team aan te melden. Bericht voor de leiders en ouders: Leiders opgelet: Geachte leiders, jullie worden 30 minuten eerder verwacht (vanaf 9.00 uur) voor de verwerking van de aanmeldingen en instructies. Kom alsjeblieft op tijd want we gaan op schema begin nen! Parkeren: Ouders kunnen hun auto parkeren op de parkeerplaats bij Borchland. Parkeren is gratis. Ouders: als jullie je kind achterlaten op Borchland zonder begelei ding, is het verplicht bij de leider van het kind een telefoonnummer achter te laten waar ook daadwerkelijk iemand te bereiken is in geval van nood! De prijsuitreiking begint rond 3 uur. Het programma eindigt om half 4. Tot 18 januari! Jeugdcommissie Amsterdamsche Footbal Club Vrienden Biljart Club jaarvergadering De VBC werd opgericht 13 november 1941 Op 11 november 2013 waren alle leden van de VBC in onze be stuurskamer aanwezig voor de traditionele jaarvergadering. Het afge lopen verenigingsjaar kenmerkte zich wederom door de vele activitei ten met o.a. de wedstrijden tegen onze vrienden van de KHFC uit Haarlem en HBS uit 's-Gravenhage. Naar een idee van ons lid Ger Smit werd gestart met de 'Jan van Dijk vierballen competitie'. En Peter v.d. Heijdt en Willen de Jong verzorgden op de Uitgaansdag een trip naar de Flight Simulator Training op Schiphol. Clubkampioen over 2013 werd George Wijnberg en Guus Tenniglo eervol tweede (net als vorig jaar!). Op 16 december wordt het seizoen afgesloten met de zogenaamde 'Wildavond'. 15 v.l.n.r. Frans Jüch - secretaris, Hans Honsdrecht - voorzitter, George Wijnberg - clubkampioen en Willem de Jong - penningmeester

Schakels (clubbladen) | 2013 | | pagina 15