Programma
Zondag A
Zaterdag C
Zondag B
Bezoekersrecord
finale KNVB beker jeugd
12 mei 2010 88e jaargang nr. 10
woensdag 12 mei
73336 19.00 Hoofddorp 2 - AFC zat 9
donderdag 13 mei
14:30 De Treffers - AFC
zaterdag 15 mei
228584 15.00 FC Volendam Cl - AFC zat Cl finale beker
228676 11.30 AFC. D3 - PVC D3 (Utrecht) finale beker
beide wedstrijden bij Legmeervogels
228852 12.00 uur Woudenberg 2 - AFC 2 G.J.F.Mol
zondag 16 mei
14:30 AFC 1 - Gemert 1
228725 12.00 AFC 3 - Vrone 2 E.de Jong
228925 12.00 B3 - WA/Spartaan B1 C.R.M.Koopman
Uit programma zondag 16 mei.
12.00 Be Quick 1887 2 - AFC 2
179367 09.45 AS 80 B6 AFC B5
woensdag 19 mei
77420 19.00 AFC 9 (zat) - RKAVIC 3
woensdag 19 mei
203956 16.30 RAP F1 - AFC F1
203970 RAP F2 - AFC F2
199109 Jos/W'graafsmeer Dl - AFC D3
203963 18.30 Nieuw Sloten F2 - AFC F4
zaterdag 22 mei
Giram tournooi v.a 10.30 - 16.00 AFC Vet 3
zondag 23 mei
228938 12.00 WA/Spartaan B1 - AFC B3 A.Sari
donderdag 27 mei
19.30 AFC 1 - De Treffers 1
zondag 30 mei
14.30 Gemert 1 - AFC 1
13 mei 2010: 14.30 uur. De Treffers 1 - AFC zon 1
scheidsrechter: R. Theeuwen
Ass. scheidsrechters: H.Jaspers - J.Geurts - 4e man R.Meijers
16 mei 2010: 14.30 uur. AFC zon 1 - Gemert 1
scheidsrechter: E. ten Horn
Ass. scheidsrechters: E.Matthijsen-A.van Dooren- 4e man H.Holties
27 mei 2010: 19:30 uur, AFC 1 zon - De Treffers 1
scheidsrechter: J.H.Tempelaar
Ass. scheidsrechters: J.M.Stolker- J.M.M.Hageman- 4e man R.A.
Souwen
30 mei 2010: 14.30 uur, Gemert 1 - AFC 1 zon;
scheidsrechter: J.Abbink
Ass.scheidsrechters: G.van Ginkel - J.Termeulen- 4e man A.Laarhuis
16 mei 2010: 12.00 uur, Be Quick 1887 2 - AFC 2 zon.
Contactpersonen
Zat 1, Paul van 't Wout (06-53395840)
Zat 2, Fred ten Nijenhuis (06-53487485)
Zat 3, Eran Hausel (06-46119428)
Zat 4, Joost Harmsen (06-15074259)
Zat 5, Maarten Blokland (06-18887550) 1
Zat 6, Iain Thompson (06-55326583)
Zat 7. Victor de Vries (06-13390145)
Zat 8, Sebastian Brokmann (06-44157465)
Zat 9, Jean-Paul Lo-ten-Foe (06-53892410)
Zat 10, Jack Huiman (06-38541459)
Zat 11, Alain Leons (06-20587800)
Vet 1, Lou Hekster (06-53304374)
Vet 2, Robby Lobatto (06-51987726)
Vet 3. Marcel Koster (06-53134078)
Zaterdagcommissie
De zaterdagcommissie bestaat uit:
Roy van Dijk - voorzitter (06-53288696)
Sebo Woldringh - secretaris (06-14672961)
Jack Huiman - commissaris (06-38541459)
Sebo Woldringh
Secretaris zat-cie
Contactpersonen zondag seniorenteams
AFC 3: trainer Martin Verburg tel. 06-52017206
AFC 4: Raymond Pekel tel. 06-28532522 en Gianni Termaaten tel.
06-52017570
AFC 5: Patrick Reddering tel. 06-47806481
AFC 6: Teun Linthorst tel. 06-29248487
AFC 7: Seth van Straten tel. 06-30888444
AFC 8: Wytze van der Gaast tel. 06-51519476 en Reinder Postma
tel.06-44537909
AFC 9: Jack Duis tel. 06-53662520
AFC 10: Ruben Salomon tel. 06-24557248
AFC 11: Leen Meijaard tel. 06-55753030
Samenstelling B-commissie
Patrick Reddering (06-47806481) Rogier de Boer (06-10897702):
coördinatie AFC 3 t/m AFC 5
Seth van Straten (06-30888444): coördinatie AFC 6 t/m AFC 9
Max Flam (06-25425231): coördinatie AFC 10 AFC 11
Historisch kampioenschap zorgt voor "uniek" record aantal be
zoekers op de website
Maar liefst 5.878 mensen waren maandag 2 mei op zoek naar de
laatste ontwikkelingen en nieuwtjes.
Zij waren goed voor 29.807 paginaweergaves.
Meest bezocht: homepagina (6836), kranten en websites (2936), j
Spelers (1659), AFC zondag 1 verslagen (1352), Verslag/foto's
(1237), AFC Jeugd (973)
Zondag 1 mei was de belangstelling ook al groot met 4.773 bezoe
kers.
Het oude record dateert van maandag 26 april 2010, toen 4.563 men
sen de site bezochten.
Het historische kampioenschap van AFC 1, in het jaar, dat de vereni
ging 115 jaar bestaat is natuurlijk de basis voor dit record.
Zaterdag 15 mei spelen onze zaterdag Cl en D3 de finale wed
strijd voor de KNVB beker. c
Tegenstanders zijn resp. FC Volendam Cl en PVC D3 uit Utrecht, i
De finales worden gespeeld op de terreinen van de Legmeervogels
in Uithoorn.
Aanvang van D3 om 11.30 uur en AFC Cl om 15.00 uur.
15