bosman sorée de garderobe voor de stijlvolle man van nu. vakmanschapambacht, kwaliteit en exclusiviteit staan bij ons voorop, italiaanse pakken vanaf 598,- voor info: freek bronwasser afc 3 (zat.) beethovenstraat 94 1077 jn amsterdam t: +31(0)20-66296óó f: +31(0)20-6626688 info@bosmansoree.com www.bosmansoree.com 12 mei 2010 88e jaargang nr. 10 Na het laatste fluitsignaal was het tijd voor een koude douche voor trainer-coach Colijn. Het bestuur van AFC had gezorgd voor prachti ge bloemen, champagne, een leuk T shirt als aandenken en natuurlijk een warme speech van de voorzitter. Van der Woude complimenteerde Colijn, assistent Van Leijenhorst, verzorger Schroder, assistent scheidsrechter Kniipfer en leider Mole naar. Zij waren samen verantwoordelijk voor de geweldig begeleiding tijdens het hele seizoen. Uiteraard ook complimenten voor de he le spelersgroep. Maar het is nog niet klaar, nu op voor het kampioen schap van Nederland! Na al het feestgedruis trok men naar Goed Genoeg voor de wedstrijd AFC-Feyenoord. Vooraf de huldiging van het AFC 2 in de midden cirkel. We waren getuige van een heerlijke wedstrijd met een opvallende rol voor Enrico Patrick, speler van het tweede, die vandaag voor de tweede keer op rij startte in de basis van het eerste. Uw verslaggever zat op de tribune toevallig naast de coach die 22 jaar geleden 3 jaar achter elkaar met AFC 2 kampioen werd in de reserve hoofdklasse A en zelfs een keer kampioen van Nederland. Ik adviseer coach Colijn om nog eens even met deze man te gaan praten. (Van Laarhoven?). De vaste fanclub van AFC 2 wenst AFC 1 veel succes volgende week en adviseert Ten Bosch om droge kleren mee te nemen. Astrid Jacobs 12

Schakels (clubbladen) | 2010 | | pagina 12