18 augustus 2011 90e jaargang nr. 1 Meindert Huisman vraagt hoe het kan dat ondanks goede sponso ring de post kleding zo fors is overschreden. Benno Honsdrecht geeft aan dat gebudgetteerd was voor 18 spelers van de A-selectie maar dat dit er uiteindelijk 24 bleken te zijn. Verder raakt men bij de jeugd wel eens wat kwijt dat dan voor rekening van de club moet worden nabesteld. Rob Duis vraagt hoe de post Topamateurs is opgebouwd. Benno Honsdrecht geeft aan dat ongeveer de helft gaat naar trai ners en begeleiding. Ook reiskosten en de trip naar Portugal zijn grote posten. Rob Duis vraagt of het geen idee is om de post trainers en begelei ders en de overige kosten Topamateurs te splitsen. Benno Honsdrecht vindt dit een goed idee. Hans Elias vraagt of de volgend seizoen verplicht aan te stellen EHBO-ers ook vrijwilligers mogen zijn. Benno Honsdrecht bevestigt dit maar geeft tevens aan dat vrijwilli gers moeilijk te vinden zijn. Hans Elias mist de post opbrengst verhuur velden. Benno Honsdrecht deelt mee dat dit onder verantwoordelijkheid valt van de Stichting Goed Genoeg. 1. Verslag van de kascommissie De secretaris leest de verklaring van de kascommissie voor. De kascommissie verklaart de administratie over het boekjaar 2010- 2011 steekproefsgewijs te hebben gecontroleerd. De kascommissie constateert naar tevredenheid dat het advies van vorig jaar om het saldo van het eigen vermogen te spreiden over meerdere banken, is opgevolgd. De kascommissie vindt de administratie correct weer gegeven en stelt daarom voor om het bestuur te dechargeren. De kascommissie dankt de penningmeester en de verenigingsmanager voor de deskundige en nauwkeurige beantwoording en de uitvoeri ge toelichting op de gestelde vragen. Verkiezing van het bestuur Het bestuur bestond het afgelopen seizoen uit de volgende leden: Machiel van der Woude (voorzitter), Ronald Koster (secretaris), Benno Honsdrecht (penningmeester), Ad Westerhof (vice- voorzitter), Ruud Mantel (2° secretaris), Lou Hekster (commissaris seniorenvoetbal), Bob Duis (commissaris Topamateurs), Brian Speelman (commissaris jeugdzaken). Het bestuur zal er voor het seizoen 2011-2012, zo wordt voorge steld, als volgt uitzien: Machiel van der Woude - voorzitter, zijn 22® bestuursjaar, en voor het 9®jaar als voorzitter. Ronald Koster - secretaris, zijn 1 lc bestuursjaar. Benno Honsdrecht, penningmeester, zijn 3® bestuursjaar. Ad Westerhof - vice-voorzitter, Ad begint aan zijn 14® jaar als bestuurslid, en voor het 9® jaar als vice-voorzitter. Ruud Mantel - 2® secretaris, zijn 5® jaar. Lou Hekster - commissaris seniorenvoetbal, zijn 2e jaar. Bob Duis - commissaris TOPamateurs, zijn 5® jaar. Brian Speelman - commissaris Jeugdzaken, voor het 4® jaar. De voorzitter geeft een korte toelichting. Het nu voorgestelde bestuur kent acht leden, net als in het seizoen 2010-2011. Mogelijk komt hier gedurende het seizoen nog een bestuurslid commerciële zaken bij. Zoals bekend stopt de huidige commissie commerciële zaken na een lange, vruchtbare periode met haar werkzaamheden en zal een nieuwe commissie worden geformeerd. Ad Westerhof, jaren lang vice-voorzitter en voorzitter van de commissie commerciële zaken, zal zich in het komende jaar bezig gaan houden met algemene beleidzaken, waar onder het arbeidsintensieve Zuidasdossier, en representatie. Dit in nauwe samenwerking met de voorzitter. Ronald, Benno, Ruud, Lou, Bob en Brian behouden hun portefeuille en dat is naar de bescheiden mening van de voorzitter goed nieuws voor de club. Zij hebben zich samen met Ad in het afgelopen jaar weer bijzonder ingezet voor onze club. Daarvoor is veel dank op zijn plaats. Applaus. Vervolgens wordt het bestuur conform het voorstel onder applaus herkozen. 9/10 Contributies seizoen 2011-2012 en vaststelling begroting 2011-2012 De contributies en begroting hangen nauw samen, daarom zullen deze onderwerpen gelijktijdig door de penningmeester worden gepresenteerd. Benno Honsdrecht geeft een korte toelichting. Een beperkte con tributieverhoging is nodig om de kosten, die reëel begroot zijn, zonder al te veel risico's te kunnen betalen. Op dit moment zijn we te veel afhankelijk van incidentele baten. Het is verstandig om deze niet respectievelijk zo weinig mogelijk mee te nemen in de begroting. Het contributievoorstel bedraagt voor het seizoen 2011-2012: Senioren 355,= (was in het seizoen 2010-2011 340,=) Senioren 18 - 23 jaar 310,= 295,=) Senioren boven 60 jaar 210,= 200,=) Jeugdleden 300,= 280,=) Donateurs wordt verzocht minimaal 117,= te betalen. Toeslag voor betalen na 1 oktober 50,= Entreegeld nieuwe leden 6 50,=. Nieuwe leden zijn eerst speelgerechtigd na betaling voor 1 sep tember 2011 van de verschuldigde contributie, entreegeld en evt. overschrijvingskosten. Meindert Huisman merkt op dat eerder het standpunt was ingeno men om de contributie mee te laten stijgen met de inflatie. Hij vraagt of dit nu met deze verhoging wordt losgelaten. Benno Honsdrecht geeft aan dat dit inderdaad voor het komende seizoen het geval is. Van jaar tot jaar zal dit worden bekeken. Cocky van Duijvenbode vraagt wat het verschil is tussen donateurs en senioren boven 60 jaar. Benno Honsdrecht geeft aan dat de laatstgenoemden speelgerech tigd zijn en ook mogen stemmen in de Algemene Vergadering en dat geldt niet voor donateurs. Donateurs kunnen wel lid worden van de Zilveren Ploeg. Benno Honsdrecht geeft vervolgens een korte toelichting op enkele in het oog springende begrotingsposten. Meindert Huisman vraagt wat onder de post begeleiding van de jeugd moet worden verstaan. Benno Honsdrecht geeft aan dat dit de 5 coördinatoren betreft. Nicky Hekster vraagt waardoor de stijging bij het Lieverdjesfonds wordt veroorzaakt. Benno Honsdrecht deelt mee dat het Lieverdjesfonds nieuw leven in is geblazen. Het genoemde bedrag is bedoeld voor evenementen bij de jeugd. Meindert Huisman merkt op dat er slechts 6.500 euro is begroot voor opleidingsvergoedingen terwijl hiervoor 37.000 euro is bin nengekomen. BennoHonsdrecht antwoordt dat die 6.500 euro een zekerheid is. Het gaat hier over incidentele baten en Benno speelt op dit punt liever op safe. Meindert Huisman vraagt of wel eens is nagegaan of de affiches voor de wedstrijden van het Is'" geld opleveren. Benno antwoordt ontkennend maar voegt hier wel aan toe dat de sponsors hierop staan vermeld.

Schakels (clubbladen) | 2011 | | pagina 10