Agenda voor de Algemene Vergadering 21 juni 2010 88e jaargang nr. 11 --'vm AGENDA voor de Algemene Vergadering van de Amsterdamsche Football Club, te houden op donderdag 1 juli 2010 in het clubhuis op sport park Goed Genoeg aan de De Boelelaan te Amsterdam. Aanvang: 20.00 uur. Indien op genoemd tijdstip niet voldoende stemgerechtigde leden aanwezig zijn, wordt reeds nu een tweede Algemene Vergadering bijeen geroepen, eveneens op 1 juli 2009, aanvang 20.30 uur. 1. Opening door de voorzitter. 2. Ingekomen stukken. 3. Notulen van de Algemene Vergadering van 2 juli 2009. Deze notulen zijn gepubliceerd in de Schakel nummer 1 seizoen 2009-2010 88e jaargang, van 19 augustus 2009. 4. Bestuursmededelingen. 5. Jaarverslag secretaris seizoen 200-2010. Dit verslag is vanaf pagina 4 in deze Schakel opgenomen. 6. Jaarverslag penningmeester boekjaar 2009-2010. Dit jaarverslag ligt vanaf 24 juni 2010 voor belangstellende clubgeno ten ter inzage bij de administratie op sportpark Goed Genoeg. Tevens kan vanaf die datum het verslag middels een e-mail bij de le pen ningmeester Benno Honsdrecht bennohonsdrechtsnsams.nil door leden van AFC opgevraagd worden. 7. Verslag kascommissie, décharge bestuur. 8. Verkiezing van het bestuur. Het bestuur bestond uit de volgende leden: Machiel van der Woude (voorzitter), Kees Gehring (secretaris), Benno Honsdrecht (penningmeester), Ad Westerhof (vice-voorzitter), Ruud Mantel (2e secretaris), Edwin Geluk (2e penningmeester), Ronald Koster (commissaris seniorenvoetbal), Bob Duis (voorzitter TOPamateurs) en Brian Speelman (voorzitter jeugdcommissie). Kees Gehring en Edwin Geluk zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat voor de functie van secretaris Ronald Koster en voor de functie van commissaris seniorenvoetbal Lou Hekster. 9. Contributies seizoen 2010-2011 Het bestuur stelt voor de contributies voor het seizoen 2010-2011 als volgt vast te stellen: seizoen 2009-2010 2010-2011 Senioren 330,= 340,= Senioren 18-23 jaar 285,= 295,= Senioren boven 60 jaar 195,= 200,= Jeugdleden 260,= 280,= Donateurs wordt verzocht minimaal 100,= te betalen. Toeslag voor betalen na 1 oktober 50,= Entreegeld nieuwe leden 50,=. Nieuwe leden zijn eerst speelgerechtigd na betaling voor 1 september 2010 van de verschuldigde contributie en het entreegeld. 10. Vaststelling begroting seizoen 2010-2011. 11. Verkiezing Elftalcommissie A TOPamateurs. Zitting hebben Bob Duis (voorzitter), Henk Bijlsma, Klaas Molenaar en Jack van Gelder. Henk Bijlsma is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Milko Vinke. 12. Verkiezing Elftalcommissie B. Zitting hebben Patrick Reddering (voorzitter), Max Flam, Rogier de Boer en Seth van Straten. Allen zijn herkiesbaar. 13. Verkiezing Elftalcommissie C. Zitting hebben Roy van Dijk (voorzitter), Sebo Woldringh (secretaris) en Jack Huiman. Allen zijn herkiesbaar. 14. Verkiezing Jeugdcommissie. Zitting hebben Brian Speelman (voorzitter), Rene Toonen (penning meester), Wiebe Westerhof, Peggy de Hond, Floor Wellens en Dennis Bijlsma. Anjo Vorstenbosch ondersteunt de commissie. Het bestuur stelt voor deze commissie uit te breiden met Jos van Moerkerk en Michiel Middendorf. 15. Verkiezing Commissie Commerciële zaken. Zitting hebben Ad Westerhof (voorzitter), Tim Timmerman, Meindert Huisman, Dennis de Wit en Alderd van der Zwaard. Allen zijn herkiesbaar. 16. Verkiezing Commissie Medische Zaken. Zitting hebben Wim Crouwel, Frank Tilmans en Lex Swaan. Frank Tilmans is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Michael Oliveira. 17. Verkiezing Strafcommissie. Zitting hebben Mr Ernst Seunke Jr. (voorzitter), Mr Ron Limburg, Bas Rachman en plaatsvervangend lid Mr Quintus Abeln. Allen zijn herkiesbaar. 18. Verkiezing Commissie van Beroep. Zitting hebben Roy van Dijk, Wiebe Westerhof en Patrick Reddering. Allen zijn herkiesbaar. 19. Verkiezing Kascommissie. Zitting hebben Jos Lonnee, Frank Keijzer en Maarten Blokland Plaatsvervangende leden zijn Wim Ringe en Nicolaas van Ommeren. Jos Lonnee is niet terstond herkiesbaar, zijn plaats wordt ingenomen door Wim Ringe. Ter vergadering zal een nieuw plaatsvervangend lid benoemd worden. 20. Verkiezing Kennismakingscommissie. Zitting hebben Ger van Caspel, Steve Bierman, Sebo Woldringh, Dennis Bijlsma, Brian Speelman, Peggy de Hond, Wiebe Westerhof, Rene Toonen, Floor Wellens en Patrick Reddering. Ger van Caspel is niet herkiesbaar. 21. Verkiezing Commissie Pers en Publiciteit. Zitting hebben Kees Gehring, Hans Elias en André Wijnand. Kees Gehring is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Jan van Galen. 22. Verkiezing Archiefcommissie. Zitting hebben Rik de Boer (voorzitter), Hans de Wijs en Wim Ringe. Allen zijn herkiesbaar. 23. Verkiezing Veteranencommissie. Zitting hebben André Wijnand (voorzitter), Frank Keijzer en Rob Ruis. Rob Ruis is niet herkiesbaar. 24. Verkiezing Commissie Sociale Zaken. Zitting hebben Johan de Bie, Jan van Dijk, Ger van Caspel en Edwin Geluk. Allen zijn herkiesbaar. 25. Verkiezing Scheidsrechterscommissie. Zitting hebben Frans Jüch, Eric Bos, Peter Brans en Leo de Nobel. Allen zijn herkiesbaar. 26. Verkiezing Commissie van Materiaal Zitting hebben Fred ten Nijenhuis en Wiebe Westerhof. Beiden zijn herkiesbaar. 27. Rondvraag. 28. Sluiting door de voorzitter. Tegenkandidaten. Volgens artikel 11 par. 3b van het Huishoudelijk Reglement moeten kandidaten worden gesteld voor uiterlijk 28 juni 2010 door een door tenminste 15 seniorleden getekende voordracht. Machiel van der Woude, voorzitter, Kees Gehring, secretaris. O

Schakels (clubbladen) | 2010 | | pagina 3