Van de nieuwe redacteur In memoriam AFC Nieuwsbrief A 18 augustus 2010 89e jaargang nr. 1 27. Rondvraag - Max Flam vraagt wat de consequenties van het spelen in de Top klasse zijn voor het gebruik van het sportpark. Machiel van der Woude antwoordt dat dit van de KNVB afhangt maar dat ons tot dusver geen verschillen bekend zijn ten opzichte van de huidige situatie. - Max Flam merkt op dat er signalen komen vanuit de B-commissie dat men zich zorgen maakt over de geringe doorstroming van de jeugd naar de senioren. Dit seizoen zijn er maar 2 spelers door gestroomd. Brian Speelman merkt geeft aan dat dit veroorzaakt is doordat vorig seizoen een Juniorenteam in zijn geheel een jaar eerder naar de senioren is over gegaan. - Nico Cohen merkt op dat er in het clubhuis weinig faciliteiten zijn voor de jeugd. Brian Speelman zegt toe dat de jeugdcommissie hier in overleg met de pachter naar zal kijken. Chris Schroder zegt verbaasd te zijn over wie er allemaal op zondag aan de bestuurstafel zit. Machiel van der Woude zegt dat het bestuur dit ook heeft gecon stateerd en maatregelen zal nemen. Jan van Dijk neemt het woord en bedankt alle commissies, scheidsrechters en het bestuur voor hun bijdrage aan dit gewel dige seizoen. Tevens complimenteert hij de penningmeesters met de cijfers. Over de vertrekkende secretaris Kees Gehring zegt Jan dat hij, naast grote voetbal- en bestuurskwaliteiten, ook bijzonder sociaal is. Over de vertrekkende 2r penningmeester Edwin Geluk zegt Jan dat hij in het verleden ook een begenadigd honkballer is geweest en dat hij de man is geweest die verantwoordelijk was voor een geweldige contributieopbrengst. Ten slotte citeert Jan van Dijk uit het interview met Ruud Mantel gepubliceerd in de laatste AFCoryfee: "AFC is een prestatieclub en dat is goed, maar wij moeten wel de balans zien te bewaken tussen prestatie en identiteit. Waar AFC nu staat is gedurende 115 jaar ge groeid". 28. Sluiting door de voorzitter De voorzitter merkt op dat het een plezierige vergadering is geweest en dat veel is besproken. Het was een zeer bijzonder seizoen, met prachtige resultaten. Veel is bereikt door een goede samenwerking tussen bestuur, commissies, betaalde krachten en vrijwilligers. Wij gaan ongetwijfeld een zwaar seizoen tegemoet met de Topklasse, de zuidas etc. Maar wij hebben het volste vertrouwen in de toekomst. Tot slot wenst de voorzitter allen een hele mooie vakantie toe en sluit de vergadering om 22.15 uur. Amsterdam 15-7-2010 Ruud Mantel, 2e secretaris Naast de Schakel (eenmaal per 4 weken) verschijnt in de tussenlig gende periode een digitale AFC Nieuwsbrief.. In de Nieuwsbrief wordt actuele informatie opgenomen. Wat betreft het wedstrijdprogramma is in de Schakel o.a. een over zicht te vinden van de eerstkomende 2 weken en in de Nieuwsbrief het daarop volgende programma van 2 weken. Maar het gemakkelijkste ist om het wedstrijdprogramma te be kijken via onze website en aan te klikken op 'senioren' of 'jeugd' en vervolgens op 'wedstrijdprogramma'. In de regel staat hier het programma voor de komende 4 weken vermeld. Hoe kan men zich aanmelden? Op de homepagina van onze website staat linksboven een banner 'AFC Nieuwsbrief. Klik hierop en en vul in je e-mailadres en klik op het rondje 'Aanmelden' en klik vervolgens op verzenden. Volg daar na de instructie. Op dezelfde manier kan men zich ook afmelden voor de Nieuwsbrief. Wijziging of opheffing van e-mailadres Is of gaat je e-mailadres vervallen of wijzigen meld je dan af met dat e-mailadres en meld je opnieuw aan met het nieuwe adres. (De webmaster zal alle terugkomende en niet geaccepteerde e-mails uit zijn AFC Nieuwsbrief bestand verwijderen). Een nieuwe redacteur een nieuw geluid? Nee, de Schakel blijft ieder geval komend seizoen nog zoals we de Schakel kennen. Met bekende bijdragen en de vaste rubrieken. Vraag is natuurlijk of Schakel op deze wijze nog bestaansrecht heeft. Ik meen van wel, o al is de Schakel eerder op de website te lezen dan dat het op de dei mat ligt. Alleen in de toekomst zou de huidige Schakel misschi omgezet kunnen worden naar een magazine, waarin dan niet mi mededelingen, programma's en uitslagen voorkomen. Maar zover het nog niet. Verandert er dan helemaal niets? Ja, een nieuwe rubriek: 'Een AFCj vertelt'genaamd. Waarin iedere AFC'er vrij is om een bijdrage t leveren waarin hij over een belevenis, maar waar wel AFC in voi komt, schrijft. Ik zal hiervoor diverse AFC'ers benaderen, maar mi oproep hierbij is ook: laat het me weten of je jouw verhaal in Schakel wilt hebben. Jack van Gelder is de eerste, zijn verhaal is lezen op pagina Wie volgt? Met betrekking tot de wedstrijdverslagen van het eerste ben ik zoek naar een min of meer vaste verslaggever. De vaste verslaggevi van het afgelopen seizoen Bob Duis en Ronald Koster hebben gezil hun drukke bezigheden voor de club geen tijd meer. Dus hierbij m oproep: wie is bereid de wedstrijden van het eerste te verslaan? E wil niet zeggen dat je dan verplicht bent om alle wedstrijden te vi gen. Mocht je verhinderd zijn dan zal een vervanger gezocht worde: Rest mij u, mede namens producent Hans Elias en commissielid P<1 Jan van Galen een mooi en sportief seizoen toe te wensen met vi leesplezier in de Schakel. André Wijnand awijnand@kpnplanet.nl Het Bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 30 juni 2010 op de leeftijdvan 79 jaar van de heer Bert van Essen vader van ons lid Peter van Essen en grootvader van onze jeugd leden Dino en Roy Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naaste familie. Machiel van der Woude - voorzitter Ronald Koster - secretaris Het Bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 1 juli 2010 op de leeftijd van 84 jaar van mevrouw Greet Bijlsma - van Buuren moeder van ons Lid van Verdienste Henk Bijlsma, grootmoeder van onze leden Dennis en David en overgrootmoeder van onze jeugdleden Dillon, Dani en Guy. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naaste familie. Machiel van der Woude - voorzitter Ronald Koster - secretaris Het Bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 3 juli 2010 op de leeftijd van 85 jaar van de heer Jacques Mellegers Lid van onze vereniging, AFC-Ridder en lid van de Zilveren Ploe Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naaste familie. Machiel van der Woude - voorzitter Ronald Koster - secretaris 7

Schakels (clubbladen) | 2010 | | pagina 15