"Onze Toekomst" 13 april 2011 89e jaargang nr. 9 als rechtgeaarde Amsterdammers, staan wij bekend als drammers, op zaterdag tussen 3 en 5, bewegen wij het vege lijf. dan leren wij de tegenstander mores als uitlaatklep voor onze sores, wat minder praten in het veld. daarbuiten waren wij toch reeds een held? wat heerlijk om je zelf te zijn. het voetbal doet toch steeds meer pijn. waar is de gentleman als veteraan? wie twijfelt aan zijn voorbestaan? ik ben een veteraan. hoezo is het mij gedaan? ik ga er zaterdag weer tegenaan! Onder de titel "Onze Toekomst" wordt er maandelijks één van de AFC Jeugdspelers "doorgelicht" met allerlei relevante en irrelevante vragen. De vierde in deze reeks is de, sinds 18 september 2010, 15-jarige Quentin Roy. Uit de zondag B2. Roy? Ja, klopt, die Roy, maar daar hebben we het vandaag niet over, vandaag gaat het over Quentin. AI lang bij AFC? Eigenlijk eerst bij SWIFT (ik woonde daar heel dichtbij), maar vanaf de E-tjes ben ik bij AFC gaan voetballen. Waarom stapte je toen over naar AFC? Ik had eerst een keer een training gevolgd bij AFC, die vond ik niet zo leuk gaan, maar bij SWIFT ging de training eigenlijk ook niet zo best. Toen hebben ouders van vrienden me overgehaald om bij AFC te komen voetballen. Toen ben ik weer gegaan en toen vond ik het meteen heel leuk. Wat vond je toen meteen zo leuk? Het team waar ik in terecht kwam (E3) was een heel leuk team. Hoe gaat het nu dan met de Zondag B2? Top, we zijn net (winter) kampioen geworden! En we staan nog in de kwartfinale van de beker. En heftig het kampioenschap gevierd? Nee. Nee?? Aan het einde van het seizoen gaan we dat goed maken. Waar ga je naar school? Hervormd Lyceum, in Amsterdam Zuid, niet ver van mijn huis. Ik zit in de 3e klas van het VWO. En later dan? Ik heb echt geen flauw idee. Toen ik 7 was wilde ik piloot worden Ik weet helemaal nog niet wat ik ga studeren. Hoeveel keer train je? Twee keer per week, we gaan lekker lang door totdat het donker wordt en de lichten op de velden aan gaan. Leuke en goede training? Ja, heel leuk zelfs en Abrahim (El Bakkali), onze trainer, geeft super oefeningen en hij coacht ook onze wedstrijden. Welke positie sta je? Linkshalf/Links buiten Wat is het gekste wat je ooit in een wedstrijd hebt meegemaakt? De scheidsrechters doen vaak rare dingen! Maar je bent zelf scheidsrechter, doe je zelf wel eens rare dingen? Ik vind natuurlijk van niet. Ouders hebben vaak commentaar, dat wel. Hebben ze dan wel eens gelijk? Nee! Dus hun commentaar is zinloos? Ja! Wat wil je tegen de ouders langs de lijn zeggen? Geef maar geen commentaar op de scheidsrechter, ik geef je toch niet je zin! Heb je nog tijd voor hobby's? Ja hoor, straatvoetbal en golfen. Wat is je favoriete gerecht bij AFC? Broodje AFC Waar voetbal je in de toekomst? Ik wil graag bij AFC blijven. Waarom? Bij AFC is alles goed geregeld, de velden zijn goed en bij de kleed kamers is alles goed geregeld, het loopt gewoon goed. Heb je al last van voetbal vrouwen? Valt nog mee. Wat vind je de leukste wedstrijd om naar te kijken? Barcelona - Real Madrid Hoe vind je het met Ajax gaan? Niet zo goed. Waarom niet? Ik vind dat het voetbal te langzaam gaat en we hebben een goede spits nodig. Waar ben je geboren? Nottingham, UK, ik verhuisde op mijn T naar Nederland. Wat vind je spannender, het werk van je vader of het werk van je moeder? Mijn moeder bedenkt tv programma's en verkoopt ze. "Vakantielief des", heeft ze bijvoorbeeld bedacht. Eigenlijk spreekt het werk van mijn vader én mijn moeder me wel aan. Coachen is ook interessant. Op school coach en begeleid ik brugklassers. Coachen in het voetbal lijkt me ook leuk, maar dan als liefhebberij. Waar gaat het eerste van AFC dit seizoen eindigen? Boven de middenmoot. Lukt het een beetje? Zeker! 17

Schakels (clubbladen) | 2011 | | pagina 17