v
I
Zaterdag C
Zondag B
c
I
17 maart 2010 88e jaargang nr. 8
10.30 192881 AFC E6 - Amstelveen E2
10.30 210099 AFC E7 - Nieuw Sloten E2
09.00 183332 AFC El 1 - Swift E8
10.30 202571 AFC E13 - SDW E2
09.00 186455 AFC E14 - NFC/Brommer E2
09.00 213322 AFC F4 - Roda'23 F3
09.00 211310 AFC F8 - Legmeervogels F8
09.00 212462 AFC F9 - CTO'70 F4
Jong J.H.de
F.H.Jonkhoff
P.Rizzuni
Uit programma zaterdag 10 april 2010.
14.30 67742 AMVJ 1 - AFC 1
12.00 70340 ZOB 2 - AFC 2
12.00 70066 AMVJ 2-AFC 3
14.30 70079 AMVJ 3-AFC 4
14.30 70088 AMVJ 4-AFC 5
14.30 73899 Aalsmeer 5 - AFC 9
14.30 73421 Sporting Martinus 2 - AFC 10
14.30 77817 RKAVIC 7 - AFC 11
14.30 126178 Catricum VEI - AFC VE3
12.00 2484 Fe Twente B2-AFC BI (zat) Broek J.M.ten
10.30 92079 Volendam Dl AFC D2
10.30 199114 AFC D5 - AFC D4
11.45 199477 Sporting Martinus D2 - AFC D7
11.30 199129 Pancratius D10 - AFC D8
13.00 199144 Pancratius D12 - AFC Dl 1
14.30 Omniworld E top - AFC E TOP
09.30 101249 Ajax El - AFC El
09.00 223600 AFC E4 - AFC E5
09.00 202534 Legmeervogels E7 - AFC E8
12.00 202536 ZSGO/WMS E2 - AFC E9
09.00 202541 Swift E4 - AFC E10
12.45 182877 Nw.SlotenE4-AFC E12
09.30 189029 de Dijk E9 - AFC El5
09.30 223578 Ajax E2 - AFC El6
11.15 203955 SwiftFl - AFC F2
10.00 203969 Arsenal F1 - AFC F5
11.00 203973 RKDES F2 - AFC F6
09.00 203977 RKAVIC F2 - AFC F7
09.00 214594 Roda'23 F9 AFC F9
Thuis programma zondag 11 april 2010.
14.45 40644 AFC 3 - Swift 2
11.45 40657 AFC 4 AS'80 2
11.45 164792 AFC 6 - Spaarnewoude 6
14.45 46056 AFC 7 - Pancratius 6
11.45 46071 AFC 8 Blauw Wit Asd 3
11.45 46073 AFC 9 - Buitenveldert 7
14.45 78622 AFC A2(zat) - Purmerend Al
14.45 138085 AFC BI -DCGB1
14.45 81743 AFC B2(zat) - Omniworld BI
09.00 179760 AFC B3 - Buitenboys B3
09.00 179785 AFC B5 - AS'80 B6
12.15 85925 AFC C2(zat) - Purmersteijn Cl
09.00 180620 AFC C6 - Omniworld C5
09.00 180550 AFC C7 - Abcoude C5
M.Adghir
B.Zouhir
Bougharda M.
A.Sari
Vries S.de
Verbrugge E.
Tempelaar J.H.
R.Uiterwijk
Uit programma zondag 11 april 2010.
14.30 1395 Chabab 1-AFC 1
11.00 40840 Omniworld 2 - AFC 2
14.30 47328 Arsenal 3 - AFC 5
12.00 153477 de Germaan 4 - AFC 10
14.00 54567 Geinburgia 4 - AFC 11
11.30 161503 Pancratius A3 - AFC Al
10.30 179159 Chabab BI - AFC B2
11.00 60786 Buitenboys C1 - AFC C1 FaessenJ.C.
10.30 61020 RAP Cl-AFC C2
09.30 180615 Jos/W'graafsmeer C2 AFC C3(zon)
14.30 180558 Roda'23 C2- AFC C4
10.00 180605 Omniworld C3 - AFC C5
Uit programma woensdag 14 april 2010.
19.00 226339 Ouderkerk Cl - AFC Cl (zon) Smal F.A.J.
19.00 85951 Zeeburgia C2 - AFC C2(zat) Khattabi M.el
18.45 91942 DWVD1-AFCD2
Thuis programma donderdag 15 april 2010.
18.30 1299 AFC zon 1 - VVSB 1 Brouwer G.J.
Contactpersonen
Zat 1, Paul van 't Wout (06-53395840)
Zat 2, Fred ten Nijenhuis (06-53487485)
Zat 3, Eran Hausel (06-46119428)
Zat 4, Joost Flarmsen (06-15074259)
Zat 5, Maarten Blokland (06-18887550)
Zat 6, Iain Thompson (06-55326583)
Zat 7, Victor de Vries (06-13390145)
Zat 8, Sebastian Brokmann (06-44157465)
Zat 9, Jean-Paul Lo-ten-Foe (06-53892410)
Zat 10, Jack Huiman (06-38541459)
Zat 11, Alain Leons (06-20587800)
Vet 1, Lou Hekster (06-53304374)
Vet 2, Robby Lobatto (06-51987726)
Vet 3, Marcel Koster (06-53134078)
Zaterdagcommissie
De zaterdagcommissie bestaat uit:
Roy van Dijk - voorzitter (06-53288696)
Sebo Woldringh - secretaris (06-14672961)
Jack Huiman - commissaris (06-38541459)
Sebo Woldringh
Secretaris zat-cie
Contactpersonen zondag seniorenteams
AFC 3: trainer Martin Verburg tel. 06-52017206
AFC 4: Raymond Pekel tel. 06-28532522 en Gianni Termaaten
tel. 06-52017570
AFC 5: Patrick Reddering tel. 06-47806481
AFC 6: Teun Linthorst tel. 06-29248487
AFC 7: Seth van Straten tel. 06-30888444
AFC 8: Wytze van der Gaast tel. 06-51519476 en Reinder Postma
tel.06-44537909
AFC 9: Jack Duis tel. 06-53662520
AFC 10: Ruben Salomon tel. 06-24557248
AFC 11: Leen Meijaard tel. 06-55753030
Samenstelling B-commissie
Patrick Reddering (06-47806481) Rogier dc Boer (06i
10897702): coördinatie AFC 3 t/m AFC 5
Seth van Straten (06-30888444): coördinatie AFC 6 t/m AFC 9
Max Flam (06-25425231): coördinatie AFC 10 AFC 11
Thuis programma woensdag 14 april 2010.
19.00 138082 AFC BI (zon)-Zaanlandia BI Zwaan J.P.v.d.
19.00 60447 AFC C2(zon) - GeuzenM'meer Cl
11