v 18 augustus 2010 89e jaargang nr. 1 Toeslag voor betalen na 1 oktober 50,= euro. Entreegeld nieuwe leden 50,= euro. Nieuwe leden zijn eerst speelgerechtigd na betaling voor 1 september 2010 van verschuldigde contributie en entreegeld. Benno Honsdrecht deelt mee dat bij nieuwe leden de contributie voor het eerst via automatische incasso zal worden geïncasseerd. Het is de bedoeling om automatische incasso later ook bij de overige leden te introduceren. Benno Honsdrecht geeft een korte toelichting op enkele in het oog springende begrotingsposten. Max Flam vraagt of het bij uitzondering nog steeds mogelijk is om de contributie in termijnen te betalen. Benno Honsdrecht geeft aan dat dit slechts bij hoge uitzonde ring mogelijk is. Johan Dol vraagt wat de reden is van de contributieverhoging bij de jeugd, Benno Honsdrecht geeft aan dat dit wordt veroorzaakt door de hogere kosten bij de jeugd. De begroting wordt met inbegrip van de contributies aangenomen. 11. Verkiezing Elftal commissie A TOPamateurs De voorzitter licht toe dat Klaas Molenaar kort voor de vergadering besloten heeft zich niet herkiesbaar te stellen. In het komend seizoen richt hij zijn activiteiten op andere zaken binnen onze club. De voor zitter dankt Klaas voor zijn grote inbreng in de commissie, in het bijzonder richting het zo succesvolle tweede team. Hij spreekt de hoop uit dat Klaas in een andere functie binnen AFC actief zal blij ven. De voorzitter richt vervolgens het woord tot Henk Bijlsma. Namens de vergadering condoleert hij Henk met het overlijden van zijn moe der, die zo vaak aanwezig was op AFC. Hierna gaat hij in op het vertrek van Henk als teamleider van AFC 1 en zijn terugtreden uit de Elftalcommissie A TOPamateurs. 'Henk, vorig jaar maakte je na vier jaar lang bestuurslid te zijn ge weest een come back als teamleider van AFC 1Het bloed kroop waar het gaan niet gaan kon. 12 jaar elftalleiderschap in het verleden waren daar natuurlijk niet vreemd aan en natuurlijk ook niet de acht jaren als doelpuntenmachi- ne van het eerste. AFC 1 ligt je heel nauw aan het hart en je aanwe zigheid als teamleider en lid van de elftalcommissie heeft AFC heel veel goeds opgeleverd. Je gaat nu op je hoogtepunt stoppen met een gouden bal met diamant als bewijs. Het kampioenschap van de Hoofdklasse en plaatsing voor de Topklasse werd met jou als team leider behaald. Beter kan natuurlijk niet. Je gaat met deze functie stoppen, maar blijft o.a. via Keep Smiling toch nauw betrokken. Maar ook de commissie TOPamateurs, waarvan je verschillende jaren deel van uitmaakte, kan je echt niet missen. Daarom Henk Bijlsma, heeft het bestuur besloten je te benoemen tot Adviseur voor het Leven van ■deze commissie. Een betere adviseur kunnen de TOPamateurs zich niet denken. Henk gefeliciteerd'. Onder applaus overhandigt de voor- J zitter vervolgens de bijbehorende oorkonde. De zitting hebbende leden Bob Duis (voorzitter) en Jack van Gelder worden herkozen. Milko Vinke wordt aan de commissie toegevoegd. 12. Verkiezing Elftalcommissie B (Zitting hebben Patrick Reddering (voorzitter), Max Flam, Rogier de iBoer en Seth van Straten. Rogier de Boer is niet verkiesbaar. Patrick, Max en Seth worden herkozen. De voorzitter bedankt hen voor hun ]inzet. 13. Verkiezing Elftalcomissie C (De zitting hebbende leden Roy van Dijk (voorzitter), Sebo Woldringh l(secretaris) en Jack Huiman worden onder dankzegging herkozen. 14. Verkiezing Jeugdcommissie De voorzitter merkt op dat de jeugdcommissie wederom een enorme pluim verdient voor wat zij onder voorzitterschap van Brian Speel man allemaal verricht heeft. Zitting hebben Brian Speelman (voorzit ter), René Toonen (penningmeester), Wiebe Westerhof, Peggy de Hond, Floor Wellens en Dennis Bijlsma. Zij allen worden herkozen. Anjo Vorstenbosch ondersteunt de commissie. De commissie wordt uitgebreid met Jos van Moerkerk en Michiel Middendorf. 15. Verkiezing Commissie Commerciële Zaken Zitting hebben Ad Westerhof (voorzitter), Tim Timmerman, Mein- dert Huisman, Dennis de Wit en Alderd van der Zwaard. Hans Brou wer ondersteunt de commissie. Zij worden allen onder dankzegging herkozen. De commissie krijgt een groot applaus voor de uitstekende resultaten, die werden behaald in moeilijke economische tijden. 16. Verkiezing Commissie Medische Zaken Zitting hebben Wim Crouwel (voorzitter), Frank Tilmans en Lex Swaan. Frank Tilmans is niet verkiesbaar. Wim en Lex worden her kozen. Michael Oliveira wordt aan de commissie toegevoegd. 17. Verkiezing Strafcommissie Zitting hebben Mr. Ernst Seunke (voorzitter), Mr. Ron Limburg en Bas Rachman. Plaatsvervangend lid is Mr. Quintus Abeln. Allen worden onder dankzegging herkozen. 18. Verkiezing Commissie van Beroep Zitting hebben Roy van Dijk (voorzitter), Wiebe Westerhof en Patrick Reddering. Allen worden onder dankzegging herkozen. 19. Verkiezing Kascommissie Zitting hebben Jos Lonnee, Frank Keijzer en Maarten Blokland. Plaatsvervangende leden zijn Wim Ringe en Nicolaas van Ommeren. Jos Lonnee is niet terstond herkiesbaar, zijn plaats wordt ingenomen door Wim Ringe. Jos Lonnee wordt plaatsvervangend lid. 20. Verkiezing Kennismakingscommissie Zitting hebben Ger van Caspel (voorzitter), Steve Bierman, Sebo Woldringh, Johan de Bie, Dennis Bijlsma, Brian Speelman, Peggy de Hond, Wiebe Westerhof, René Toonen, Floor Wellens en Patrick Reddering. Ger van Caspel is niet herkiesbaar. De voorzitter spreekt zijn grote waardering uit voor zijn werkzaamheden. De anderen wor den onder dankzegging herkozen. 21. Verkiezing Commissie Pers en Publiciteit Zitting hebben Kees Gehring, Hans Elias en André Wijnand. Kees Gehring stelt zich niet beschikbaar. Hans Elias en André Wijnand worden herkozen. Jan van Galen wordt aan de commissie toegevoegd. 22. Verkiezing archiefcommissie Zitting hebben Rik de Boer (voorzitter), Hans de Wijs en Wim Ringe. Allen worden onder dankzegging herkozen. 23. Verkiezing Klassieke Veteranencommissie Zitting in de commissie hebben André Wijnand (voorzitter), Frank Keijzer en Rob Ruis. Rob Ruis is niet herkiesbaar. André Wijnand en Frank Keijzer worden herkozen. Nicolaas van Ommeren wordt aan de commissie toegevoegd. 24. Verkiezing Commissie Sociale Zaken Zitting hebben onze Ere-leden Johan de Bie, Jan van Dijk, Ger van Caspel en Edwin Geluk. Zij worden allen herkozen. De voorzitter spreekt zijn grote waardering uit voor het geweldige werk dat Johan de Bie sinds vele jaren voor AFC verricht. 25. Verkiezing Scheidsrechterscommissie Zitting in deze commissie hebben Frans Jüch, Eric Bos, Peter Brans, en Leo de Nobel. Zij worden allen onder dankzegging herkozen. 26. Verkiezing Commissie Materiaal Zitting hebben Fred ten Nijenhuis en Wiebe Westerhof. Beiden wor den onder dankzegging herkozen. 6

Schakels (clubbladen) | 2010 | | pagina 12