Verslagen Zondag 1 A 15 September 2010 89e jaargang nr. 2 7 november 2010: AFC - Hollandia 0-3 Ondanks de hevige regenval behoeft uw scribent dit seizoen geen angst te hebben voor afgelastingenMet een goed gevoel, althans voor dat idee, toog ik af richting Goed Genoeg. Een enerverende week ging hieraan vooraf. Wat gebeurde er zoal? Gijs Roodbeen kreeg eindelijk uitslag van zijn kwaal; waarschijnlijk einde seizoen voor deze spelerTijdens de training werd Laurens Samsom geraakt waardoor hij een enkel-blessure opliep. Zeker 5 weken aan de kant. Dat, met de wetenschap van schorsingen van Jansen en Meulemans en langdurige blessure Peter Post was het vooraf zeker geen makkelijk potje deze middag. Natuurlijk, Hollandia verloor hier vorig jaar met 7-2. Maar Hollandia is een zeer behoorlijk spelende ploeg. De penningmeester schitterde deze week in de bijlage van De Tele graaf, compleet met gezin. Ondanks dat het bijkans niemand kan zijn ontgaan, vond uw scribent het wel een meldenswaardig feit. Enfin, u voelt het al aan: veel over de wedstrijd wil ik niet kwijt. Het was Hollandia dat snel op een 0-1 voorsprong, kinderlijk eenvoudig. Binnen het eerste kwartier werd het ook nog 0-2. AFC kwam nog wel dichtbij de aansluitingstreffer echter mocht dit niet baten; hij viel dus ook niet. Sjoerd Jens en Ron van Es brachten captain Lutzen Brink wel in scoringspositie. Geen goal. Een Hollandia verdediger voorkomt een AFC doelpunt met zijn knie De scheidsrechter floot vooral 'tegen' AFC en zag duidelijk herkenba re overtredingen niet. Wel merkte hij andere situaties goed op; "Kee per heeft de bal" was een kenmerkende opmerking voor zijn optreden. Steve Kenepa viel opvallend goed in, in het tweede gedeelte van de 2e helft. Ook dit mocht niet meer baten. AFC verloor de wedstrijd met 0-3. Hollandia speelde compact en AFC vergat de kansen op cruciale momenten te benutten. En dan komt er dus uiteindelijk 0-3 op het scorebord te staan. AFC moet zich voorbereiden op een zware wedstrijd tegen De Tref fers, aankomende zondag thuis. Er waren AFC'ers die eerst bij Ajax keken (begonnen om 12.30 uur) en daarna naar AFC kwamen. Die hadden dus dubbel 'pech'. Gelukkig bracht de bijeenkomst van de Zilveren Ploeg (leden die langer dan 25 jaar lid zijn van onze mooie vereniging) afgelopen vrijdag enige verkoeling. Foto's staan op de site. Uw scribent was na afloop nog wel enige tijd in het clubhuis aanwe zig maar toog via snackbar 'Tip Top' af naar huis. Heel veel specifica ties van de maaltijd zijn derhalve overbodig. Het ontbijt was een prettige bijkomstigheid. De hoop voor komende zondag is dus niet geheel onbegrijpelijk, al was het maar voor het diner. De nieuwe Zilveren Ploegers v.l.n.r.: Rob Overweg, Machiel van der Woude, Ad Westerhof, Henk Foppen, Marcel Foreman, Edwin Ludwig en Cor Wijdoogen geroutineerde bestuursleden van ons AFC zijn. Elk van hen hield een boeiend speechje. Gevolgd door enkele humorvolle moppen door Hans Geusebroek. Rik de Boer vroeg aandacht voor het te verschijnen AFC-dossier in gedrukte vorm "115 Jaar Competitie Voetbal". Waarin de resultaten van AFC 1 van 1895 tot en met 2010. Voor de geringe prijs van n 35,- kan dit boek uw bezit worden. Via rekeningnummer: 61.23.05.015 t.n.v. Hans Honsdrecht Amster dam, onder vermelding van: AFC-115". Voor nadere infomatie: Rik de Boer: tel. 023-5281970. Hans de Bie Na rust maakte Hollandia ook nog op 0-3 via Kalvin Robert (afkom stig uit Den Helder) die zijn 2e van de dag liet aantekenen. Er werd nog gewisseld: Daryl van Mieghem werd ingebracht na wekenlang te zijn getroffen door blessureleed. Ondanks zijn gevaar lijke acties langs de lijn mocht ook dit niet baten. Opstelling: Raymon van Emmerik, Shane Arana Barrantes (Steve Kenepa), Mike Ruijter, Bertjan Weijers, Dwight Gefferie, Willem Scheerens (Tatchaiy Langguth) Gideon de Graaf Lutzen Brink, Chelton Linger (Daryl van MieghemSjoerd Jens en Ron van Es. Maurice Loonstijn Foto's (Ton Post) staan op onze website bij 'AFC Fotoalbum' 5

Schakels (clubbladen) | 2010 | | pagina 7