Bestuursmededeling In Memoriam In Memoriam Louis van Rijn In Memoriam Dennis van Metelen ïT s> 13 november 2013 92e jaargang nr. 4 Geen contributie betaald: geen spelerspas meer aanwezig en dus niet spelen. Op maandag 11 november zijn de spelerspassen uit de boekjes ver wijderd van die spelers die tot heden hun contributie nog steeds niet betaald hebben. Dit betekent dat zij niet kunnen spelen. Na ontvangst van de contributie wordt de spelerspas weer toegevoegd aan het boekje. De contributiebedragen inclusief administratieve toeslag zijn per 1 oktober senioren 425,- senioren 18-23 jaar 380,- senioren boven 60 jaar 270,- jeugdleden 370,- donateurs verzoek minimaal 119,- entreegeld nieuwe leden 50,- Rekeningnummer 241002 tn.v. AFC Het Bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 20 oktober 2013 op de nog jonge leeftijd van 63 jaar van mevrouw Laurence Laarhoven-Seur echtgenote van Zilveren Ploeger en Nobelprijswinnaar (1997) Fred Laarhoven. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan Fred en dochter Samantha. Machiel van der Woude - voorzitter Ronald Koster - secretaris Het Bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 1 november 2013 op de jonge leeftijd van 65 jaar van Louis Francois Pierre Antoine van Rijn Lid van onze vereniging vanaf het jaar 1959. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naas te familie. Machiel van der Woude - voorzitter Ronald Koster - secretaris Het Bestuur geeft met diep leedwezen kennis van het door een nood lottig auto-ongeval overlijden op 9 november op de zeer jonge leef tijd van 24 jaar van Dennis van Metelen Speler van AFC Zaterdag 7. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naas te familie. Machiel van der Woude - voorzitter Ronald Koster - secretaris Op 1 november jl. overleed plotseling ons lid Louis van Rijn op de leeftijd van 65 jaar. Louis is bijna 50 jaar lid geweest van onze vere niging. Ondergetekende heeft het genoegen gehad om in eind vijftiger begin zestiger jaren zijn jeugdleider te zijn geweest. In oktober 1962 werd ons nieuwe clubhuis, na de verhuizing van de Zuidelijke Wandelweg naar de De Boelelaan, geopend door drie jonge sporters. Namens AFC was dat ons huidige Erelid Edwin Geluk, namens ACC was dit Acco Lapierre en namens ABC was dit Louis van Rijn. Louis speelde in de hogere jeugdelftallen en was veel op Goed Ge noeg samen met zijn ouders. Bij de thuiswedstrijd tegen ADO'20 hebben wij samen vanachter het raam gekeken naar de wedstrijd en oude herinneringen opgehaald want Louis was een trouwe bezoeker van de thuiswedstrijden van ons le elftal. Hij had vele vrienden en één daarvan was onze AFC-Ridder Ron Susan, die bij het afscheid in de aula in de Kwakel vele warme herin neringen ophaalde. Ron memoreerde het grote Be Quick toernooi in Groningen waaraan door de Junioren A 1 werd deelgenomen. Een andere grote vriend was Bert de Rooy die een gedicht over hun vriendschap had geschreven, welk gedicht door zijn levenspartner Krysia werd voorgelezen. Het was geweldig te zien dat onder de aanwezigen een aantal oudere AFC'ers waren die met Louis hadden gevoetbald. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan echtge note Saskia en de kinderen en wens hen sterkte om het plotseling heengaan van Louis een plek te kunnen geven. Johan de Bie Afgelopen zaterdagnacht is ons seniorlid Dennis van Metelen overle den. Dennis is het slachtoffer geworden van een dramatisch en fataal verkeersongeluk (spookrijdster op de Al). Dennis is slechts 24 jaar geworden. Hij kwam 4 jaar, met trots, uit voor het vriendenteam AFC ZATERDAG 7. Dennis was altijd positief, goedlachs en vrolijk; een voorbeeld voor velen! Hij is nooit ook maar in de buurt van een gele kaart gekomen. Dat uitgerekend hij zo vroeg en op zo'n oneerlijke en abrupte manier uit ons leven is gerukt, is niet te bevatten, laat staan te begrijpen. Onbegrip, ongeloof en boosheid overheersen nog. Maar 1 ding is zeker: we zullen de mooie herinneringen en je karakteristieke glim- 5

Schakels (clubbladen) | 2013 | | pagina 5