AFC Voetbalkamp M-mcfcnl 9 ft I*. M-SloE.nl 18 augustus 2011 90e jaargang nr. 1 Zoals gebruikelijk bij trainingskampen werd er ook dit keer na drukkelijk aan teambuilding gedaan buiten het veld en na enkele drankjes in de lounge van het Hotel vertrok men richting de Boule vard van Noordwijk. Al na twee minuten wandelen kwamen we aan in Loungeclub Blush. Door de 'lange' wandeling werd al geopperd dat we dit keer letterlijk na een gezellig avondje, rollend terug konden naar ons logeeradres. Voor de één duurde de nacht iets langer dan voor de ander, maar geconcludeerd kon worden dat het nog lang onrustig bleef. Na een opgewekte wake-up call, zoals gebruikelijk geregeld door onze medische staf tijdens elk trainingskamp, was bijna iedereen op tijd voor het heerlijke ontbijt. Ook trainer Cor ten Bosch die, vol gens goed voetbalgebruik in Grand Hotel Huis ter Duin, het pen thouse van oud-bondscoach Dick Advocaat toegewezen had gekre gen en dus van ver moest komen. Na het ontbijt kreeg de A-selectie te horen dat de strandtraining was omgezet in een strandwandeling, wat een deel van de spelersgroep goed uitkwam. Onder een heerlij ke zon werd er een stuk langs onze Noordzee gelopen, om vervol gens na een drankje weer terug te keren naar de verblijflocatie. Na wederom een uitmuntende lunch, stond er niks op het middag programma. Dit werd dan ook door iedereen benut met één van de vele ontspanningsmogelijkheden die Grand Hotel Huis ter Duin te bieden heeft. Een groot deel van het gezelschap besloot om samen de wedstrijd Ajax-Heerenveen te kijken. Dit als afsluiting van een bijzonder en leuk trainingsweekend, waarvoor ik namens de A- selectie nogmaals iedereen wil bedanken die dit weekend mogelijk gemaakt heeft. De A-selectie heeft met plezier aan de teamgeest gewerkt en de basis voor een succesvol voetbalseizoen is gelegd. Nu op naar een mooi voetbaljaar waarin we u aanmoedigingen ook weer hopen te horen. Met sportieve groet, Kerwin Hartman Van 25 t/m 29 juli vond op ons sportpark het eerste AFC Voetbal kamp plaats. Meer dan 200 jeugdigen hadden zich hiervoor opge geven en dat betekende 'volle bak'. Alle deelnemers kregen bij aanvang een kleurig tenue uitgereikt dat alle dagen gedragen werd. (wel gewassen natuurlijk). Niet alleen voetbalspellen stonden op het programma maar ook talloze andere prachtige evenementen. Ouders en deelnemers konden iedere dag al 's avonds op de AFC website lezen wat allemaal op die dag gedaan was. De 'Razende Reporter' deed uitvoerig verslag en deed dus zijn naam eer aan. Aan foto's was geen gebrek. Meer dan 1000 foto's zijn gemaakt die (nog altijd) te zien zijn op http://foto.m-slof.nl/afc/ gemaakt door Michael Slof. Michael Slot Fotogratie Michael Slof Fotografie i 25

Schakels (clubbladen) | 2011 | | pagina 27