Bestuursmededelingen Contributie seizoen 2010-2011 en automatische incasso. Notulen Algemene Vergadering 18 augustus 2010 89e jaargang nr. 1 De vakantieperiode is bijna voorbij en dat is inmiddels ook weer goed te merken op ons sportpark Goed Genoeg. De meeste selectieteams zijn weer volop in training en de beker en competitiewedstrijden staan voor bijna alle teams al weer op het programma. Alle bestaande leden en donateurs hebben halverwege de maand juli de bekende acceptgiro ontvangen, dit keer vergezeld van een formu lier voor automatische incasso. In dat formulier staat aangegeven dat bij invulling en inlevering uw contributie dit seizoen in 2 termij nen, te weten per 1 september en per 1 oktober automatisch zal wor den geïncasseerd. Diegenen die daar gebruik van willen maken verzoeken wij om deze ingevuld UITERLIJK voor 25 augustus in te sturen naar de AFC-administratie, postbus 71793,1008 DG Amsterdam. Na deze datum zullen uw gegevens niet meer verwerkt worden in de automatische incasso voor dit seizoen, maar gebruikt worden bij automatische incasso volgend seizoen 2011-2012. In dat geval verzoeken wij de leden en donateurs bij betaling gebruik te maken van de acceptgiro onder vermelding van uw lidmaat schapsnummer en zien gaarne uw betaling tegemoet. Namens het bestuur, Henny Kottmann, verenigingsmanager. Notulen van de Algemene Vergadering van de Amsterdamsche Foot ball Club, gehouden op 1 juli 2010 in het clubhuis, gelegen aan de De Boelelaan te Amsterdam. Aanwezig: 60 werkende leden hebben de presentielijst ondertekend. I. Opening door de voorzitter Om 20.00 uur opent voorzitter Machiel van der Woude de Algemene Vergadering. Nadat hij geconstateerd heeft dat er niet voldoende stemgerechtigden aanwezig zijn, sluit hij de vergadering met een verwijzing naar een volgende Algemene Vergadering op dezelfde datum om 20.30 uur. Om 20.30 uur opent de voorzitter de vergadering met een hartelijk woord van welkom aan de aanwezigen, in het bijzonder de ereleden Jan van Dijk, Johan de Bie, Dick van der Klaauw, Rein Akkerman, Ger van Caspel, Chris Schroder, Bob Neseker, Kees Gehring en Edwin Geluk, de Leden van Verdienste, de winnaars van de Mr. Henne Boskamp Nobelprijs, AFC-ridders en commissieleden. Hij spreekt de wens uit dat deze vergadering op een vruchtbare en plezie rige wijze zal verlopen. Voor dat laatste is volgens het bestuur alle aanleiding: AFC is anno 2010 nog steeds de club die jong en oud veel plezier brengt. Een club waar we allen trots op kunnen zijn. In de Agenda, die in de Schakel van 21 juni 2010 (Jaargang 88, nummer 11) is opgenomen, zijn 3 veranderingen aangebracht: punt IIElftalcommissie A TOPamateurs: Klaas Molenaar is niet herkies baar. Punt 12. Elftalcommissie B: Rogier de Boer is niet herkiesbaar. Punt 23. Veteranencommissie: in de plaats van Rob Ruis stelt het bestuur kandidaat Nicolaas van Ommeren. De voorzitter blikt kort terug op het afgelopen seizoen. Het was, kort samengevat, een fantastisch voetbaljaar, met veel mooie momenten. Al die gebeurtenissen zijn beschreven in het uitvoerige en zorgvuldig door tweede secretaris Ruud Mantel opgestelde jaarverslag, dat is afgedrukt in de Schakel van 21 juni 2010. Gezien de stortvloed aan activiteiten beperkt de voorzitter zich tot enkele saillante gebeurtenissen in het afgelopen verenigingsjaar. Te beginnen met hetgeen waar AFC 115 en een halfjaar geleden voor is opgericht: voetbal! In het afgelopen seizoen waren maar liefst 10 teams actief: 26 seniorenteams, 19 juniorenteams, 37 pupillentean en 24 Champions League en World Cup teams. Van die 106 tean werden er 22 kampioen, te weten zondag 1 en 2, Zaterdag 1,8 10 e 11, junioren B 3 (2x), Pupillen D 5, 8, 9 en 10, D8 zelfs 2 x, E 3, E E 7, F 1, F 5, F 7 en F 10 (F 5 en F 10 zelfs 2x). De finale van q KNVB-beker werd bereikt door de C 1 en D 3. Over het geheel prachtige resultaten. AFC heeft veel talent in hui: dat is duidelijk. Dat moeten we koesteren. Hulde, felicitaties en ajj plaus voor alle kampioenen. Uiteraard nog even de volle aandacht voor de prestaties van Zaterd^ 1Zondag 2 en 1 Alle drie kampioen en zondag 2 in de finale van het Nederlands kan pioenschap. Nog nooit in geschiedenis van AFC hebben onze toj teams zo fantastisch gepresteerd. Zaterdag 1 toonde zich een zei hechte groep, die hard trainde en op overtuigende wijze promoveerc naar de tweede klasse. Trainer Jeroen Brussee en leider Paul van Wout tekenden met Nils Adriaans voor de bezielende leiding. Ajj plaus! Zondag 2 speelde onder leiding van Wessel Colijn, Joey van Leyei horst en Ernst Pieter Knüpfer een indrukwekkend seizoen. Niet allee de resultaten waren goed, maar er werd ook bijzonder aantrekkeli gevoetbald. Jammer dat de NK-finale in Rijnsburg tegen Rijnsburg: Boys verloren ging, maar de trots op zo'n seizoen blijft. Ja en dan hj: eerste, voor het laatst in de hoofdklasse oude stijl, waar nog nooit ee1 kampioenschap werd behaald. Op het ultieme moment, waar de bolj1 ken van de geiten gescheiden werden, lukte het wel. En hoe. Wl hebben er allemaal zo van genoten. Een absoluut hoogtepunt in d: sporthistorie van onze vereniging. Cor ten Bosch was weer de wit nende coach, en nu op het hoogste amateurniveau. Henk Bijlsma slot zijn imposante carrière als teamleider op wel heel bijzondere wijze a Murat Böke, Edwin van Holten en Frank Tilmans leverden ook eq belangrijke bijdrage. Uiteraard hadden wij graag ook nog het kampJ, oenschap van Nederland binnengehaald, maar dat mocht aan hi, einde van een lang en zwaar seizoen helaas niet zo zijn. Ook hit blijft de trots hangen, uitgedrukt in een fantastische Gouden Ballej avond, 17 juni jl. Waar ook de commissie Topamateurs, bestaande tl Bob Duis, Jack van Gelder en Klaas Molenaar zeer terecht in h. gouden zonnetje werd gezet. Volgend seizoen wacht ons dus de Topklasse, de Hoofdklasse a| hoogste afdeling bestaat niet meer. De eeuwige ranglijst, al die jarsj bijgehouden door onze statisticus Chris Schroder, is nu ter ziel Relevant is wel dat we uiteindelijk van al deze clubs op de tweec plaats zijn geëindigd, ook iets om heel trots op te zijn. Een helebo clubs, ooit kampioen van de Hoofdklasse, zoals TONEGIDO, besta: niet meer. Continuïteit, kwaliteit en de bekende polsstok zullen ook de Topklasse onze kompas bepalen. Ad hoe beleid voor gewin c korte termijn is uit den boze. Neemt niet weg dat al op korte termij getraind gaat worden en dat op 22 augustus de competitie in Rijswij start tegen Haaglandia. Op 14 augustus presenteert onze selectie zicj] thuis tegen Jong Ajax. Komt dat zien! Ook dit seizoen heeft het bestuur aandacht besteed aan het Zuidqj dossier, met steun van Quintus Abeln, Nicolas van Ommeren Arnold Diemer. Hoewel de kranten thans vol staan over dit dossier verband met de kwalijke praktijken van een deel van onze bouweli(| is er voor wat betreft het AFC-complex weinig concreet nieuws melden. Er zijn plannen om tot een eenvoudiger doksituatie te komelj maar het is in deze tijd lang niet zeker dat dit snel gerealiseerd ga:j worden. Wanneer gaat er nu echt wat gebeuren? Duidelijk is dat oj clubhuis niet meer ten volle voorziet in de behoeften van deze tij! Dat geldt voor het gebrek aan kleedkamers, vergader- en opslagruir; tes, de ontvangst van onze gasten, etc. Een drastische verbouwing uitbreiding van ons clubhuis is noodzakelijk. Een andere optie nieuwbouw als onder deel van een nieuw of vernieuwd sportpark. F); bestuur wil snel duidelijkheid. Uitgangspunt voor het bestuur blij dat AFC nu en in de toekomst in volle omvang uit de voeten kan het hoogste amateurniveau, in een milieuvriendelijke omgeving, gotj bereikbaar voor onze leden en gasten. Slechts op die manier kan Alj een belangrijke functie blijven vervullen in de Amsterdamse spo|| wereld.

Schakels (clubbladen) | 2010 | | pagina 7