AFC Voetbalkamp, zeer succesvol www.abeln.nl fpvgg^ÈMfö - Igfflte f«|B! iés 21 augustus 2013 92e jaargang nr. AFC Amsterdam organiseerde ook dit jaar weer het AFC Voetbalkamp. Het kamp was dit jaar groter en populairder dan ooit! De eerste week was van 8-12 juli en de tweede van 12-16 augustus. Bijna 400 kinderen hebben een week beleefd die zij niet snel zullen vergeten. In de eerste week van de schoolvakantie kwamen zo'n 215 kinderen naar Sportpark Goed Genoeg. In 18(!) groepen trainden zij een hele week onder begeleiding van gediplomeerde trainers op de kunstgrasvelden van AFC. Elke dag had een andere invulling waardoor er een heel gevarieerd programma kon worden aangeboden. Na de opening met alle 18 teams, die onder leiding stond van Jack Bijsterveld, werd er gestart met de eerste techniektraining. De spelers werkten hard en al snel lieten zij mooie pas seerbewegingen zien als de Zlatan, de Schaar en de Neymar! Naast de techniektrainingen werd er door alle trainers aandacht besteed aan loopcoördinatie. "Hoe kan je jezelf verbeteren op de korte en lange afstand" en "hoe beweeg je het beste op je voorvoeten?" waren de meest gestelde vragen waarna de spelers aan de slag gingen! 's Middags was er een teamtoernooi, waarbij de groepen in team A en B werden verdeeld en tegen elkaar speelden. Op dinsdag waren er spelactiviteiten waar alle kinderen zich bij konden uitleven. Het grote opblaasveld van de ING was populair maar ook van de Jungle-Run werd veel gebruik gemaakt. Op woensdag werd er 's morgens weer getraind en was 's middags het individuele toernooi. Alle spelers keken hier al dagen naar uit. Het toer nooi waar je elke wedstrijd in een andere samenstelling moest spelen en zo dus je eigen punten moest "verzamelen". Elke gewonnen wedstrijd leverde 3 punten op, een gelijkspel 1 punt. Daarnaast was elk gescoord doelpunt goed voor een punt dus bleven de spelers tot de laatste minuut gaan voor een doelpunt! Op woensdag kregen alle spelers een prachtig AFC Voetbalkamp Vaantje als herinnering aan het individuele toernooi!

Schakels (clubbladen) | 2013 | | pagina 37