bosman sorée de garderobe voor de stijlvolle man van nu. vakmanschapambacht, kwaliteit en exclusiviteit staan bij ons voorop, italiaanse pakken vanaf 598,- 21 januari 2010 88e jaargang nr. 6 A-selectie en begeleiding op de boulevard van Barcelona Tot slot een verslag van onze laatste dag van het trainingskamp in Barcelona. Na gisteren een mooie afsluitende avond te hebben gehad, vertrokken we te voet richting het strand. Daar werd de laatste training afgelegd met wat loopwerk in het mulle zand en enkele conditionele 'spelle tjes'. Hierbij liet Benno Honsdrecht, de penningmeester, zien nog steeds over een sterke sprint te beschikken. Deze inzet van Benno was nodig doordat Lützen Brink een buikgriep had opgelopen. Na deze laatste fysieke inspanning vertrokken we voor de laatste keer richting Hotel Icaria om daar onze spullen te pakken. Van daaruit werden we opgehaald door de bus, die ons richting het vliegveld, nog even een tour door Barcelona gaf, waardoor we alsnog allemaal la Sagrada familia en de Ramblas te zien kregen. Aangekomen op het vliegveld snel ingechecked en gegeten, waarna de vlucht naar Amsterdam volgde. Na even wat turbulentie boven de Pyreneeën kwam al gauw de landing en de vertrouwde sneeuw in zicht. Nadat iedereen zich verzameld had bij bagage afhaalband 12 nam iedereen afscheid van zijn vrienden. Tot slot wil ik namens de groep nog even zeggen: het was een fantas tisch trainingskamp en we hebben enorm genoten van dit uitstapje. Iedereen bedankt voor de inspanningen om dit voor ons mogelijk te maken. We hopen door de komende seizoenshelft aantrekkelijk voetbal en goede resultaten iets terug te kunnen doen voor deze geweldige da gen. Bedankt. Sjoerd Jens (alle verslagen zijn eerder op onze website verschenen) voor info: freek bronwasser afc 3 (zat.) beethovenstraat 94 1077 jn amsterdam t: +31(0)20-6629666 f: +31(0)20-6626688 info@bosmansoree.com www.bosmansoree.com 15

Schakels (clubbladen) | 2010 | | pagina 15