Sfc 21 augustus 2013 92e jaargang nr. 1 - Dennis de Wit wil graag weten waarom Bob Duis zou hebben te gengehouden dat een bepaald persoon bestuursvoorzitter werd door dat Bob zelf voorzitter zou blijven van de Commissie TOPamateurs terwijl nu blijkt dat Milko Vinke voorzitter van deze commissie is geworden. Omdat nog meer sprekers het woord willen voeren ver zoekt Dennis de Wit de voorzitter om zijn vraag even te 'parkeren - Jack van Gelder geeft voor de duidelijkheid aan dat hij best voorzit ter wilde worden maar niet met Bob Duis als voorzitter van de Com missie TOPamateurs. - Machiel van der Woude merkt op dat met meerdere kandidaten gesproken is, maar dat deze gesprekken niet hebben geleid tot het gewenste resultaat. Hij verwijst verder naar zijn eerder afgelegde verklaring en onderstreept het vertrouwelijk karakter van de selec- tieprocdure. - Maurice Loonstijn merkt op dat hij vorig jaar nog een vraag heeft gesteld over de dubbelfunctie van Bob Duis (commissievoorzitter en elftalleider) en dat Bob Duis een tijdje geleden heeft aangegeven dat dit te veel werd. Nu vraagt Maurice Loonstijn of dit niet ook geldt voor de combinatie elftalleider/commissaris Sportparkontwikkeling. - Bob Duis geeft aan dat hij verwacht dat dit het komende seizoen goed te combineren valt. Daarna wordt het wellicht moeilijker. De commissie wordt, zoals voorgesteld, gekozen. 12. Verkiezing Elftalcommissie B. Zitting hebben Patrick Reddering (voorzitter), Max Flam (secretaris) en Seth van Straten. Allen zijn herkiesbaar. Allen worden herkozen. 13. Verkiezing Elftalcommissie C. Zitting hebben Roy van Dijk (voorzitter), Sebo Woldringh (secretaris) en Jack Huiman. Allen zijn herkiesbaar. Allen worden herkozen. 14. Verkiezing Jeugdcommissie. Zitting hebben Brian Speelman (voorzitter), Peggy de Hond, Floor Wellens, Dennis Bijlsma en Michiel Middendorf. Anjo Vorstenbosch ondersteunt de commissie. Dennis Bijlsma is niet herkiesbaar. De commissie wordt, zoals voorgesteld, herkozen. 15. Verkiezing Commissie Commerciële zaken. Zitting hebben Erik Braun (voorzitter), Eran Hausel, Chris van Hat- tum, René van Schajik, Judith Schulp en Roy van Dijk. Eran Hausel, Chris van Hattum en Judith Schulp zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor aan de commissie toe te voegen Nicolaas van Ommeren. - Amel Vroege feliciteert Nicolaas van Ommeren met zijn benoeming en vraagt hem welke activiteiten worden ontwikkeld om nieuwe spon sors aan te trekken. - Nicolaas van Ommeren geeft aan dat hij zeer recent hiervoor is benaderd. Hij heeft inmiddels met de huidige commissie-voorzitter gesproken en wil eerst inventariseren. De commissie wordt, zoals voorgesteld, gekozen. 16. Verkiezing Commissie Medische Zaken. Zitting hebben Wim Crouwel, Michael Oliveira, Lex Swaan en Ko Grosze Nipper. Allen zijn herkiesbaar. Allen worden herkozen. 17. Verkiezing Strafcommissie. Zitting hebben Mr. Lex Oosterling, Mr. Jeroen Walker en Mr. Ken Watanabe. Plaatsvervangend lid is Mr. Quintus Abeln. Allen zijn herkiesbaar. Allen worden herkozen. 18. Verkiezing Commissie van Beroep. Zitting hebben Roy van Dijk (voorzitter), Wiebe Westerhof en Patrick Reddering. Allen zijn herkiesbaar. Allen worden herkozen. 19. Verkiezing Kascommissie. Zitting hebben Wim Ringe, Nicolaas van Ommeren en Jos Lonnee. Plaatsvervangende leden zijn Edwin Geluk en Seth van Straten. Nicolaas van Ommeren is niet herkiesbaar. Wim Ringe is statutair niet herkiesbaar en hun plaatsen worden ingenomen door Edwin Geluk en Seth van Straten. Het bestuur draagt Maarten Blokland voor als plaatsvervangend lid. De commissie wordt, zoals voorgesteld, gekozen. 20. Verkiezing Kennismakingscommissie. Zitting hebben Hans Honsdrecht (voorzitter), Ger van Caspel, Frans Jüch, Steve Bierman, Brian Speelman, Peggy de Hond, Floor Wellens, Wiebe Westerhof, Sebo Woldringh, Patrick Reddering en Michiel Middendorf. Hans Honsdrecht komt namens het bestuur met de volgende voor dracht voor invulling van de commissie: Voor de jeugd hebben zitting Hans Honsdrecht (voorzitter), Frans Jüch, Ger van Caspel, Steve Bierman, Michiel Middendorf met on dersteuning van de Jeugdcommissie. Voor de senioren hebben zitting Patrick Reddering en Sebo Woldringh. Machiel van der Woude spreekt een woord van dank uit voor het vele werk dat de commissie, en in het bijzonder haar voorzitter Hans Honsdrecht, heeft verricht. De commissie wordt, zoals voorgesteld, gekozen. 21. Verkiezing Commissie Pers en Publiciteit. Zitting hebben Hans Elias, Machiel van der Woude en Kees Gehring. Machiel van der Woude en Kees Gehring zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor de taakstelling van de commissie uit te breiden met Evenementen. Het bestuur stelt kandidaat Bobby Gehring, Laurens Samsom, Tho mas Rijsman en Laurens Bianchi. De commissie wordt, zoals voorgesteld, gekozen. Het voorstel om het takenpakket met Evenementen uit te breiden wordt goedgekeurd. 22. Verkiezing Archiefcommissie. Zitting hebben Rik de Boer (voorzitter), Hans de Wijs en Wim Ringe. Allen zijn herkiesbaar. Allen worden herkozen. 23. Verkiezing Klassieke Veteranencommissie. Zitting hebben Frank Keijzer, Nicolaas van Ommeren, Wim Husers en Maarten Oldenhof. Allen zijn herkiesbaar. Allen worden herkozen. 24. Verkiezing Commissie Sociale Zaken. Zitting hebben Johan de Bie (voorzitter), Ger van Caspel en Edwin Geluk. Allen zijn herkiesbaar. Allen worden herkozen. 25. Verkiezing Scheidsrechterscommissie. Zitting hebben Frans Jüch, Eric Bos, Seth van straten en Karei van Kuijvenhoven. Allen zijn herkiesbaar. Allen worden herkozen. 13

Schakels (clubbladen) | 2013 | | pagina 15