Z -
17 maart 2010 88e jaargang nr.
Uit programma donderdag 25 maart 2010.
19.30 227257 AS'80 Cl - AFC Cl(zat) beker
Thuis programma
12.15 69384 AFC
14.45 72916 AFC
14.45 77430 AFC
14.45 125143 AFC
14.45 126929 AFC
14.45 2475 AFC
10.30 91731 AFC
10.30 205180 AFC
12.15 209141 AFC
12.15 188520 AFC
12.15 199622 AFC
12.15 AFC
10.30 101180 AFC
09.00 200438 AFC
09.00 223599 AFC
10.30 191162 AFC
10.30 202601 AFC
09.00 187160 AFC
10.30 206749 AFC
09.00 182871 AFC
10.30 202131 AFC
09.00 210123 AFC
10.30 223577 AFC
09.00 212912 AFC
09.00 204167 AFC
09.00 217202 AFC
09.00 213366 AFC
zaterdag 27 maart 2010.
2 - Beursbengels 2
7 - Jos/W'graafsmeer 3
10 - Sporting Martinus 2
VE1 - Badhoevedorp VE1
VE3 - Bloemenkwartier VEI
BI - Ajax B2
D2 - Legemeervogels Dl
D4 - DCG D3
D7 - Omniworld D6
D9 Batavia'90Dl
Dl 1 - Jong Aalsmeer United D5
E TOP - Hollandia E TOP
E1 - Pancratius E1
E3 - RAP E3
E4 - Blauw Wit Asd E2
E5 - ZSGOAVMS El
E7 - SDZ E4
E8 - Roda'23 E7
E9 - Sporting Martinus E5
El 1-SDZ E7
E12 - Badhoevedorp E2
E14 Nieuw Sloten E8
El6 - Diemen E5
F6 - DCG F4
F7 - SDZ F7
F8 - Chabab F3
F9 - Roda'23 F8
R.Schievink
M.L.Germs
Uit programma zaterdag 27 maart 2010.
15.00 Victoria VET - AFC VET
14.30 69971 WV-HEDW 6 - AFC 4
12.00 75098 AMVJ 5 - AFC 8
14.00 73924 Abcoude 2 - AFC 11
14.30 126047 RCH VEI - AFC VE2
15.15 2053 Alphense Boys Al - AFC Al E.Metzier
12.00 2789 Heerenveen/Emmen Cl - AFC Cl T.Klaasens
12.00 2573 Sparta Dl - AFC Dl J.van Duijn
12.00 199110 CTO'70 Dl - AFC D3
11.00 199118 Nieuw Sloten D3 - AFC D5
10.30 199124 Roda'23 D4 - AFC D6
11.30 199128 Pancratius D8 - AFC D8
13.00 199141 Abcoude D6-AFCD10
11.45 223589 Roda'23 E2 - AFC E2
11.00 202523 DWS E3 - AFC E6
10.00 202544 Arsenal E3 - AFC E10
10.15 182879 Pancratius El3- AFC E13
11.15 189028 DWVE7-AFCE15
11.30 203954 Sporting Martinus F2 - AFC F2
09.00 203960 Pancratius F4 AFC F3
11.00 203965 Chabab F2 - AFC F4
09.30 203968 DCG F2 - AFC F5
09.00 214593 KDO F3-AFCF10
Thuis programma zondag 28 maart 2010.
14.30 1383 AFC 1-Hollandia 1 J.J.M.Senders-
M.Hellemons- G.A.R.Adam
11.45 151938 AFC 6-Schoten 3
11.45 46069 AFC 8 - Parkstad 3
11.45 46076 AFC 9 - Jos/W'graafsmeer 5
11.45 46083 AFC 10 - Sloten/Rivalen 4
14.45 179734 AFC B3 - DCG B2
09.00 60433 AFC Cl - Zeeburgia Cl
09.00 60440 AFCC2-WaterwijkCl
09.00 180512 AFC C4 - DSS C2
09.00 180524 AFC C7 - Pancratius C7
Uit programma zondag 28 maart 2010.
A.H.K.Moraal
F.A.J.Smal
J. Langedijk
R.J.L.Schagen
K.Liebeton
A.de Haan
11.00 39837 Argon 2-AFC 2
11.30 40688 de Dijk 3-AFC 4
11.30 45529 RKAV3-AFC5
10.30 54604 P en T 3 - AFC 11
14.30 161497 KHFC Al - AFC Al
12.00 138081 Abcoude BI - AFC BI
12.30 179663 Sloterdijk B2 - AFC B4
14.30 179700 AS'80 B5 - AFC B5
12.00 180481 Tos Actief Cl - AFC C3
12.00 180474 Amstelland United C2 - AFC C5
12.30 180518 GeuzenM'meer C3-AFC6
Uit programma woensdag 31 maart 2010.
18.45 2269 Ajax B2 - AFC BI (zat) P.C.van Turenhout
18.30 138076 DWV BI - AFC BI (zon) P.R.Kamlag
18.30 60747 Omniworld Cl - AFC Cl (zon) A.Moolhuizen
18.30 60487 Legmeervogels Cl - AFC C2(zon)
18.30 91742 KHFC Dl-AFC D2
18.30 227171 Zeeburgia F1 - AFC F1 (E 16) 3e ronde beker
Thuis programma donderdag 1 april 2010.
18.30 179182 AFC B2(zon) - Buitenboys B2
Uit programma donderdag 1 april 2010.
18.30 199108 AlmereDl - AFC D3
Thuis programma zaterdag 3 april 2010.
12.15 69377 AFC 2(zat) - DVVA 2 P.Snoek
17.00 40658 AFC 4(zon) - Waterwijk 2
Uit programma zaterdag 3 april 2010.
14.00 1435 Feyenoord 1 - AFC l(zon)
R.Both-J.G.Balvers- A.P.F.v.der Werff
15.00 Hercules VET - AFC VET
Thuis programma maandag 5 april 2010.
14.30 1233 AFC l(zon) - Westlandia 1 P.J.L.Janson-H.J.A.v.Hoorn-
M.Voois
Uit programma maandag 5 april 2010.
14.30 67329 HBC 1 - AFC l(zat)
11.00 39859 Elinkwijk 2 - AFC 2(zon)
11.15 40864 ZSGO/WMS 2 - AFC 3(zon)
11.30 40155 NFC/Brommer 2 - AFC 4
Thuis programma woensdag 7 april 2010.
18.45 60422 AFC C1 (zon) - KHFC C1
18.45 60442 AFC C2(zon) - Pancratius C2
18.45 91732 AFC D2-Ajax D4
18.30 205110 AFC D3 - CTO'70 D1
Uit programma woensdag 7 april 2010.
18.30 2386 Zeeburgia BI - AFC BI (zat)
Thuis programma zaterdag 10 april 2010.
Verhoef M.
Verbij Th.G.
Tolenaars E.A.
15.00
14.45
14.45
17.00
12.15
12.15
AFC VET - Kampong VET
72913 AFC 6 - Kadoelen 5
72918 AFC 7 - VVGA 2
76505 AFC 8 - GeuzenM'meer 4
14.45 125142 AFC VE 1 - Roda'23 VE 1
14.45 125125 AFC VE2 - DCG VEI
2797 AFC Cl(zat) - AZ Cl
2597 AFC Dl - Spartaan'20 Dl
10.30 207144 AFC D3 - Vlug en Vaardig Dl
10.30 199114 AFC D5-AFC D4
10.30 209966 AFC D6 - AS'80 D4
12.15 193230 AFC D9 - SDO D3
12.15 199335 AFC D10-Weesp D5
10.30 223590 AFC E2 - SDZ E2
09.00 186001 AFC E3-RKDESE1
09.00 223600 AFC E4 - AFC E5
P.J.Wimmers
Beuse F.