Gastheer bij AFC Windkracht 10 Bas Rachman Sport Medisch Centrum Zilveren Ploeg De geslaagde avond werd georganiseerd door Johan de Bie, Edwin Geluk, Hans Honsdrecht en Hans de Wijs, waarvoor dank. Johan neemt na 23 jaar betrokken te zijn geweest afscheid van de Zilveren Ploeg en geeft het stokje over aan Frank Reddering. De komende weken zal er, als proef, een gastheer aanwezig zijn tijdens onze competitiedagen op "Goed Genoeg". Hij is vraagbaak voor leiders, ouders, coaches, aanvoerders, scheidsrechters, spelers van thuis en uitspelende teams en tevens verlengstuk van de wed- strijdtafel. De gastheer maakt contact aan de wedstrijdtafel en hij loopt voorts rond bij alle wedstrijden. Hij signaleert problemen en spreekt, indien nodig, betrokkenen op hun gedrag aan. Dat kunnen ouders zijn die te negatief zijn in woord en gebaar, ouders die niet achter de hekken blijven, leiders die schelden op de scheidsrechter, spelers die zich eventueel ernstig misdragen, etc. De gastheer overlegt in eerste instantie met de scheidsrechter van dienst en de betrokken leiders van de teams. Bij de wedstrijdtafel worden alle incidenten gemeld en er wordt door de gastheer rapport opgemaakt. 13 november 2013 92e jaargang nr. 4 zittend v.l.n.r.: Pieter Sandberg, Ronald Koster en Ben Heesen. staand v.l.n.r.:Maarten Blokland, pop AFC en Frank Schroder Het werd wederom een zeer geslaagde avond met een uitstekend diner en een optreden van het "duo voor de gezelligheid", twee dames eerst als non verkleed maar later zangeressen met overwegend Jorda nese liederen. Maandag 28 oktober De gevolgen van de storm op Sportpark Goed Genoeg zijn goed zichtbaar. Enkele reclameborden vlogen met veel geweld en lawaai door de lucht en zijn kapot (zie foto), drie AFC-Vriendelijke banners zijn gesneuveld, vele grote boomtakken zijn door de zuidwestenwind met name op ons hoofdveld en veld 2 terecht gekomen, de linker dug out op veld 2 is omver geblazen, de hoofdtribune heeft lichte schade aan de zijkant van de overkapping opgelopen, het lood aan de zijkant van de dakbedekking op ons clubhuis bij de achter trap is losgewaaid, het bord AMSTERDAMSCHE FOOTBALL CLUB op het dak is van zijn plaats gewaaid en, zie foto, ook ons traditionele kaartverkoop huisje naar de ratsmodee. Het zal waarschijnlijk zeer moeilijk worden om dit vertrouwde huisje in de oude staat te herstellen. „cHE r, Vrijdagavond 1 november vond weer de jaarlijkse bijeenkomst van de Zilveren Ploeg plaats. Zilveren Ploegers zijn zij die 25 jaar of langer lid zijn van AFC. Er schoven liefst 5 nieuwe Zilveren Ploegers aan, die één voor één voorgesteld werden door voorzitter van het genootschap Johan de Bie. Hieronder hun namen. Vooraf aan de wedstrijd AFC-HSC'21 werd het vernieuwde Bas Rachman Sport Medisch Centrum officieel geopend. Naschrift: Het loket kon niet meer gerepareerd worden en is afge voerd. 10

Schakels (clubbladen) | 2013 | | pagina 10