:;i3i Let op! Zondag 25 oktober gaat de wintertijd in. Dit betekent dat 's nachts de klok van 03.00 uur gaat naar 02.00 uur, dus 1 uur achteruit. Hou hier dus rekening mee. Een flink aantal AFC-ers heeft zich hiervoor opgegeven. Ze gaan vijf woensdagavonden zowel de theorie als de praktijk leren. Voor de praktijk zullen wat oefenwedstrijden georganiseerd worden, dus wellicht kom je onze scheidsrechters in spe de komende weken tegen! We starten 21 oktober en eindigen op 18 november. Deze cursus is vol. Als het goed bevalt en er is genoeg animo vinden jullie vaker oproepen, uitnodigingen voor deze cursus. In ieder geval zijn er na 18 november weer een vijftiental AFC-ers in het bezit van dit begeerde scheidsrechtersdiploma. En uiteraard be schikbaar om voor AFC te fluiten! Er ligt inmiddels ook een aanvraag voor de pupillen scheidsrechters- cursus. De KNVB is naar een cursusleider en een datum op zoek, maar dat gaat snel bekend worden. Hier heeft zich ook al een groot aantal jongens zich opgegeven, maar er is nog plaats. Dus lijkt het je ook leuk om de pupillen te fluiten bij AFC, geef je dan snel aan via ieugd@afc-amsterdam.nl T oernooicommissie Wist je al dat er binnen AFC een speciale Toernooicommissie is opgericht? Deze bestaat uit Floor Wellens en Anjo Vorstenbosch. De commissie is met name opgericht om de aanvraag van en opgaaf aan de diverse toernooien te stroomlijnen. Ook is het handig voor de AFC-ers maar ook voor de externe voetbalclubs als het allemaal via een aanspreekpunt gaat. Op dit moment draaien we overuren om alle aanvragen voor toer nooien te verwerken. Er komen heel veel aanvragen binnen die verwerkt moeten worden. Uiteraard kan ieder team weer aan een toernooi meedoen. De toer nooien tot en met januari 2010 staan inmiddels op de site, dus kijk even of er voor jou iets bij staat! Trouwens het is sowieso goed om regelmatig te checken, want bin nenkort komen alle andere toernooien op de site te staan. Heb je zelf nog tips voor een leuk toernooi? Mail het dan naar ieugd@afc-amsterdam.nl Herfst 2-daagse bij AFC Wat en Wanneer Op maandag 19 en dinsdag 20 oktober vindt bij AFC de Herfst 2- daagse plaats. Dit evenement in de herfstvakantie is een traditie bij AFC die jaarlijks veel kinderen naar het sportpark trekt. Onder begeleiding van AFC trainers kunnen de D, E en F pupillen twee dagen lang verschillende spelvormen oefenen, hun traptechniek verbeteren en natuurlijk ook veel lol hebben met elkaar. Kortom, het is leuk en je leert nog beter voetballen. De spelers zullen dit jaar zoveel mogelijk met hun eigen teamgenoten worden ingedeeld. We houden wel een maximum van 16 jongens per groep aan, dus er kunnen ook teams worden samengevoegd. Iedere dag melden de spelers zich tussen 09.30-10.00 uur bij AFC en tussen 15.00-15.30 eindigen we. Naast het voetballen verzorgt AFC voor alle spelers een lunch. Aanmelden en Kosten De herfst 2-daagse is gratis. Je meldt je aan via je leider die hierover deze week nog per mail wordt bericht. Doe dit snel, dan weten wij ook wie er komen en kunnen we op tijd goede indelingen maken. Loop mee met AFC in de (mini) marathon van Amsterdam Wat en Wanneer Op zondag 18 oktober vindt de Marathon van Amsterdam weer plaats en zoals ieder jaar doen wij met AFC hier aan mee. Dit jaar overigens 14 oktober 2009 88e jaargang nr. 3 niet met de start bij het Olympisch Stadion, maar vanaf de Europa boulevard. Deze mini marathon heeft een lengte van 1 kilometer en is daarom geschikt voor de Champions League, World Cup en F pupillen. Maar E- pupillen die ook graag meelopen zijn natuurlijk van harte welkom. Op de dag van de marathon meld je je als loper in je AFC tenue tus sen 9.30 -10.00 uur bij de AFC tafel in de tent op de Europaboulevard (op de hoek van de van Boshuizenstraat). Een warming up staat gepland om 10.15 uur en om 10.30 uur klinkt het startschot. Na de finish kun je nog kijken naar de volwassen marathonlopers die ook over hetzelfde traject lopen. En daarna is er zelfs nog een kinder feest voor alle deelnemers. Aanmelden en Kosten Iedere speler kan zich vanaf dit weekend aanmelden bij zijn eigen leider. de leiders krijgen vrijdag per mail informatie hierover toege stuurd) De kosten bedragen slechts 1 euro en dit bedrag komt ten goede aan de Ronald McDonald VU kinderstad Spreekuur Coördinatoren Iedere dinsdag van 18.30 tot 19.30 uur is er een inloopspreekuur voor de jeugd van A.F.C. De drie jeugdcoördinatoren van A.F.C.Bert Rijmers, Martin Verburg en Jan Verhagen, zijn in het clubhuis voor ouders en spelers beschik baar om vragen te beantwoorden die te maken hebben met het voet ballen bij A.F.C. Je hoeft daarvoor geen afspraak te maken. Hoewel zij op veel vragen zelf actie zullen kunnen ondernemen, kan het ook zijn dat zij anderen moeten inschakelen voor een antwoord. In dat geval zullen zij aangeven wie de vraag verder zal behandelen. Berichten, verslagen en foto's plaatsen op je eigen teamsite De competitie is al even begonnen. En, zoals bekend, heeft ieder team zijn eigen site. Op deze site kunnen verslagen, berichten en foto's geplaatst worden zonder tussenkomst van de webmaster. Maar dat kan niet iedereen zo maar doen. Je hebt pas toegang met een geactiveerde gebruikersnaam en wachtwoord. Vaak maken de leiders van een team hiervan gebruik, maar een speler of ouder van het team kan meestal ook toegang krijgen. Het plaatsen van berichten, versla gen, enz. is eenvoudig. Vraag dus bij webmaster@ afc-amsterdam.nl toegang tot je teamsite. Echter je teamfoto moet door de webmaster geplaatst worden omdat deze altijd bovenaan de site blijft staan. Stuur deze naar de webmaster en deze wordt eveneens geplaatst in het AFC Fotoalbum. Heb je vragen stuur deze dan naar webmaster@ afc-amsterdam.nl

Schakels (clubbladen) | 2009 | | pagina 18