Programma
17 februari 2010 88e jaargang nr. 7
In deze Schakel is het programma voor de komende 2 weken
opgenomen.
Het vervolg van het wedstrijdprogramma komt te staan in de
AFC Nieuwsbrief van 3 maart.
Heeft men zich voor de Nieuwsbrief nog niet aangemeld, dan
adviseren wij om dit zo snel mogelijk te gaan doen.
Aanmelden kan geschieden via het pictogram 'AFC NieuwsbrieP
op onze homepagina.
Mis het wedstrijdprogramma dus niet.
Thuis programma woensdag 17 februari 2010
19.00 85923 AFC C2(zat) - VVZ C1 Overkleeft R.
Schievink R.
P. Brans
K. Kuyvenhoven
Bij H.van de
Thuis programma zaterdag 20 februari 2010
15.00 AFC VET-KHFC VET
14.45 69384 AFC 2(zat)- Beursbengels 2
14.45 72904 AFC 6(zat) - DVVA 7
14.45 72924 AFC 7(zat) - de Meer 2
14.45 125130 AFC VE2-Diemen VEI
14.45 2403 AFC Bl(zat) - de Graafschap B
10.30 201450 AFC D7 - Legmeervogels D4
12.15 207221 AFC D9-AS'80 D9
12.15 203079 AFC D11 - Buitenveldert D5
09.00 177546 AFC E3 - Zeeburgia El beker
10.30 179074 AFC E7 - RKAVIC El beker
09.00 191245 AFC E8 - Nieuw West El
10.30 202587 AFC E9 - SDZ E5
09.00 187910 AFC El 1 -NFC/Brommer E3
10.30 192869 AFC E12 - Amstelveen E4
09.00 204673 AFC E14 - Eendracht'82 E2
10.30 223572 AFC E16 - TABA E2
09.00 180987 AFC F5 - Parkstad F1 beker
09.00 217120 AFC F9 - ZSGO/WMS F3
Uit programma zaterdag 20 februari 2010
14.30 67471 Roda'23 1 - AFC 1 (zat) Berg C.T.J.
12.15 69723 GeuzenM'meer 2 - AFC 3(zat) Rizzuni P.
14.30 69971 WV-HEDW 6 - AFC 4(zat)
13.00 69734 GeuzenM'meer 3 - AFC 5(zat) Schagen D
13.00 73736 Swift 8 - AFC 8(zat)
15.30 72959 DVVA 10 - AFC 9(zat)
14.30 73348 Hoofddorp 3 - AFC 10(zat)
12.3073010 DVVA 15-AFC 11 (zat)
14.30 125488 HBC VEI - AFC VEI
14.30 126097 Real Sranang VE3 - AFC VE3
14.30 3919 Heerenveen/Emmen Al - AFC Al beker Matthijssen E.
14.30 2767 de Graafschap Cl- AFC Cl (zat) Wagtelenberg R.
09.30 91942 DWVD1-AFCD2
09.30 178746 Abcoude D3 - AFC D3 beker
12.30 178745 Omniworld D4 - AFC D4 beker
09.03 177564 Roda'23 F1 - AFC F1 beker
Thuis programma zondag
14.30 1299 AFC 1 (zon) -
11.45 46040 AFC 6(zon) -
14.45 46051 AFC 7(zon) -
11.45 46067 AFC 8(zon) -
11.45 46076 AFC 9(zon) -
14.45 78620 AFC A2(zat)
11.45 81744 AFC B2(zat)
14.45 225082AFC B3(zon)
09.00 176763AFC C6(zon)
09.00 180031 AFC C7(zon)
21 februari 2010
VVSB 1 de Man H
Spaarnwoude 4 S. Ritfeld
Legmeervogels 3 E. Bos
WVHEDW 6 G. Altena
Jos/Watergraafsmeer 5 A. Springer
-deZouavenAl Kisoenpersad S.
Hollandia BI
- Waterwijk B3
- Hoofddorp C7
- Waterwijk C9
Dijs J.
beker
beker
Uit programma zondag 21 februari 2010
11.00 39837 Argon 2 - AFC 2(zon) Langedijk J.C.J.M.
11.30 41524 DEM 3 - AFC 3(zon) Zandbergen P.N.
11.30 40688 de Dijk 3 - AFC 4(zon) Kleij G.A.
12.00 46556 WVHEDW 2 - AFC 5(zon)
14.00 144105 SDZ 6-AFC 10(zon)
14.3045381 de Bijlmer 3 - AFC 11 (zon)
14.00 161499 DCG Al - AFC Al (zon)
12.00 138081 Abcoude BI - AFC BI (zon) Tulleners C.H.
12.00 176563 Ouderkerk B2 - AFC B2(zon) beker
10.00 60955 Ouderkerk Cl - AFC Cl (zon) FolkersK.J.
09.30 60994 KHFC C2 - AFC C2(zon) Moraal A.H.K.
09.30 176760 OSV C3 - AFC C4(zon) beker
Thuis programma zaterdag 27 februari 2010
14.45 67048 AFC l(zat) - Vlug en Vaardig 1 Bal. E
14.45 69391 AFC 3(zat) - Vlug en Vaardig 3
12.15 69399 AFC 4(zat) - Argon 3
12.15 69418 AFC 5(zat) - Ouderkerk 2
17.00 76502 AFC 8(zat) - DVVA 9
12.15 77416 AFC 9(zat)-NFC/Brommer 2
14.45 77433 AFC 10(zat) - WVHEDW 13
17.00 77969 AFC 1 l(zat) - RAP 7
14.45 125137AFC VEI-KHFC VEI
14.45 126934AFC VE3 - SIZO VE2
14.45 2045 AFC Al(zat) Quick Boys Al Zuidema K.
12.15 2785 AFC Cl (zat) - Elinkwijk Cl Kuilman M.
12.15 2558 AFC Dl - Feyenoord Dl Westera R.W.
10.30 91730 AFC D2-Hoofddorp Dl
10.30 199148AFC D3 - Fortius D2
10.30 201222AFC D4 - DWS D4
10.30 101178AFC El - de Dijk El
09.00 223593AFC E4 - ZSGO/WMS El
10.30 185864AFC E5 - RKAVIC El
10.30 204525AFC E7 - NFC/Brommer E10
09.00 185853AFC E8 - CTO'70 E2
09.00 205883AFC F6 de Germaan F1
09.00 213832AFC F7 - Vlug en Vaardig F1
09.00 216271 AFC F8 - NFC/Brommer F3
Uit programma zaterdag 27 februari 2010
13.00 69647 Ajax 3 - AFC 2(zat) Boer M.L.de
11.00 73668 Swift 6 - AFC 6(zat)
15.00 73718 Swift 7 - AFC 7(zat)
14.30 126011 Arsenal VEI - AFC VE2
14.30 78600 Hellas Sport Al-AFC A2(zat) DraijerJ.
14.30 2451 NEC B1 - AFC B1 (zat) Gene G.
12.00 81676 DWS B1 - AFC B2(zat) Veltrop J.
Thuis programma zondag 28 februari 2010
11.00 40059 AFC 2(zon) - Jos/W'graafsmeer 2 wit shirt Meijers M.
14.45 40649 AFC 3(zon) - Velsen 2 Bakker M.
14.45 40659 AFC 4(zon) - Pancratius 3 wit shirt Hartman H.
11.45 46030 AFC 5(zon) - Sporting Martinus 3
11.45 46085 AFC 10(zon) - Ouderkerk 5
14.45 46107 AFC1 l(zon) - GeuzenM'meer 4
14.45 161500 AFC Al (zon)- UNO Al
14.45 138082 AFC BI (zon) - Zaanlandia BI Arends M.
11.45 179185 AFC B2(zon) - KDO BI wit shirt
11.45 179278 AFC B3(zon) - ZRC/Herenmarkt B1
09.00 60427 AFC Cl (zon) - Hollandia Cl Verburg D.
09.00 60438 AFC C2(zon) - KDO Cl wit shirt
09.00 180019 AFC C4(zon) - Pancratius C3 wit shirt
Uit programma zondag 28 februari 2010
14.00 1317 Argon 1 - AFC l(zon) TheeuwenR.J.
11.00 44292 BSM 4 - AFC 6(zon)
12.00 133340 RAP 5 - AFC 7(zon)
11.30 47185 Parkstad 3 - AFC 8(zon)
14.30 44900 Sporting Martinus 5 - AFC 9(zon)
10.30 85951 Zeeburgia C2 - AFC C2(zat) Jonker R.
Het programma van 6/7 en 13/14 maart zal worden opgenomen in
de AFC Nieuwsbrief van 3 maart.