AFC Commercieel AFC's "Bie"- zonderheden Van het commerciële front is er goed nieuws te melden. we prijzen ons uiteraard gelukkig dat alle AFC Vriendelijke Bedrij ven ook dit seizoen weer onze mooie club steunen, en dat in deze tijd! Een goed gevoel op weg naar de Topklasse. Met ingang van 1 oktober jl mochten wij zelfs een nieuw AFC Vrien delijk Bedrijf verwelkomen en wel NDI. ICT Solutions (www.ndi.nl) zodat wij op dit moment 26 AFC Vriendelijken tellen. Uiteraard kunt U ze allemaal zien op onze website en uw comm. cie is ervan overtuigd dat zij niet alleen van toegevoegde waarde zijn voor onze club maar ook voor u als lid. Kijkt U zelf op www.afc- amsterdam.nl Verder heeft All-in Logistics (familie van der Klaauw) een prachtig nieuw scorebord aangeboden! Inmiddels is het geplaatst en reeds in werking. Bijgeloof of niet maar sindsdien heeft ons eerste thuis niet verloren! (uit overigens ook niet tot nu toe) Ook op het gebied van onze bordsponsors is er nieuws te melden. Helaas moesten wij afscheid nemen van o.a. Kinzo en Lekkervdlaan en ontvingen wij enkele opzeggingen "op termijn", maar intussen staat er een extra bord van Central Point, een nieuw bord van de Homework company, een nieuw bord van Uchtman B.V. (Joost Uchtman, ex AFC-er en in mijn tijd een begenadigd keeper!) en uiteraard NDI. Hiermede blijft de bordcapaciteit rond ons hoofdveld nagenoeg voor 100% benut, wat een weelde zou ik zeggen, zoveel bordsponsors oftewel een keur van bedrijven die ook voor u als lid interessant zijn. Uiteraard kunnen wij op de kunstgrasvelden nog wat borden plaatsen. Indien u interesse heeft dan verstrekken wij u graag de benodigde informatie. Bij de adverteerders waren er ook enkele wijzigingen en opzeggingen. Wij namen helaas afscheid van Mark's tabakshop en ook de adverten tie van Sudtours ziet u niet meer... maar the Soundshop is weer terug! En ook Oger heeft een nieuwe advertentie, evenals VT O en Bron wasser. Alles bij elkaar moeten wij er trots op zijn dat ook in deze roerige economische tijden bijna al onze sponsors gebleven zijn. Uw comm. cie is dat in ieder geval. Het is hard werken maar het resultaat is er naar! In de prachtige pers map staan alle bedrijven vermeld. Zij zullen U als AFC lid allemaal van harte verwelkomen. Namens de comm. cie van AFC Tim Timmerman ttimmerman@casema.nl. 06-22794788 14 oktober 2009 88e jaargang nr. 3 Voorzitter Machiei van der Woude was 28 september jl. aanwezig op het eerste Amsterdamse Voorzittersoverieg in de Amsterdamse Arena, bij welk overleg ook functionarissen van de KNVB en de Amsterdamse Wethouder voor Sport, Mevrouw Carolien Gehrels, acte de présence gaven. Onderwerpen van gesprek waren: om de regels omtrent de overschrijvingen bij de amateurs aan te passen en om vanaf februari 2010 niet alleen per regio te vergaderen maar ook overleg te plegen met het betrokken stadsdeel van de diverse ver enigingen. De accommodatie van de vereniging WVHEDW werd uitgeroepen tot de meest gezelligste van Amsterdam. De presentatie van deze bijzondere avond was in handen van ons eigen lid van ver dienste Jack van Gelder. Naar aanleiding van de presentatie van onze persmap aan Daphne Koster en Marleen Molenaar verscheen er in Het Parool een artikel met als titel "Vrouwen lijken bij AFC op komst". In dit artikel wor den voorzitter Machiei van der Woude, clubstatisticus Chris Schro der, en organisator van het jaarlijkse damesdiner Sylvia Gehring aan het woord gelaten. Op 27 november a.s. is het de bedoeling van het bestuur van de Supportersvereniging The Reds om over het thema van de toekomst van het vrouwenvoetbal in onze vereniging een avond te organiseren. Op zondag 20 september jl. werd in het programma Z@epp TV op Nederland 3 aandacht besteed onze pupillen D 1. Dit team won een voetbaltoernooi en komt in aanmerking voor een Zweeds voetbal- avontuur en zal spelen tegen een profclub uit Malmö. Als voetballiefhebber kijk ik naar de uitzendingen van Studio Sport en Radio/TV Noord Holland op de zondagavond. Wat mij opvalt is dat door Studio Sport totaal geen aandacht wordt besteed aan de topamateurvoetbal. Radio/TV Noord Holland besteed wel veel aandacht aan het voetbal in de Hoofdklasse A (Zondag) en de Hoofdklasse B (zaterdag) en daarvoor alle lof. Jammer is het echter dat de presentatoren Ton Ojers en Mathijs Groenewoud dit pro gramma niet meer, op hun bijzondere wijze, presenteren. Men heeft dit in het seizoen 2008-2009 menen op te vangen door Simon Kiste- maker iedere week zijn visie te laten geven en cijfers uit te delen. Mijn inziens was dit geen succes want in de meeste gevallen gingen de hogere cijfers naar steeds de zelfde spelers. Dit nieuwe seizoen werd gestart met een item, waarbij een in het wit geklede man, Molly genaamd, zijn technische mening geeft over een wedstrijd. Een totaal onbegrijpelijk verhaal, niet te volgen en wat nergens opslaat. Moet maar heel snel van de buis verdwijnen. Is een afgang voor RTV NH. Het tweede nieuwe item van de wekelijkse uitzending is, dat een kok met de naam Martin bij de verenigingen zijn mening komt geven over de snacks die in de clubhuizen te koop zijn. Naar mijn mening "iets verschrikkelijks". Laten de gelovigen onder u samen met mij bidden, dat een bezoek van deze kok aan ons Sportpark Goed Genoeg onze Ansterdamsche Football Club dit seizoen bespaard blijft. Truus Akkerman, echtgenote van ons Erelid en AFC-Ridder Rein verbleef voor een onderzoek in het Ziekenhuis Amstelland, maar is inmiddels gelukkig weer thuis. Namens de AFC zenden wij haar onze groeten met de wensen voor een spoedig herstel. Zilveren Ploeger Jacques v.d. Glas verblijft in het VU-Ziekenhuis voor een onderzoek en heeft inmiddels een operatie ondergaan. Vol gens mijn laatste informatie van echtgenote Thea is deze operatie geslaagd en moet hij nog voor revalidatie in het ziekenhuis blijven. Namens de AFC zenden wij hem onze AFC-groeten en wensen wij ook hem van harte beterschap. Zilveren Ploeger Henny Cruyff was recent betrokken bij een ver keersongeval en bezocht de wedstrijden van ons vlaggenschip op Goed Genoeg met behulp van twee hulpstokken. Op korte termijn dient hij een operatie te ondergaan. Namens de AFC wensen wij hem sterkte. Tenslotte was Zilveren Ploeger Willem de Jong opgenomen in het ziekenhuis voor een succesvolle operatie met betrekking tot hartpro blemen. Inmiddels is Willem gelukkig weer thuis om te revalideren. Namens de AFC zenden wij Willem onze AFC-groeten vergezeld van onze wensen voor een spoedig herstel. 4

Schakels (clubbladen) | 2009 | | pagina 4