Cggp 18 augustus 2011 90e jaargang nr. 1 Hans Elias merkt op dat hij het buitengewoon attent vindt van de penningmeester dat hij het Financieel verslag automatisch heeft toegestuurd aan degenen die het vorig jaar hebben opgevraagd. De voorliggende begroting 2011-2012 wordt met inbegrip van de contributies aangenomen. Alleen Jacques van der Glas stemt tegen. De voorzitter onderstreept het belangrijke werk wat op financieel gebied gedaan wordt. Allereerst roemt hij Bob Neseker die voor de Stichting Goed Genoeg zich ten volle als penningmeester inzet, o.a. bij de verhuur van de velden. Daarna wordt de bijdrage van collega bestuurder Benno Honsdrecht apart uitgelicht. Benno is een fantastische penningmeester van AFC, die al het hieraan vastzittende werk zorgvuldig en op con structieve wijze uitvoert. Applaus! 11. Verkiezing Elftalcommissie A TOPamateurs. Zitting hebben Bob Duis (voorzitter), Jack van Gelder en Milko Vinke. Het bestuur stelt voor deze commissie uit te breiden met Henk Bijlsma. De voorzitter bedankt de commissie TOPamateurs voor het vele werk dat verricht is in het afgelopen seizoen. Het resultaat mocht er zijn. Allen worden onder dankzegging gekozen. 12. Verkiezing Elftalcommissie B. Zitting hebben Patrick Reddering (voorzitter), Max Flam (secreta ris) en Seth van Straten. Allen zijn herkiesbaar. Daar kan AFC blij mee zijn. De zondagteams gaan goed, mede door al het werk wat de commissie verricht. Allen worden onder dankzegging herkozen. 13. Verkiezing Elftalcommissie C. Zitting hebben Roy van Dijk (voorzitter), Sebo Woldringh (secreta ris) en Jack Huiman. Allen zijn herkiesbaar. Deze commissie gaat wederom door. Dit naar groot genoegen van alle teams die op de zaterdag actief zijn. Chapeau! Allen worden onder dankzegging herkozen. 14. Verkiezing Jeugdcommissie. Zitting hebben Brian Speelman (voorzitter), Rene Toonen (pen ningmeester), Wiebe Westerhof, Peggy de Hond, Floor Wellens, Dennis Bijlsma, Jos vanMoerkerk, Michiel Middendorf en Anjo Vorstenbosch ondersteunt de commissie. Jos van Moerkerk verlaat de commissie. Hij wordt bedankt voor zijn inzet. Wiebe Westerhof neemt ook afscheid van de commissie, maar blijft wel actief voor wat betreft het materiaal. Wiebe maakt sinds sei zoen 2006-2007 deel uit van de jeugdcommissie en heeft hierin veel werk verzet. Het bestuur is Wiebe daar zeer dankbaar voor. In die dank willen wij ook Monique betrekken, de vrouw van Wiebe, die ook actief betrokken is bij de jeugd van AFC. Bij de jeugdevene- menten is zij een zeer belangrijke schakel, waar veel om draait. Daarom niet alleen een versnapering voor Wiebe, maar ook bloe men voor Monique.Voor de goede orde: Monique gaat door met haar jeugdactiviteiten. De commissie, zoals voorgesteld, wordt onder applaus gekozen. 15. Verkiezing Commissie Commerciële zaken. Zitting hebben Ad Westerhof (voorzitter), Tim Timmerman, Mein- dert Huisman, Dennis de Wit en Alderd van der Zwaard. De gehele commissie is niet herkiesbaar. Alderd was al eerder gestopt met zijn activiteiten. Het bestuur zal z.s.m. komen met een voorstel om te voorzien in de nu ontstane lacune. De commissie heeft samen met adviseur Hans Brouwer in de loop der tijd veel en goed werk geleverd. Het aantal AFC Vriendelijke Bedrijven is gestaag gegroeid en het aantal bordsponsors eveneens. Met name Tim Timmerman heeft heel wat werk verzet bij het on derhouden van contacten met sponsors en het interesseren van nieuwe AFC-vriendelijke bedrijven en bordsponsoren. De waarde ring van AFC voor zijn bijdrage werd in 2008 onderstreept met de Mr. Henne Boskamp Nobelprijs aan Tim. Onder applaus worden vervolgens flessen champagne overhandigd aan de aanwezige commissieleden en de adviseur van de commis sie. 16. Verkiezing Commissie Medische Zaken. Zitting hebben Wim Crouwel, Michael Oliveira, Lex Swaan en Ko Grosze Nipper. Allen zijn herkiesbaar. Allen worden onder dankzegging herkozen. 17. Verkiezing Strafcommissie. Zitting hebben Mr. Ernst Seunke Jr. (voorzitter), Mr. Ron Limburg, Bas Rachman en plaatsvervangend lid Mr. Quintus Abeln. Allen worden onder dankzegging herkozen. 18. Verkiezing Commissie van Beroep. Zitting hebben Roy van Dijk (voorzitter), Wiebe Westerhof en Patrick Reddering. Wiebe Westerhof is niet herkiesbaar, omdat hij uit de jeugdcom missie is getreden en in deze commissie uitsluitend vertegenwoor digers van de elftalcommissies zaterdag- en zondagsenioren en de jeugdcommissie zitting hebben. Het bestuur stelt kandidaat Dennis Bijlsma. De commissie wordt, zoals voorgesteld, onder dankzegging ge kozen. 19. Verkiezing Kascommissie. Zitting hebben Wim Ringe, Frank Keijzer en Maarten Blokland Plaatsvervangende leden zijn Jos Lonnee en Nicolaas van Om meren. Frank Keijzer is niet terstond herkiesbaar, zijn plaats wordt in genomen door Nicolaas van Ommeren. Het bestuur draagt Edwin Geluk voor als plaatsvervangend lid. De commissie wordt, zoals voorgesteld, onder dankzegging ge kozen. 20. Verkiezing Kennismakingscommissie. Zitting hebben Hans Honsdrecht (voorzitter), Steve Bierman, Ger van Caspel, Frans Juch, Brian Speelman, Peggy de Hond, Floor Wellens, Wiebe Westerhof, Dennis Bijlsma, René Toonen, Leo de Nobel, Sebo Woldringh en Patrick Reddering. Dennis Bijlsma is niet herkiesbaar. De voorzitter dankt de kennismakingscommissie voor het vele werk dat aan het eind van het seizoen is verzet, in het bijzonder door Hans Honsdrecht die het voorzitterschap op zich heeft genomen. De commissie wordt zoals voorgesteld, gekozen. 21. Verkiezing Commissie Pers en Publiciteit. Zitting hebben André Wijnand, Hans Elias en Jan van Galen. Allen worden onder dankzegging herkozen. André en Jan zijn weer druk bezig met de Persmap 2011-2012. Als die net zo mooi wordt als de vorige persmap dan hebben we er weer een juweeltje bij. De voorzitter bedankt vervolgens Hans Elias voor al het werk wat hij verricht heeft in het afgelopen seizoen. Hans heeft veel eer van zijn werk, want onze website wordt heel erg goed bekeken. 22. Verkiezing Archiefcommissie. Zitting hebben Rik de Boer (voorzitter), Hans de Wijs en Wim Ringe. Allen zijn herkiesbaar. Allen worden onder dankzegging herkozen. 23. Verkiezing Veteranencommissie. Zitting hebben André Wijnand (voorzitter), Frank Keijzer en Nico laas van Ommeren. Allen zijn herkiesbaar. Allen worden onder dankzegging herkozen.

Schakels (clubbladen) | 2011 | | pagina 11